Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - izmaiņas

Ar medībām saistītās tēmasForuma jautājumi

Janis Strupausis
Janis Strupausis
Pēdējo reizi manīts 2023-08-01 13:22
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: Pie Mednieku ugunskura
Atrašanās vieta: Salaspils
Aprīkojums: Tikka M695 30/06, Toz 34 E
Suņi: Dvorterjers, spalvainos ņem!
Medību trofejas: 11
31.12.2009. 09:49
Vakar pasedeju, redzamiba ideala it seviski kad meness sad tad paspideja caur makoniem, nav vajadzigas nekadas faras..., tikai neviena dziva radiba neparadijas pat ne lapsu vai jenotu nemaniju...!!!
Aivars Lamba
Aivars Lamba
Pēdējo reizi manīts 2015-04-06 20:54
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Ziemeļvidzeme.
Medību stāžs: 1989
Aprīkojums: ir
Suņi: ir
30.12.2009. 19:30
Kur ir teikts,ka mednieki katrreiz ir jāregistrē žurnālā?Es saprotu,ka vienkārši ir jāzina katra atraššanās vieta un ja kontrole prasa,tad jāpastāsta šiem,un viss.Varbūt ja nevar visus saturēt galvā,tad kaut kur uz kādas lapeles uzšvīkā,bet prasīts tas netiek.
Ja kko nomedī,tad gan jāfiksē žurnālā.
Janis Strupausis
Janis Strupausis
Pēdējo reizi manīts 2023-08-01 13:22
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: Pie Mednieku ugunskura
Atrašanās vieta: Salaspils
Aprīkojums: Tikka M695 30/06, Toz 34 E
Suņi: Dvorterjers, spalvainos ņem!
Medību trofejas: 11
28.12.2009. 20:50
Sedi sedi ja vari nosedetkaut visu nakti tikai uz paugstinajuma un bez faaras...! Paslaik ir pilmeness un sniegs pietiekosa daudzuma ta ka redzet ja nav nomacies var ka diena tatad medit ir atlauts...! ("48. Medības ar medību šaujamieročiem diennakts tumšajā laikā (stundu pēc saulrieta vai stundu pirms saullēkta) atļautas tikai no paaugstinājuma (mednieka stāvēšanas vai sēdēšanas platforma atrodas vismaz 2,5 m augstumā virs zemes), izņemot medņu un staltbriežu buļļu medības riesta laikā. Medības ar medību šaujamieročiem nav atļautas, ja dabiskais apgaismojums nenodrošina mērķa izšķiršanu, izņemot lapsu un jenotsuņu medības, kā arī medības mežacūku, staltbriežu govju un teļu postījumu vietās, izmantojot mākslīgos gaismas avotus.") Ritdien varetu aizskriet pasaldet pakalu, tad jau redzes vai sanaks...!!! :)
Māris Māris
Pēdējo reizi manīts 2017-01-15 20:37
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 1
28.12.2009. 18:37
Labojiet mani ja es esmu ne tā sapratis:Sanāk ja ziemas periodā saule riet ap 16:00 tad medīties var līdz 17:00 un vasarā kad saule riet piemēram ap 19:00 tad medīt uz gaidi drīkst līdz 20:00 tad rodas jautājums kā var vispār kautko nomedīt??????????
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
28.12.2009. 16:06
Un vēl 2. Šo noteikumu 1.24.apakšpunkts stājas spēkā 2011.gada 1.janvārī.
Tas ir tie 3000 džoli būs nepieciešami tikai pēc 2011 gada 1 janvāra, tad šogad un visu nākamo gadu varēs lietot līdz 3000 džoliem šaujamieročus uz dižmedījumiem.
Jā daudziem pienāksies nākamā gada laikā ja tā ir vienīgā karabīne atteikties no vājākām karabīnēm, vai nu meklēt izejas no šīs situācijas.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
28.12.2009. 15:56
Es ar saprotu ka abildīgajam vajadzēs būt sasniedzamam 24 h diennaktī, ka būs jāpieraksta katrs solis ko katrs mednieks dara, tas ir ja ir 34 mednieki no kuriem vismaz 15 ir aktīvie mednieki, tad vien uz zvaniem cik laika sanāk iztērēt, kā arī derētu tad kokrētāk apdomāt kā loģiskāk būtu visa šī lieta kārtojama, tas ir var būt katrs mednieks no sākuma veic pie sevis kādu ierakstu un tikai reizi nedēļā šo info nodot iegrāmatojumam, savādāk no zvaniem širmis aizvērsies ciet, man tā pat pa dienu dažreiz var būt vismaz 30 zvani kas man piezvana plus vēl tik pat kam es piezvanu, plus vēl ja man ir jāgramato būs visa šī lieta, beigās nervi neizturēs. vai mobīlais nosēdīsies.
Cerēsim ka nebūs tāda ģemoroja kā tas liek domāt, bet kā saka vai nu cerība mirst pēdejā, vai arī cerība muļķa mierinājums!!!!
Janis Strupausis
Janis Strupausis
Pēdējo reizi manīts 2023-08-01 13:22
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: Pie Mednieku ugunskura
Atrašanās vieta: Salaspils
Aprīkojums: Tikka M695 30/06, Toz 34 E
Suņi: Dvorterjers, spalvainos ņem!
Medību trofejas: 11
28.12.2009. 15:44
Un dispicerim visu sezonu 24 stundas diennakti jabut pie skaidra saprata ar zurnalu kakla vai jasez pie datora...!!!:)
Jānis Rubulis
Jānis Rubulis
Pēdējo reizi manīts 2021-10-14 19:00
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Saldus - Zvārde
Medību stāžs: no 1986.gada
Aprīkojums: Brownig Bar 30-06,Iž -18 12kalibrs
Suņi: Rīzenšnaucers
25.12.2009. 20:37
Nu ko,būs katrā kolektīvā jāizvēl viens dispečers,lai izpildītu 8. un 9. punktu.Pozetīvais ir,ka mežniecībā medības būs japiesaka vienreiz gadā un bebra kungam laikam nu būs ziepes.
andris ozols
Pēdējo reizi manīts 2009-12-25 20:00
Lietotāja statuss: Vērotājs