Šodien vārdadienu svin Maigurs, Mārica, Māris, rītdien - Vanda, Veneranda, Venija
toptitle

Medību trofejas - Meža ruksis

Meža ruksis
Pievienoja Arnis Puksts. Skatīts 7383 reizes.
Jau no decembra sākuma, platībā rukšuki tiek medīti faktiski tikai individuāli, jo vasarā ir raženi pastrādāts - limits faktiski ir izsmelts. Cerams, nākošajā sezonā limits tiks iedots godīgi, nevis ar principu "lai citi neapvainojas" :)

Lai vai kā rukšuku ir daudz. Šis konkrētais krita 2013.gada 19.janvāra vakarā - gaisa temp. tajā vakarā svārstījās robežās no -20 līdz -24, sajūta visai interesantas nosēdēt tornī - kājās bija guļammaiss papildus, mugurai papildus uzlikts nopietns aitādas kažoks un uz sejas - maska. Šādā ekipējumā sēdēt var samērā ilgi. Galvenā problēma - rokas, vajag nopietnākus cimdus. Vēl viena problēma - pārāk iepakojoties klusām notēmēt un izšaut...

Īsumā stāsts - atnāca kuilītis, diezgan "štrjomīgs" - ar guļammaisa auduma švirkstoņu pietika, lai aizmuktu. Taču staigāja apkārt klabinot ilkņus, laikam jau paika tomēr interesēja. Situāciju, pieļauju ka, izglāba brieža govs, kas izdomāja pamieloties. Kuilīts principā viņu padzina un pēc tam uzvedās daudz mazāk piesardzīgi.

Bet krita ar .30-06 RWS Bionic black lodi galvā. Bildēts, protams, ar telefonu.
Lai pievienotu komentāru, vispirms jāreģistrējas. Reģistrēties
Komentāri:

Edgars Kecs2013-01-24 08:46

Arni silti iesaku nekustēties līdz kamēr ruksis nesāka ēst, tad kad tas paņēma pirmo graudu sauju mutē tad kaut vai uz torņa var dejot, ruksis aiziet eiforijā un tad mazāk ir tramīgs :)

Arnis Puksts2013-01-24 10:31

Edgar - šis ar visu gremošanu ļoti tramīgs bija. Cūku bars kad sāk ēst - jā, tad pat mobilā pīkstiens paliek nedzirdēts. Bet viens laikam tomēr ir mazliet uzmanīgāks. :)

Līdzīgas trofejas

Trofeja
Trofeja
Views 10938
Kuilis
Kuilis
Comments 5 Views 3815
Sivēntiņš
Sivēntiņš
Comments 2 Views 2167
Pirmais sniegs
Pirmais sniegs
Comments 2 Views 4431
Mežacūkas
Mežacūkas
Comments 9 Views 15976
Ilkņi
Ilkņi
Views 2894