Šodien vārdadienu svin Vēsma, Fanija, rītdien - Mirta, Ziedīte
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Beidzot tas ir noticis www.huberts.lv


Slēpts
16.03.2015. 10:24
Gati.
Šodien jau 16. marts.
Lūgums Jūsu uzņēmuma mājas lapā vai nu izlabot akcijas nosaukumu un termiņu, vai novākt to no acīm..
Nu nav vairāk ziemassvētki... un atverot īpašos piedāvājumus, šim karabīnēm nekā nav..
Slēpts
Alvis Šubenieks
Alvis Šubenieks
Pēdējo reizi manīts 2015-06-10 16:28
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Balvi
Medību stāžs: 7 gadi Tibetā
Aprīkojums: Mauser M12(7x64) extreme + Kahles Helia CSX ; IŽ-12 12/70
Medību trofejas: 2
Intars Lucjanovs
Intars Lucjanovs
Pēdējo reizi manīts 2022-10-20 10:03
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: Rīts
Atrašanās vieta: Nagļi
Medību stāžs: No 2001
Aprīkojums: Blaser F3, Blaser R8 GRS+Kahles 624i, Keppeler Benchrest 6,5x47+Nightforce 15-55/52
Medību trofejas: 2
29.03.2015. 23:45
Šis ir labs... Cena arī laba. Ja pašam vilkt no DE.. varbūt kādu 100-u lētāk sanāks.. kaut gan ne-fakts:)
Slēpts
11.05.2015. 09:41
Hubertā akcija ieročiem-
Super - -20 %.
nopriecājos- jo dažus no minētajiem brendiem Saldū nocilāju un jau šo to pieskatīju.
BET- izrādās HUBERTĀ kā ELKORĀ.
Manis noskatītajai plintei pa brīvdienām 100 EUR cena pielekusi klāt...
Man jau liekas ka neforši- bet nu tirgotājiem jau sava doma...
Alberts Kviesis
Alberts Kviesis
Pēdējo reizi manīts 2015-07-24 11:53
Lietotāja statuss: Lietotājs
11.05.2015. 09:45
Ivar, dajoš precīzi. Bet ispār ritīga aucība
Slēpts
11.05.2015. 09:56
Man šķiet ka visai HAENEL produkcijai cena ir pacelta.
Nesaglabāju screenšotus no piektdienas- bet ar cipariem man galva draudzējas.
Vienkārši skatos daudzos veikalos plintes un šobrīd priekš sevis man ir savs top5- tā kā biju padzirdējis par gaidāmajām atlaidēm, tad šis cenas cieši piefiksēju, jo salīdzināju ar citu brendu plintēm....
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-22 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
11.05.2015. 14:51
Sveiks, Ivar! Prece maksā tik cik viņa maksā un cenas netiek izdomātas uz labu laimi vai pēc paša patikšanas!
Ieroči plauktos tiek papildināti regulāri un cenas katru gadu mainās, diemžēl ne uz leju!
Ja tekošā gada preces sastāda jau vairāk kā 80% no kopējā apjoma, tad cena tiek pielīdzināta visiem vienāda un tāda arī turas visu gadu. Būtu gana stulbi no tirgotāja puses, tirgot kādu stobru par pagājušā gada cenu un vēl ar -20% atlaidi, bet pēc tam iepirkt pa krietni dārgāku!:)
Ja runājam par HAENEL ieročiem, tad šīgada cena būtiski pacēlusies par 100EUR tikai Varmint modelim, pārējiem par 40EUR, bet Timber LX nav mainījusies. Rodas pretīm jautājums, vai 1190EUR par HAENEL Varmint ir daudz prasīts? Ar -20% atlaidi ir pavisam laba cena 952EUR un vēl lētāk vairs nebūs!
Alberts Kviesis
Alberts Kviesis
Pēdējo reizi manīts 2015-07-24 11:53
Lietotāja statuss: Lietotājs
11.05.2015. 14:57
Jobenštraus! Istās, ka te patērētājiem būs darbiņs!
Slēpts
11.05.2015. 15:26
Gati.
Nemācīšu biznesu tur Jums pieredze lielāka, kā man, bet no pircēja viedokļa jūtos APČAKARĒTS.
Jā , skatījos Saldū Haenel Varmint - un pārdevējs teica , ka drīz būs gaidāmas atlaides- un līdz ar to šis ierocis izmaksās tik un tik.
Saņēmu epastā Huberts jaunumus , nopriecājos , atvēru mājaslapu un redzu to ko redzu.
Tieši tā rīkojas ELKOR- pats esmu redzējis, kā pirms Ziemassvētkiem tiek nomainīta pamatcena, lai var piešķirt SUPER atlaidi.
Un tirgojat Jūs, nevis rītdien iepirktos "dārgos" stobrus, bet tos, kas IR Jums noliktavā.( iepirktus par veco cenu)
Vēlreiz uzsveru- tā ir brīva tirgotāja griba- mana ir to pieņemt - vai nepieņemt..
p.s Ne pirmā reize. Ir nācies nopirkt dārgajā Purnavu muižā , maksājot plaukta cenu , lētāk nekā Hubertā, kurs ir oficiālais preču ievedējs.
p.p.s un tad mūsu medniekveikali brīnās- ka mēs meklējam iespējas savu naudu tērēt ārzemēs:)
Slēpts
11.05.2015. 15:29
Albert.
Te nekāda darbiņa nevienam nebūs- tirgotājam IR tiesības noteikt savu pārdošanas cenu un piešķirt tādas atlaides kādas viņš vēlas.
Vienkārši šoreiz cenu pacelšana sakrita ar atlaižu piešķiršanu..