Šodien vārdadienu svin Rauls, Rodrigo, rītdien - Kurts, Knuts, Gundars
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Par to pašu vītņu stobru eksāmenu...

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 20 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 01.06.2010. 13:04

Ojārs Žvagiņš
Ojārs Žvagiņš
Pēdējo reizi manīts 2020-01-22 18:46
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Latvijas vidus, Daugavas krasts
Medību stāžs: Pirmais medījums septiņdesmitajos.
Aprīkojums: stobri vairāki
Suņi: Četrus draugus esmu pārdzīvojis
Medību trofejas: 21
07.02.2008. 22:47
Nezinu,kā tas ir citur,bet 29 janvārī iegāju Ogres policijā,uzrakstīju iesniegumu un saņēmu iegādes atļauju vēl vienai vītnei. Zommerā šodien nopirku ''mežonīti'' bebru plīkšķināšanai. Otrdien vedīšu piereģistrēt. Viss,nekādu problēmu!
Imants Voitins
Pēdējo reizi manīts 2016-03-02 16:31
Medību trofejas: 3
08.02.2008. 06:17
Alnis Zaķis ir pareizi jums paskaidrojis par šaušanu un kam tie ir jākārto. Jaunie garstobra-vītņstobra šaujamieroča ieguvēji dabūs pasvīst -, bet kādam tas ir izdevīgi vai nē.
Jānis Strausmanis
Jānis Strausmanis
Pēdējo reizi manīts 2011-06-09 23:08
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Ziemeļkurzeme
Medību stāžs: mazliet ir...
Aprīkojums: 1956g KO
Suņi: Bavārijas asinspēdu dzinēja kucīte
Medību trofejas: 1
08.02.2008. 16:10
Likumdošanā gribēja izdarīt izmaiņas kā labāk sanāca kā parasti...
Ar to eksāmenu ir tā:
Galvenā doma ir ka šaušanas eksāmenu liek tie kam būs spicais pirmo reizi, jeb pareizāk sakot cilvēki kam šobrīd nav ieroča apliecība kurā jau būtu kāds spicais reģistrēts. Tātad arī tiem, kam savlaik ir bijuši spicie un uz doto momentu tos atkal ir pamanījušies izrakstīt ārā no ieroču atļaujas, nāksies no jauna kārtot šaušanas eksāmenu.
Šobrīd nedaudz iebuksējusi Iekšlietu ministrija ar skaidrojumu savām pakļautības iestādēm - t.i. valsts policijai. Jo, lai cik smieklīgi tas nebūtu Zemkopības ministrijas likuma skaidrojums ir "derīgs" tikai ZM pakļautības iestādēm...
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2020-09-16 23:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
08.02.2008. 16:25
Kr4 - tie, kuri paspēja līdz 12.01.2008., var relax 4eva [vai nu vismaz līdz nākošajām izmaiņām]:)
Kaspars Miervaldis
Pēdējo reizi manīts 2012-01-23 10:50
Medību stāžs: Diezgan paliels:)
Aprīkojums: Bīstams
Suņi: Pagaidām nav:(
08.02.2008. 17:19
Nesaprotu kāpēc lai neliktu šaušanu visi, kuri gribēs vītņu stobru, kāpēc jāliek tikai tiem kam nav bijis vītņstobrs!!!
Paši spriežat, ka būtu labi, ja trīs gados būtu jākārto šušana, bet tagad visi klūp virsū Zemkopības ministrijai!!!
Nezinu man jau liekas, ka puse kam ir vītņstobrs to eksāmenu nenokārtotu, ja jau tā uztraucas par to eksāmenu!!!
Dainis Dižais
Dainis Dižais
Pēdējo reizi manīts 2019-02-20 22:59
Atrašanās vieta: Bolderāja
Medību stāžs: 1987
Aprīkojums: TOZ34E 12/70,MP153 12/76,Mannliher 30-06
Medību trofejas: 9
08.02.2008. 17:37
Kaspar,kapēc jākārto ieskaite ar šautuves vai drauga plinti,vot dēļ ta es neredzu nekādu jēgu no tāda eksāmena.
Tapēc es arī nenokārtoju ar pirmo piegājienu un visu dienu staigaju kā abdirsies,kad zēni,kas dienu iepriekš pašaudija pakonsultēja,uzreiz bija rezultāts.Tagad būs sava plinte sākšu visu no sākuma.
Kaspars Miervaldis
Pēdējo reizi manīts 2012-01-23 10:50
Medību stāžs: Diezgan paliels:)
Aprīkojums: Bīstams
Suņi: Pagaidām nav:(
08.02.2008. 17:46
Es jau arī esu pret to eksāmenu, vienkārši man liekas netaisni, ka jaunajiem jāliek, bet tiem kam ir tas vitņstobrs tiem nav jāliek, ja grib dabūt citu(sanāk ka viņiem ir šaubas ka noliks to eksāmenu tad kā tāds var iet medībās)!!! Tas arī, ka jāšauj ar svešu ieroci, bet es domāju, ka ir jāpierāda, ka vari sašaut un nolikt to eksāmenu!!
Egils Segliņš
Egils Segliņš
Pēdējo reizi manīts 2015-03-06 11:58
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: 25 gadi
Aprīkojums: CZ-550(30-06),Iž-12,Iž-18E
Suņi: -
08.02.2008. 18:27
Šodien zvanīju Jelgavā uz policiju prasīju - kam ir jau spicais tam nevajag likt kam būs pirmā karabīne tam jāliek
šaušana.
Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2020-09-24 20:57
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz,savage ,blaser R8
Suņi: viens boksers
08.02.2008. 20:45
nu ko lai saka,djedovšcina ir bijusi un turpinās.es cenšos iespēju robežās šautuvē gaisu pasildīt un uzskatu,ka mednieka normāla un vajadzīga rīcība ir uzlabot savu prasmi apieties ar ieročiem un precīzi šaut.par tiem nesaviem ieročiem,nu ir jau tā un šā.bet vai tad mēs neprotam ar citas markas auto braukt,vai ar cita ciema meitām iepazīties.un priekš latvietiska sirdsmiera varu teikt,ka būs pēc laiciņa ari tiem esošajiem šaušanas pārbaude.cielava atnesa ziņu ,ka ZM par to notiek spriešana.