Šodien vārdadienu svin Valērijs, Aivars, rītdien - Tīna, Valentīna, Pārsla
toptitle

Medību trofejas - Otrais...

Otrais...
Pievienoja Juris Ostrovskis. Skatīts 8483 reizes.
Pēc pirmā dabūtā bebra..Devos nākamajā vakarā jau iepriekš novērotajā vietā..kur dīķa malā šiem uzcelta liela, liela mājiņa...Stāvu krastā...ap 20:30 parādījās burbuļi no vienas puses krasta uz otru..līdz brīdim, kad pretējā krastā sadzirdēju, kā šis grauž sakni..Paskatos optikā, bet redzu tikai viļņus...Stāvu tālāk, stāvēju krastā, kur bija pilns ar bebru "izejām"...vienā no tādām izejām laiku pa laikam saviļņojās ūdens...Ar pieredzi mācīts ņemu medībās uz bebriem gan karabīni ( ja izlien tālu un tīrā sektorā), gan bisi (ja šis izkāp krasta un dzīvojas krūmiņos)...Nu un laiku pa laikam noskatos uz to pusi, kur saviļņojas "izeja"...Vienā brīdī parādījas troksnis un viļņi parādījā tālākajā izejā, kuru no manis norobežoja daži sīki krūmiņi...Karabīni uzkāru plecā, paņēmu bisi un skatos kā starp krūmiņiem parādījās galva - Bāc! BEbrs pasitas sekundes trīs un pazūd...pieeju pie tās izejas, bebra nav...Stāvēju un analizēju, kā man sanāca aizšaut garām..Pēkšņi, sadzirdu smagus elsošu elpošanu no mājiņas..Paskatos! Bebrs izbāzis galvu pa mājiņas "logu" un smagi elpo..Tikai uzmetu bisi, šis pazūd...Pēc sekundēm desmit atkal parādās! Otrais šāviens bija precīzs...

'

Nogaidīju dažas minūtes, kamēr šis nomierinājās..tad tikai bāzu roku alā pa to mājiņas "logu" un izņēmu ārā nomedīto trofeju!Starp citu, kaut kad 'palieli'jos vienam medniekam, ka šauju bebrus ar 4,5-5mm renkuļiem...vai ideālākais ar AAA ... Sāņēmu tādus pārmetumus, ka es šauju ar nepiemērotu munīciju uz zvēriem utt...Otrais šāviens bija veikt tieši ar 5mm ZALA renkuļiem...puse galvas sadragāta! Kā teiktu krievi: "Flag v ruki" tiem...kas medīj bebrus ar lodēm!Šodien, trešo vakaru pēc kārtas atkal biju medībās..atkal paveicās izšaut, bet ātri nogrima...no rīta iešu meklēt! Ideāli būtu vismaz pabeigt pienācīgi bebru sezonu :)
Atslēgvārdi: bebrsbeaverбобёр
Lai pievienotu komentāru, vispirms jāreģistrējas. Reģistrēties
Komentāri:

Viesturs Kozlovskis2011-04-28 11:07

Malacis! Bet par tiem renkuļiem pilnīgi atbalstu. Bebra dēļ nav jēgas tērēt lodi :) Pats šauju no 4-6mm renkuļiem un nekad nav bijis jāsūdzās. :)

Mārtiņš Augusts2011-06-18 09:55

Pilnīgi pietiek ar 6.2mm, bet esmu šāvis arī ar 8.0mm. Lode jau nav īstā munīcija peldošam bebram.

Edgars Kecs2011-06-20 09:29

Tomēr labāka par maseni nekā nav. Lodes pilnīgi pietiek, maksā kādus 7-10 saņus, kluss darba rūķītis.

Līdzīgas trofejas

Pavasara bebrs
Pavasara bebrs
Comments 1 Views 3651
Bebri
Bebri
Views 4582
Bebra kāja.
Bebra kāja.
Comments 3 Views 9582
кто не спратался я не виноват----------------
кто не спратался я не виноват----------------
Views 1942
Atklāju sezonu ar šo bebrēnu
Atklāju sezonu ar šo bebrēnu
Comments 1 Views 5451
Bebrs
Bebrs
Views 3349