Šodien vārdadienu svin Fricis, Vikentijs, Vincents, rītdien - Undīne, Leopolds, Unda
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Baterijas

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 13 lietotāji. Komentāru skaits 35. Pēdējais viedoklis 04.03.2013. 15:47

Slēpts
23.02.2013. 13:45
Ar to reaminētas, tu biji domājis to, ka biji izlādējis zem 2.7V?

Jā, jo pat diode dzisa nost. Domāju ka tikšu pie jaunām bačām, bet nekā - vecās tomēr iet :)
Normunds Niķelis
Normunds Niķelis
Pēdējo reizi manīts 2014-08-17 20:06
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: Bērnībā divreiz fāterim esmu bijis līdzi uz pīlēm. :)
23.02.2013. 20:42
Man tā līdzīgi iet ar telefonu. Bet šis maita kā nemirst nost tā nemirst... :)
Normunds Niķelis
Normunds Niķelis
01.03.2013. 22:10
Tagad Panasonic ir izlaidis NCR 18650 PD 3.6V 2900mAh 10A. Šīs ir baigie zvēri. Tām ar pretestību maksimālā jauda ir 10A. cena arī diezgan laba,apmēram 27$ pa divām batarijām ar sūtīšanu pa brīvu. Sīkāku tehniskāku aprakstu vari meklēt šeit:
http://www.intl-outdoor.com/2-...
http://www.dampfakkus.de/akkuv...
Panasonic 18650 Protected Battery
Protected against Overdischarge, Overcharge and Short-circuit
Capacity: 2900mAh
Recommended Max Discharge: 10A (3.5C)
Full charge: 4.2V
Nominal voltage: 3.6V
Cut-off: 2.5V
Normunds Niķelis
Normunds Niķelis
Normunds Niķelis
01.03.2013. 22:13
Un te ir tā batarija ar aizsardzību.
Normunds Niķelis
Egils Līcis
Pēdējo reizi manīts 2019-08-25 14:56
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
02.03.2013. 07:43
Paldies par vērtīgu info.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-09 12:04
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
04.03.2013. 08:46
Bet vispārībā Daugavpilī var reāli nopirkt labas bačas, nevis tās ko piedāvā par pāris latiem??? Jo cik baču bija visas vai nu ātri izlādējas vai ātri nosprāgst. Pie mums vienā momentā nosprāga 6 bačas, vienkārši vairs neuzlādējas un āmen. GP batarejas, un vēl kaut kāda uzņēmuma ražojums.
Normunds Niķelis
Normunds Niķelis
04.03.2013. 09:23
Par D-pili nezinu. Tu jau vari pats pasūtīt no interneta,vai arī paprasi kādam draugam lai pasūta. Internetā normālu 18650 batariju var dabūt sākot no 4Ls gab. Daudzas lapas piedāvā sūtīšanu par brīvu tepat no Eiropas. Nedēļas laikā prece atnāk.
Tās Gp batarijas ar sevišķu kvalitāti neizceļas. Kautkur redzēju veiktos testus. Un vel jau nav teikts ka tās bija orģinālās Gp batarijas.
Normunds Niķelis
Normunds Niķelis
04.03.2013. 09:28
Vel jāskatās cik jaudīgs tev ir lukturis. Ja švaka batarija ar švaku aizsardzību,tad pieļauju, ka aizsardzību var nosvilināt vienā setā. Piemet lukturim klāt testeri un pārbaudi cik Ampēras viņs patērē. Tad tu zināsi cik spēcīgas batarijas tev vajag.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-09 12:04
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
04.03.2013. 09:47
Tad sanāk ka pie mums ne veikalā ne citā bodē nevar normālas bačas nopirkt, jo piedāvājumu ļoti daudz, bet kvalitāte var teikt sanāk nekāda :(
Man nevajag nekādu lukturi, ir Canon fotoaparāts un cik pārbaudīts, tad lielākoties var nobildēt kādas 20-30 bildes un bača beigta, neviena ilgāk netur, jo sū...a bača jo ātrāk uznāk beigas, salā vispār labi ka pāris bildes var sataisīt. Nezinu kāpēc tā, bet šis te fotoaparāts ir ļoti rijīgs, tika iegādāts savā laikā no Anglijas, kvalitāte bildēm ļoti laba, bet rijīgs nepajokam. Pārbaudīju uz CD lielo plejeri, no Daugavpils līdz Rīgai pietiek un tad jāliek jaunas lai atpakaļ ceļa varētu mūzik klausīties.
Agrāk kad tiko parādījās akuma bačas, tad vai nu liekas vai nu bija kvalitatīvākas un ilgāk turēja, tagad nopērkot kaut kā nu ļoti ātri uznāk izlāde, kā arī āmen uznāk ātrāk nekā vecajām bačām. Viena GP bača tikai nesen nobeidzās, godam nokalpoja no 2000 gada.
Normunds Niķelis
Normunds Niķelis
04.03.2013. 10:16
Tagad sapratu par kādām batarijām iet runa. Man arī bija tāda problēma.Vari mēģināt litija AA batarijas. Viņas vienīgi ir dārgas.Ja tādas var atrast lādējamās tad tev nebūs problēmas. Ilgākā laika posmā atmaksāsies vairākkārtīgi. Un litija batarijas neietekmē zema temperatūra kā parastās batarijas. Kā bišku aukstāks tā batarija nomirst.