Šodien vārdadienu svin Ildze, Ilze, Izolde, rītdien - Spodris, Kārlis
toptitle

Medību trofejas - pirmais

pirmais
Pievienoja Kristaps Meiers. Skatīts 10231 reizes.
Viss sākās tā .. Bija svētdiena, dzinējmedības, pirmais kārtīgais sniegs, sākumā satiekamies visi mednieki kā jau katru svētdienu ierasts, vīri apspriežas, sadala vietas, kur dosies lenkt pēdas, pēc tam pāris masti, vienā skaistas stirnas, briežu buļļi divi, protams, tie netika nomedīti, bet lapsa gan nespruka garām, pēc tam izdomājām braukt pa birzēm zaķos un lapsās, redzējām pāris zaķus, lapsas, un tad ņemam upes malu, domājams pēdējā vieta un tad mājās.... un tad šis pavērsiens, ieraudzījām kuiļa ''taku'' , un tad uzreiz apspriede, kur viņš varētu bijis doties, un jāā .. veiksmīgi nolencām, mednieki ātri apkārt birzei, mani noliek, pēc manām domām šaubīgā vietā, tad suņi tika ielaisti pa pēdu, interesanti, tas, ka suns rēja sākumā, pēc tam 30min klusum, stāvam, nekas nav, sāk jau krēslot, un tad birzē, tieši man pretī sāk riet suņi , liekas, ka uz vietas tur, bija doma doties iekšā, bet nedrīkst, tad sāku uztraukties, dzirdama cīņa abiem suņiem, un tāda skaņa, ka kaut kas liels skrien, koki lūzt un zari brakšķ, pirmā doma, ka briedis, bet pēc cīņas skaņam un pēdām manas domas joprojām gaida kuili, un tad dzirdu viņi uz vienu pusi, es līdz, tad atkal uz otru, es līdz, tad atpakaļ, un tad jau visi trīs ārā, un jā ir kuilis, kurš nemitīgi cīnās ar laiku un Latvijas dzinēju, ( es stāvēju uz lucernas lauka, man aiz muguras 150m līdz grāvim) , un tad kuilis sāk skriet uz grāvja pusi, es ilgi nedomādams līdzi, laika mēģina kost kuprī dzinējs Latvijas mugurpusē, un tā mēs visi četri skrējām un mēģini suņus atsaukt bet nemitīgi, no muguras skrien vēl viens mednieks un bļauj šauj, bet es nevaru jo suņi ir priekšā, visi vienlīdzīgi skrienam uz grāvja pusi, es skrienu 5m blakus, un domāju, ka ja tiks līdz grāvim tad nebūs rezultāta, jo grāvis pilns ar ūdeni un es netiktu pāri, bet tad kuilis ielec ūdeni, laika pakaļ, kuilis izlien no grāvja un suņi nobremzējas ūdenī, tad kuilis sagriežas un es ilgi nedomādams .. šāviens ... un ... kuilis krīt uzreiz, trāpīts desmitniekā :)) pats iespaidīgākais bija kā kuilis cīnījās ar suņiem un tad kā man viņi lika skriet! Šauts ar DDupleks Monolit un IŽ- 27EM.

Šaujiet garām!
Lai pievienotu komentāru, vispirms jāreģistrējas. Reģistrēties
Komentāri:

Pēteris Siliņš2012-01-17 17:00

Trauksmains, taču ar interesi lasāms apraksts! Kāds, protams, vaicās, vai numura pamešana tika saskaņota ar medību vadītāju, un taisnība vien viņam būs - šādi "ārkārtas" gadījumi ir vistiešāk pakļauti riskiem, par kuru iznākumiem mēdzam lasīt bēdu stāstos. Bet viss ir labs, kas labi beidzas - šī diena Tev noteikti ilgi paliks atmiņā. Šauj vien garām!

Slēpts2012-01-17 18:24

Prieks par medījumu un par aprakstu-vismaz ir ko palasīt nevis plika bilde vien!
Šauj garām!

Olegs Bevolskis2012-01-17 19:26

suni malaci un tu pats ar,arto ari apsveicu!!!

Kristaps Meiers2012-01-17 19:51

paldies Jums :))
Jūs ar šaujiet garām :)

Kristaps Meiers2012-01-17 21:30

emm tika gan, jo viņš stāvēja netālu no manis, viss bija drošības ziņā un pārējā kārtībā :) un šis kuilis man paliks atmiņā tiešām uz ļoti ilgu laiku :))

Līdzīgas trofejas

Meža kuilis
Meža kuilis
Comments 3 Views 6589
Rukšuks
Rukšuks
Comments 4 Views 10006
ruksi
ruksi
Comments 3 Views 4659
Pirmie sivēni
Pirmie sivēni
Comments 1 Views 9017
Comments 1 Views 10792
brangs kartupeļu ēdājs
brangs kartupeļu ēdājs
Views 4548