Šodien vārdadienu svin Vēsma, Fanija, rītdien - Mirta, Ziedīte
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - skaidrs ir tas ka nekas nav skaidrs

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 7 lietotāji. Komentāru skaits 7. Pēdējais viedoklis 01.11.2009. 17:24

Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2024-03-14 00:16
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz, ,blaser R8
Suņi: viens boksers
01.11.2009. 17:24
...kaut kā briesmīgi agresīvi,Viestur,Tavi teksti. a varbūt divkājainais ir ierakstijis zemes grāmatā un apsējis mežā suķa dabīgo dzīves telpu. "pārzaļš" es neesmu,bet daba paliek daba.
Viesturs Mednis
Viesturs Mednis
Pēdējo reizi manīts 2016-04-30 19:02
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: 27
Aprīkojums: Tikka
Suņi: dvorterjērs
Medību trofejas: 2
31.10.2009. 22:36
Mani tracina šis formulējums-postījuma vieta. Ja reiz es sēžu kviešu laukā,kur suķi nāk baroties,tad kāda locekļa pēc man vajadzīgs tas mūsu birokrātu izgudrotais akts.Tas taču katram aunam saprotams ,ka cūkas posta iesēto,bet nē ,mūsu bālēliņim vajag aktu.Kaut ko tādu jau var izdomāt tikai MŪSU likumdevēju gludās smadzenes.
MMK Kristapas
MMK Kristapas
Pēdējo reizi manīts 2018-03-06 21:27
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: RAGANA
Medību stāžs: 2008 gads.
Aprīkojums: Zaffer 12/76, Tika T3 30-06
27.10.2009. 10:28
Bebru dambis skaitās postījumu vieta???
Jānis Misiņš
Jānis Misiņš
Pēdējo reizi manīts 2020-05-15 15:31
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Riga
Medību stāžs: 12
Aprīkojums: Blaser R93
Suņi: Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 6
27.10.2009. 08:36
Ja medīsim saskaņā ar sirdsapziņu, godīgi pret mežu un ievērojot selekcijas principus viss būs labi. Neviena no palīgierīcēm pati nepārkāpj likumu, to dara cilvēks!
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
26.10.2009. 15:02
Kaspar, nevajag radīt problēmas, tur kur to nav. Jāpieturas pie vecu vecā principa - atļauts ir tas, kas nav aizliegts. Ja medībās rīkojamies tā, kā to darīt aizliedz likums, tad tās ir nelikumīgas medības. Kādas problēmas ir ar medību lukturu lietošanu? Postījumos to drīkst lietot, lapsas arī drīkst šaut... Noteikumos vairs nav minēts, ka medības jāpārtrauc stundu pēc saules rieta - tātad, ja redzamība ir normāla un ir normāla gaismasspējīga optika, arī citus zvērus var medīt naktī. Es nesaskatu problēmas ne lukturu "krutumā" , ne naudas maka biezumā - galvenais ir vēlme medīt un godīga attieksme pret mežu, pret visu dzīvo, kas mežā dzīvo. Ja medīsism saskaņā ar šīm lietām, tad problēmām nevajadzētu būt.
Artūrs Surmovičs
Artūrs Surmovičs
Pēdējo reizi manīts 2015-06-16 15:11
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
26.10.2009. 13:41
Un kādā jēgā viss šis teksts ir rakstīts?
Kaspars Krūmiņš
Pēdējo reizi manīts 2022-02-06 12:32
Lietotāja statuss: Lietotājs
26.10.2009. 11:00
Palasot sseit teemas par-atllaujas norakstiissanas kaartiibu-maaksliigaas apgaismes pielietossanas kaartiibu-ierocii atllauto ielaadeejamo patrona skaitu ieveerossanu-laazeroptikas un nakts optikas pielietossanas aizliegumi utt utt...cik mednieki tik viedoklli un katrs par savu taisniibu!!Atrodas dazzi kas ar kulaku galdaa un bllauj bet likumaa taadaa un taadaa punktaa ir rakstiits taa un ssitaa!!!Bet reaali-licenzes noraksta katrs kaa grib-maaksliigie gaismas aparaati likumiigi ir iegaadaajami visdazzaadaakie atkariibaa no katra maka biezuma-arii mediibu ieroccus varam nopirkt taadus kur laadeet varam kaut pacmit patronas atllauto triis vietaa.Dazzi labi mednieki ir labaak apbrunnoti ar visaam ssim iespeejamaam un neiespeejamaam mediibu atribuutikaam labaak nekaa ASV karaviiri Iraakaa un mees te runaajam par likumiem!Man secinaajumi ssaadi-no visiem medniekiem 5% varbuut ieveero tos likumus nu par iereednniem vispaar nerunaasim...