Šodien vārdadienu svin Rasa, Rasma, Maira, rītdien - Monvīds, Egita, Emīls
toptitle

Medību trofejas - Dēls ar pirmo pīli!

Dēls ar pirmo pīli!
Pievienoja Andris Zariņš. Skatīts 14045 reizes.
Atslēgvārdi: pīleduckутка
Lai pievienotu komentāru, vispirms jāreģistrējas. Reģistrēties
Komentāri:

Uldis Puriņš2011-08-17 14:20

Brīnums,ka nav neviens kurš sāktu dirst par puikas vecumu,utt.Būsim atklāti nošādiem puikām izaug īsti mednieki!

Toms Bērziņš2011-08-17 23:21

Jā pa to tiktiešām jābrīnas!!
Malacis tā tik turpināt!

Juris Osis2011-08-18 09:23

Eu cik puikam gadu......:D

Edgars Kecs2011-08-18 09:34

Kāda starpība cik gadu!
Mūsu jauno paaudzi jāmāca medībām jau no dzimšanas, savādāk jauno mednieku mazāk un mazāk paliek.
Apsveicu ar pirmo trofeju, cerams ne pēdejā šogad :)

Andris Zariņš2011-08-18 10:01

Vispar jau ta nav pirma trofeja...Pirmais bija jenots desmit gadu vecuma. Si ir pirma lidojosa pile kuru nomedija Kristians(sobrid cetrpadsmit gadus vecs!)! Lielakais kaifs bija to redzet! Pats gravim pari skreju pakal medijumam!

aivis p2011-08-18 11:38

Es gan piekasīšos.. Man neliekas pareizi, ka Medniekiem.lv līdzdibinātājs publiski propagandē likuma pārkāpšanu kā normālu lietu. Protams, atbalstu jaunās paaudzes iesaistīšanos medībās, tai skaitā arī šaušanu pieredzējuša mednieka uzraudzībā, bet, ja jūs tik azartiski iesaistāties likumu grozīšanā un veidošanā, tad varbūt tomēr nevajadzētu izrādīt tādu necieņu per tiem!!
Dodiet jaunajai paaudzei šaut jenotus, pīles un citus medījamos kustoņus, bet ja gribat, lai mednieki ievēro noteiktā normas, apdomājiet kādu paraugu jūs rādiet, jo esat taču mednieku biedrības vadošais gals..

Uldis Puriņš2011-08-18 11:48

tā jau ir.

Andris Zariņš2011-08-18 11:58

Latvijas lielaka problema ir liekuliba..:) Mes pasi lieliski zinam ka kas musu valsti un dzives notiek, bet spelejam paslepes pasi ar sevi un citiem. Meginam nerunat par "tabu" temam, publiski meginam izlikties svetaki par Romas pavestu utt. Man jau liekas ka pareizi butu but godigiem, pirmkart pret sevi un tad jau bus viegli ari attieciba uz lidzcilvekiem! :)

Slēpts2011-08-18 14:43

zelta vārdi Andri ;)

Alvis Leicāns2011-08-18 15:22

Pareizi teikts ANDRI.

Edgars Kecs2011-08-18 16:06

Vecā dziemsa jaunās skaņās!
Domāju ka katrs tēvs vēlētos redzēt savu dēlu mednieku kārtā un protams ja mēs neieguldīsim savu laiku, pieredzi un arī pie reizes nomedīt kādu mazu kustoni, tad varbūtība ka dēlam interesēs tikai datorspēles pieaug. Es pilnībā atbalsu Adrni ka jau no mazotnes jāmāca dēlam mīlēt dabu rūpēties par to un arī aizsargāt, bet nevis tikai močīt vai močīt.
Un nevajag kautrēties likt foto, jo ja mēs tagad kā jau minēja tēlosim svētās govis, bet realitātē viss būs savādāk, tad arī nav ko brīnīties kas notiek Latvijā.

aivis p2011-08-18 16:13

Nezinu vai "visi tā dara, tad es arī varu" ar papildinājumu "tikai es to daru publiski, tādēļ neesmu liekulis" ir tā īstā pieeja. Katram jau sava galva un savi uzskati, mani tādi nav.. Jums tak ir biedrība, jūs esat komisijās. Tad iegroziet likumā, MK vai kur citur, ka jaunieši uzraudzībā drīkst lietot ieroci jau no 14 vai 16 vai vienalga cik gadiem.
Ko man tagad nobildēt, ka es uz šosejas nesos ar 115km/h, iebliezt internetā un paziņot, ka viss ir ok, jo es to atzīstu? Nu nav ok pārkāpt likumu. Te, runājot par liekulību, būtu pašiem jāsāk cienīt un ievērot likums (lai arī cik tas reizēm stulbs vai nepareizs būtu) un tikai tad prasīt no citiem tādu pašu rīcību.
Un šī tēma man liekas, ka nav "tabu" bet punkts ko vajadzētu mainīt noteikumos un tad dot jaunajiem iespēju, nevis otrādāk.

Mārcis Šnēbergs2011-08-18 16:14

Piekrītu Andrim! Arī mans tēvs grib redzēt man kā mednieku! Man pašam patīk medības un to process! Ja nedos iespēju tad nebūs arī sasniegumi! tā kā man tēvs dod iespēju tā es to arī pozitīvi izmantoju!

Žanna Zariņa2011-08-18 18:59

Apsveicu puiku! Malacis!

Jānis Antonovs2011-08-18 22:38

Ar šito viss sākas!!!

Amerikāņi ar saviem nepilngadīgajiem dēliem iedod kādu reizi ar kaut ko pašaut, lai jau tak aug un zin, kas ir kas, šis iemācās un pēc mēneša jau skolā šaudas!!

Labi var iedot šaut dēlam un mācīt medību lietās, bet nu ar pretlikumībām jau nevajag netā zīmēties!!

Tas apmēram tas pats, kas ja es tagad nošauju lāci un ielieku netā pazimēties.

Arnis Puksts2011-08-18 22:46

Drusku offtopic - Medību likuma grozījumu projektā cita starpā bija arī tēzes, kas skartu šos jautājumus - taču darbs pie konkrētā likumprojekta ir apstājies, jo pašreiz visi Gaišie spēki ir novirzīti Meža likuma līkločos.
Cerams, ka drīzumā darbs atsāksies.
BET! Velns lai parauj, kas tas ir par sviestu, citēju "Jums tak ir biedrība, jūs esat komisijās. Tad iegroziet likumā, MK vai kur citur, ka jaunieši uzraudzībā drīkst lietot ieroci jau no 14 vai 16 vai vienalga cik gadiem." Kādam laikam šķiet, ka mēs, ar savu dažu simtu latu gada budžetu un entuziasmu esam visvareni...varbūt šis kāds pats var stāties biedrībā un ar savu rīcību, nevis tukšu *iršanu palīdzēt kādu lietu izdarīt?
Un vēl, moralizētājiem it īpaši, pastāstiet varbūt kā paši sākāt medību gaitas - gandrīz droši, ka katrs otrais ir sācis šādi un vēl trakāk. Un tas ir normāli, jo pretējā gadījumā mednieku vidū paaudžu pēctecības nebūs vispār, vismaz vidusslāņa vidū noteikti. Tikai šādi var rasties patiess Mednieks.

Reinis Pirvics2011-08-19 00:20

Protams apsveicu topošo mednieku ar trofeju.
Bet vai šādi foto vairāk nav domāti ģimenes foto albumiem.
Protams arī cik sevi atceros vienmēr esmu devies līdzi tēvam medībās un gadiem ejot arī man tika dota iespēja šo to nomedīt, taču foto ar šiem medījumiem tā arī vienmēr paliks ģimenes foto albumos, nevis tiks izvietoto publiskai apskatei, jo šādus portālus apmeklē ne tikai mednieki un medību atbalstītāji, bet arī cilvēki ar citiem uzskatiem.
Lai veicas arī turpmāk.

Andis Anspoks2011-08-19 08:35

Kungi, nu beidziet! Ja tēvs blakus un atbild, pie tam čalim 14 gadi (arī kriminālatbildība jau iestājas) - par to ir jāpriecājas, ka medī, nevis lai sēž pie datora...

Nelikumīgi - jā!
Pareizi - NEAPŠAUBĀMI!!!

Ar steigu ir nepieciešams grozīt normatīvos aktus, lai pusaudži no 14 gadiem varētu medīt vecāka pavadībā un atbildībā! Tā taču ir mūsu nākotne!

Oskars Šulcs2011-08-19 09:59

nu jopcik tas tak nebus latvietis kurs neieknabs citam latvietim!un tikai del skaudibas redz iespejams kadu tevs neapmacija medibu gudribas saja vecuma tapec ari tagad citiem klup kraga ka sieviete ar pirms menesreizu sindromu!
ja mes visi dzivotu tik pareizi un butu likumpaklausigi nebutu tagad tur kur esam - D***Ā(runa par valsti kopuma)!
protams kadam vienmer liksies ka labak apmacit čali(lasit ka teļu)18 gadu vecuma kad smadzenes jau atrofejusas no datorspelem un alkohola neka laicigi paradit ka ir ari alternavita tam visam pavadot lieliski laiku kopa ar savu senci meza kur tiek nodotas gudribas no vienas paaudzes otrai!
Andri es Tevi atbalstu - pareizi dari ka puiku maci no bernibas jau kas ir medibas jo tad kad vins vares jau medit LIKUMIGI(18 gados) vins 100X gudrax par tiem kņuņakiem, kas pirmoreizi nems ieroci rokas!

Alvis Leicāns2011-08-19 10:15

Tagad ar šīm visajām lamāšanām un pelšanām mēs tikai panākam to ka puikas kuri vēlētos kļūt par medniekim izlasot šos komentārus diezvai vēlētos kļūt par mednikiem.

aivis p2011-08-19 10:47

Jautājums Andrim - ir likumīgi nodot ieroci 14 gadīgam jaunietim?
Jautājums Arnim - ir likumīgi nodot ieroci 14 gadīgam jaunietim?
Kā jau te minēja - liec to bildi savā arhīvā nevis publiski zīmējies ar nelikumībām!! Es nevienu brīdi neesmu teicis, ka nevajag jaunos ņemt medībās! Te iet runa par publisku zīmēšanos ar likumpārkāpumu! Un tas arī viss! Tā vietā, lai atzītu savu kļūdu, sākās te demagoģija par liekulību, *iršanu un Zilākalna Martu..
Par biedrību - nav man vēlmes neko mainīt, nekur iesaistīties. Mani šobrīd viss apmierina. Jums jau ir ierosinājumi, jūs arī cīnaties.

Zosu Vīrs2011-08-19 11:12

Isi un konkrēti:

1. Likums visiem viens, šis ir pārkāpums nenoliedzami, turklāt smags.
2. Ar kuru "galu" domā biedrības pārstāvji, ievietojot šādus attēlus publiskā telpā. Kā viņus uztvers funkcionāri, kuriem būs jāizskata ierosinātie likumgrozījumi, kurus būs iesniegusi medniekiem.lv?
3. Ja kāds te runā par demagoģiju un liekuļošanu, interesanti, pēc kā gan izskatās Arņa, Edgara u.c. aizstāvju teiktas? :)

p.s.
Es atbalstu jauniešu iesaistīšanu medību procesā, arī pats pie pirmā medījuma tiku būdams jauns puika, taču prāta pietika gan man gan tēvam ar to publiski nelielīties. Šādiem foto vieta ir tikai ģimenes albumā! Jā, jā, sauciet arī mani par liekuli! :)))

Edgars Kecs2011-08-19 11:27

Paklausieties visi gudrie d.....ji!
No sākuma pierādiet ka šis te puika tiešām nomedīja šo pīli, jo var būt vienkārši no tēva paņēma stobru, pīli un vienkārši nobildējās. Bet šeit pierakstīja ka tipa nomedīja. Kā saka kamēr pie rokas neviens nenoķēra tikmēr nav ko apmelnot!

Arguts Bērziņš2011-08-19 12:55

vemt sāk gribēties no šitiem pārgudrajiem .paši gan jau sākuši šitā medīt bet tēlo ka ievēro visus likumus....un kā ta lai zin vai patiks medības vajag tak pašam pamēģināt.tā turpināt malacis....

Slēpts2011-08-19 15:34

Nu ko,bilde stāvēja labu laiku-neviens neko te neaprēja kamēr pateicoties ULDIM PURIŅAM neienāca prātā te pielikt komentāru.Smieklīgi.
Komentārā autors uzraksta ka "dēls ar pirmo pīli" un tagat te panesās.Nu a kas tur slikts ja tēvam šīs sezonas pirmā pīle,ar kuru nofotografēja dēlu?

aivis p2011-08-19 19:17

Andris Zariņš, 2011-08-18 10:01
".. Si ir pirma lidojosa pile kuru nomedija Kristians(sobrid cetrpadsmit gadus vecs!)!.."
Edgar, mums te nekas nav jāpierāda!
Un pirms kādus saucat par *irsējiem, mēģiniet vienreiz saprast, ka runa ir par publisku zīmēšanos, nevis par medīšanu, pīlēm vai jebko citu. Cik grūti ir to saprast??

Juris Lode2011-08-19 19:24

Andris Zariņ, cik gados puikam bija pirmā nelidojošā pīle ?

Mārtiņš Kuplais2011-08-19 23:04

Puika malacis!
Un kā dažam skauž. :D

Juris Lode2011-08-20 10:03

Mārtiņ Kuplais, man divi jautājumi.
1) Kuram skauž ?
2) Kas skauž ?

Reinis Pirvics2011-08-20 10:29

laikam neviens nevar izlasīt to ko citi raksta, neviens neraksta, ka tas ir slikti, ka māca jaunajiem medību gudrības. taču to publicēšana, lai tēvs varētu palielīties jau ir pavisam cits stāsts.

Raitis Rumbenieks2011-08-20 10:34

Apsveicu puiku! domāju lielākais vairums no mums tieši šādi ir sākuši iepazīt medības;) tomēr, publiskot to gan nevajadzētu;)

Žanna Zariņa2011-08-21 10:17

Interesanti, cik komentu un di**anas būtu izpelnījusies šī bilde, ja tas nebūtu Andra puika ;)
Vispār, man sāk jau riebties latvieši un visi veči kopumā! Ja palasa forumu, rodas iespaids, ka te visi ir svētie- tikai nimbs virs galvas trūkst! Bet , kad aiziet uz mežu, tad redz, ka 2/3 tikai gudri d***š, bet dara kaut ko citu! Nu parādiet man tādu, kurš nekad neko nav pārkāpis!!!!
Bet bildi laikam vajadzētu izņemt, lai nebūtu nekādu problēmu un dir***šanas.

Jānis Stanka2011-08-21 11:25

Labākās latvieša pusdienas ir cits latvietis....skumji, bet fakts.
Kristians tāpat kļūs par prasmīgu un zinošu mednieku neatkarīgi no tā vai bilde ielikta netā vai nē, viņam ir paveicies, tāpat kā man bērnībā, jo blakām ir labākais skolotājs..fāters, par ko jābūt pateicīgam, ne visiem tāda laime..
Visvērtigākā medību skola ir līdz astoņpadsmit, jaunietis visu apgūst ar lielāku jaudu...pilnu nopietnību un mega azartu, kas liek atcerēties vissikākās nianses un izdarīt secinājumus..kādeļ tā vai šitā,..netsverama pieredze stājoties jau oficiāli mednieku rindās...TIEMŠĀM kā MEDNIEKS.
Lielāks risks, dot rokās ieroci nepieredzejušam, vīram, parliecibā....es mednieks, es zinu, es šaušu, kā puikam, kurš apzinās, ka ir māceklis un saprot ka jācenšas būt nekļūdīgam, tādu iespēju novērtējot kā milzīgu balvu.
Novēlu, lai kaifa sajūta nenoplok, nakamajā foto pa pīlei katrā rokā, bet vai likt to netā vai vnk ģimenes medību albumā, izdomā pats.;)

Juris Lode2011-08-21 20:04

Jāni Stanka, Te nav nekāda sakara ar pusdienām.
Runa ir par to ka tas ir atklāts likuma pārkāpums, ja kāds domā ka tā vajag darīt, tad dariet, nu bet nelieciet bildes internetā.
Tas ir līdzīgi kā nošaut kormorānu, nofotografēt un tad ar to lielīties visai pasaulei.

Jānis Stanka2011-08-22 07:35

Es, Jūs neuzrunāju Mr. Lode, vēlies piesieties,...piesienies pie staba, vēlams ar trosi, jo striķis var plīst, ka nesanāk zemu krist;)

Jevgeņijs Jakovļevs2011-08-22 10:46

mmmjā karojiet letiņi, karojiet. cik talu tiksiet?

Jevgeņijs Jakovļevs2011-08-22 10:54

bet puika malacis. Ne spalviņas.

Jānis Suveizda2011-08-22 16:47

likumpārkāpums paliek likumpārkāpums!tagad ir moderni savus ,varoņdarbus'visiem tūlīt publicēt tīmeklī.sāk ar skolas piedzīvojumiem,pierod,un tad redzam,kā asv karavīri pozē pie nogalinātiem afgāņiem,vai ņirgājas par tiem.nesen bija gadijums,kad norvēģu mednieki publicēja savus medijumus no Jaunzēlandes-atklājās,ka nomedīti aizsargājami putni un viņi dabūja lielu naudassodu,vai pat cietumsodu(neatceros).vajag domāt ko publicēt un ko atstāt privātam albumam.ne spalvas neredzēt!

aivis p2011-08-22 18:47

Jānis Stanka, 2011-08-22 07:35
"Es, Jūs neuzrunāju Mr. Lode, vēlies piesieties,...piesienies pie staba, vēlams ar trosi, jo striķis var plīst, ka nesanāk zemu krist;)"
Ļoti saturīga un argumentēta pieauguša cilvēka atbilde. Prieks par intelektuālo potenciālu :)

Slēpts2011-08-22 19:29

Njā... Labie komentāri... Ok, bez *iršanas, arī mans viedoklis:
Apsveicu puiku ar pirmo pīli, zinu no paša pieredzes, kādas emocijas dod šie pirmie medījumi. Es arī sāku iet mežā, soli, solī aiz tēta, jau no 10 gadu vecuma. Uz pīlēm, uz bauri, uz kolektīvajām... Un kā jau te rakstīja, tā pieredze, ko ieguvu līdz tiem 18 gadiem, kad iestājos medniekos - ir neatsverama. Tagad man ir 27, esmu kolektīva vadītājs un medību vadītājs, un pa lielam tas ir tikai pateicoties zināšanām un aizrautībai, ko ieguvu vēl tāds pats puika būdams, kā šīs bildes VARONIS. Ir jāņem jaunie uz mežu jau laicīgi, jāstāsta, jāmāca, jārāda utt... Malacis Andris, ka māca puiku un arī visi pārējie, kas savus puikas ieved medību skolā, bet ne par to šeit runa.
Es arī uzskatu, ka šāda pārkāpumu publiskošana un lielīšanās i-netā nav pareiza. Šādām bildēm ir jāpaliek ģimenes arhīvos.

Andris Zariņš2011-09-01 22:20

Principā piekrītu tiem kas teica, ka šādai foto ir vieta tikai ģimenes arhīvā. BET, publiceju apzināti, kā nelielu provokāciju, jo uzskatu ka ir nepieciešama nopietna diskusija par izmaiņām likumā, kas atļautu pieredzējuša mednieka klātbūtnē jauniešiem sākot ar konkrētu (diskutējamu) vecumu izmēģināt savus spēkus medībās. Šādos gadījumos pilna atbildība gultos uz mednieku "instruktoru" !!!

Emils Kuprovskis2011-09-04 10:33

Es pac arī vēl esmu puika! :) Es piemēram braucu uz sacencībām un tur arī izšaudos! Vairāk nekā puse te tēlo kkādus skarbos, jo vņiem nau bērnu!!! Katrs tēvs kam ir dēls zina, ka viņam arī gribās izšaut! Un kā tu savam dēlam vari nedot? Nejau jūs uzņematies atbildību par viņu! Katrs tēvs iedotu izšaut šādā situācijā! Es pac braucu uz dzinējmedībām, uz gaidesmedībām, bauri , pīlēm, zosīm, bebriem, vilkiem un vēl daudzkur...Ā un vēl te dažiem iespējams ir dusmas uz to, ka viņiem varbūt ir puika, bet viņš nedod priekšroku medībām, bet gan kādai glāzītej :) un tāpēc viņi izlādējas uz kāda cita! Es pac personīgi atbalstu jaunos medniekus, un vēlētos lai to ievieš medību noteikumos,
1) Zēns varētu medīt no 16 gadu vecuma!
2) Viņam blakus vajadzētu atrasties cilvēkam ar 5 gadu medību stāžu!
3) Medību atskaitē butu jpāparakstās zēnam, cilvēkam kurš uzņemās atbildību!

Man pašam ir 15 gadi.

Līdzīgas trofejas

Veiksmīgais vakars
Veiksmīgais vakars
Comments 1 Views 3301
Pīļu sezona noslēgta
Pīļu sezona noslēgta
Comments 1 Views 388
Pīles
Pīles
Views 9628
Pīle
Pīle
Comments 4 Views 12446
Pīle
Pīle
Views 3099
Ūdensputnu sezonas atklāšana, 2010.
Ūdensputnu sezonas atklāšana, 2010.
Views 10650