
Slēpts2013-04-19 17:36
Nu jā,Jūs tur paradīzē dzīvojat.
Uldis2013-04-22 10:03
Protams Aivar Bleķenē pie sūkņu stacijas. Vakar biju mežā izvest barību un skatos, ka jāpievēršas bebriem, kas sākuši aktivizēties dažos kanālos. Laika nav palicis daudz lai tiktu no tās sērgas vaļā.
Guntars2013-04-24 07:56
Laba cope bijusi, ko liki uz āķa.
Aivars2013-04-19 16:08
Bleķenes pusē biji?