Šodien vārdadienu svin Kaija, Kornēlija, rītdien - Jevgēņija, Jevgēņijs, Eižens
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Medību patronas MAZKALIBRENEI 22LR

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 25 lietotāji. Komentāru skaits 79. Pēdējais viedoklis 22.01.2015. 14:39

Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2019-11-11 18:17
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
03.12.2009. 11:34
Arī šito biju pamanījis, ka pēc iztīrīšanas pirmais šāviens ir auzās, tādēļ tīru ļoti reti - kā izrādās, pareizi daru :)
Sliktāk ir tas, ka no mana verķa daudz maz pieņemama stabilitāte trāpījumu precizitātes un jaudas [apguldīšanas] attiecībās ir vai nu ar Remington Subsonic, kam nav pārklājuma, vai CCI Stinger, ko arī nevar uzskatīt par īsti pārklātām, un piesvinojums pēc pārsimt šāvieniem veidojas gan.
Laikam cik ieroču, tik variantu, ar ko iet labāk. Vissliktāk man iet ar RWS High velocity :( uz 100m lodēm izkliede ir ap pusmetru :((
Ints Freibergs
Ints Freibergs
Pēdējo reizi manīts 2019-11-12 07:50
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: m/k Spārne Ģibuļu pag.
Atrašanās vieta: Talsi
Medību stāžs: no 2004.g
Aprīkojums: IŽ 27, CZ 452 22LR, Weatherby Vanguard S2 308, Winchester XPR 308
Medību trofejas: 17
03.12.2009. 11:44
Kas ir, tas ir- ar Stinger pēc tīrīšanas bieži vien ar pirmo no 50m nav pat A4 lapā. Nesūdzos arī par Remington Cyclon, kaut kāda taukviela, liekas, ir uz lodes, ar šīm pārsvarā eju uz bebriem, nav tik traks blieziens (ātrums, jauda), mazāk mētā lodi, kas nav mazsvarīgi no 25-35m šaujot tai mazajā paurītī, kas ārā no ūdens.
Pavel Pavel
Pēdējo reizi manīts 2016-04-06 12:56
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
03.12.2009. 15:38
Arnis Puksts.
Sveiki,tu komenteja temu"Abelu pagasta nelikumigi nosavi lusi",ludzu, paskati ,tur ir mans komentars. Ja ir ?? atbildesu.Pavels.
Valdis Grīnbergs
Pēdējo reizi manīts 2012-01-31 12:57
Atrašanās vieta: pie dabas
Medību stāžs: 15
Aprīkojums: ...lielākais
Suņi: 2 kuces
Medību trofejas: 4
03.12.2009. 22:12
vot par to netīrīšanu/tīrīšanu man joprojām galva sāp! es tomēr tīru - kad zinu kad stāvēs ilgāku laiku neaiztikta (vairākas nedēļas). bet daudz, kur esmu lasījis ka veči netīra vispār vai tikai tad kad precizitāte sāk kristies (pēc tūkstošiem šāvienu) - kautā veselais saprāts neļauj to darīt mūsu mitrajā klimatā, bet varbūt tie ir tikai mani aizspriedumi. vēl ir jautājums kā tīrīt - birstēt un skrāpēt kamēr roka piekūst vai kautkā viegli...
es daru tā - 1 reiz ar eļainu lupatu izdodu cauri pāris vilcienus un 2 reizes ar sausām lupatām (katra pa pāris vilcieniem). tā ka stobrs gandrīz galīgi sauss paliek.
Vilnis Kronbergs
Vilnis Kronbergs
Pēdējo reizi manīts 2018-12-16 20:56
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību stāžs: 11
Medību trofejas: 4
04.12.2009. 10:05
Valdi, ja par tīrīšanu ir interese, tad apskaties video pie tēmas http://www.medniekiem.lv/discu...
Pavel Pavel
04.12.2009. 19:23
Vilnis,
Pamacoss rolik, paldies.
Valdis.
Es ari mierigi nevaru sedet,ja stobrs stavs netirits.308 kal.ir hromets,tapat tiru pec sausanas, bet seit 1 saviens neatravas no nakosiem.Normali iztitit 308,seviski pec "barnaula",izdodas tikai uz2 vai pat 3 dienu.Pec 1 tirisanas balta lupata iznak tira,sasmereju un uzliku seifa. Pec 2 dienam lupata atkal ar melnumu.Lasiju rekomendacijas ka pec 1 tirisanas jasasmere stobrs ar vaji sarmainu ellu un jauzliek uz 1 dienu, pec tam atkal jatira.Raksta ka saviena laika izveidojas mikroplaisas pie patrontelpas kur piesucas degosie gazi,un vini zem noellotas virsmas turpina reaget ar metalu.Perkot veikala tirisanas lidzekli nevaru izlasit informaciju ann.val,samazinata infotmacija
neapmierina.Viens cilveks no a/servisa rekomendeja pameginat iedegums attirit ar lidzekli prieks bremzu kolodkam, ilgi negribeja bet izmeginaju.A/servisa ar so aerozol lidzekli tira ari dzinei no arpusi,saka,ka virsma palik balta un sausa."Barnaul" pagadam neizmantoju,bet cehu patroni un mazkalibra tira loti atri.Iepusu aerozol ieksa, noteces,pec tam lupatu uz sompola samitrinaju un tiru 5{pari}.Pec tam ar neitralo ellu un plastmasas suku,visadam gadijumam lai uz virsmas nepaliktu nezinamais reaktivs,5 reizas tiru.Pec tam ar lupatu lidz sausai un smerella.Sis lidzeklis iegegums attira labi,bet misins jatira ar citiem.Tas ir mans eksperiments,tiko saku izmantot
Pavel Pavel
04.12.2009. 19:52
Valdis.
Valdis,vel ko,pasa sakuma, kad saku izmantot vitnu stobrrs,nevareju saprast,ka mans stobrs nau tirs, paskatos pec tirisanas-spid,bet pec dazam dienam, ja pavilkt baltu lupatu,vina iet ar melnumu.Iznak ta,kad nakosa lode iet pa stobru ar iedegumu{a spiediens ir liels un berzesanas koeficients ari},vina tie iedegumi piespiez pie stobra virsmas,un viegla tirisana to neattira,bet sausais stobrs spid un likas,ka tirs.Tapec pec dazam dienam balta lupata klust par melnu.Ja es gribu parbaudit vai stobrs ir tirs,nemu misina suku un ar ellu velku tur un atpakal,un ja pec tam balta lupata ir tira,tad kartiba
Ints Freibergs
Ints Freibergs
Pēdējo reizi manīts 2019-11-12 07:50
Mednieku organizācija: m/k Spārne Ģibuļu pag.
Atrašanās vieta: Talsi
Medību stāžs: no 2004.g
Aprīkojums: IŽ 27, CZ 452 22LR, Weatherby Vanguard S2 308, Winchester XPR 308
Medību trofejas: 17
20.12.2011. 19:43
Ja kāds vēl nezina, tad *Hubertā*, vismaz Saldū, ir dabūjamas CCI Stinger patronas, arī cena visai jauka- 5,90Ls.
Jānis Jasinskis
Pēdējo reizi manīts 2017-12-22 21:56
Mednieku organizācija: uz 8 nevar salasīties nekad
Atrašanās vieta: dīvāns, dators
Medību stāžs: arvien lielāks
Aprīkojums: ir
Suņi: vakcinēti
20.12.2011. 21:12
.22 LR TRACERS
Var i bebru šaut i salūtu skatīties.
Slēpts
14.09.2012. 10:44
Vai kādam nav zināms, kur varētu nopirkt CCI Stinger 22LR patronas... HUBERTS pavasarī solija pievedumu, bet tagad nevaru saprast - vai jau esmu nokavējis un visas izpirktas, vai tomēr nav atvestas...