Šodien vārdadienu svin Mirta, Ziedīte, rītdien - Marģers, Anastasija
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Beidzot tas ir noticis www.huberts.lv

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 38 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 11.11.2015. 00:10

Slēpts
11.05.2015. 16:18
Agri- ne Tev noteikt- čīkstēt man vai nečikstēt:) Forumā, katrs var sniegt informāciju- kā nu māk.
Manis aprakstītie gadījumi ir FAKTS.
Gati.
Nav jēgas man izskaidrot mārketingu un valūtas kursu svārstības, gana daudz pats zinu:) gan jau PM tirgoja par veco cenu- bet Huberts jau pa jauno:) Un kas par preci neteikšu- citādi man pašam nāksies maksāt dārgāk, jo atlikumā vēl palika, pēdējo nenopirku:) un nebija tas sen- 21. aprīlī.
Jā Saldū Haenel Varmint tikai cena bija palikusi -1090 EUR kalibram 3006, bet pārējie modeļi bija un tika izcilāti un ar acīm izvērtēti. Pārdevējs aŗi nesolīja , ka šī plinte Saldū būs Un uz Jēkabpili ātrāk nebraucu - jo gaidīju ievērojamās atlaides- kas tiešām arī nav mazas.
Vai citām plintēm un optikai cenas pirms akcijas nav paceltas - nezinu- jo pārējam sortimentam nesekoju.
Andis Liepiņlauskis
Andis Liepiņlauskis
Pēdējo reizi manīts 2023-12-28 13:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: oksalis.lv
Atrašanās vieta: Austrumlatgales virsmežniecība
Medību stāžs: 3 gadiņi
Aprīkojums: mazs, mazs nazītis...
Suņi: Taksis - Lara
11.05.2015. 16:18
Ja jau jus visi tik gudri tad veriet savu bodi vaļā, un redzēsim, kas tur sanāks.. Būs pa pusvelti plintes, munīcija utt.
p.s. Antireklāma, starpcitu, arī ir reklāma, kas strādā pat labāk :))
Mārtiņš Taube
Mārtiņš Taube
Pēdējo reizi manīts 2022-09-15 22:21
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Valmiera
Medību stāžs: 10.12.2010.
Aprīkojums: Ir
Suņi: Latvijas dzinējs - Tere
Medību trofejas: 49
11.05.2015. 16:13
Sen jau zināms ka huberts ir krāpnieku kantoris. Tā kā par dīvainajām akcijām nebrīnos.
Agris Pavilaitis
Pēdējo reizi manīts 2020-03-27 11:35
Lietotāja statuss: Lietotājs
11.05.2015. 16:00
Ivar! TU esi vīrietis,vai veca ar dzīvi neapmierināta bāba? Ko var čīkstēt visu laiku.
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-22 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
11.05.2015. 15:59
p.s Ne pirmā reize. Ir nācies nopirkt dārgajā Purnavu muižā , maksājot plaukta cenu , lētāk nekā Hubertā, kurs ir oficiālais preču ievedējs.

Pēc būtības tas nav iespējams, tikai atsevišķos gadījumos, pasaki kas tā ir par preci un mēģināšu Tev sniegt komentāru, jo apstākļi un cenu regulēši faktori ir daudz un dažādi! Kā ļoti būtisku faktoru varu minēt valūtas svārstības, visi zina kas pašlaik notiek ar ASV dolāru.
Ja nav noslēpums, tad kādu ieroci Tu biji noskatījis, par ko tik ļoti esi nobažījies, jo HAENEL Varmint Saldus veikalā nav jau kādu mēnesi, tātad bažām nav pamata.
Slēpts
11.05.2015. 15:29
Albert.
Te nekāda darbiņa nevienam nebūs- tirgotājam IR tiesības noteikt savu pārdošanas cenu un piešķirt tādas atlaides kādas viņš vēlas.
Vienkārši šoreiz cenu pacelšana sakrita ar atlaižu piešķiršanu..
Slēpts
11.05.2015. 15:26
Gati.
Nemācīšu biznesu tur Jums pieredze lielāka, kā man, bet no pircēja viedokļa jūtos APČAKARĒTS.
Jā , skatījos Saldū Haenel Varmint - un pārdevējs teica , ka drīz būs gaidāmas atlaides- un līdz ar to šis ierocis izmaksās tik un tik.
Saņēmu epastā Huberts jaunumus , nopriecājos , atvēru mājaslapu un redzu to ko redzu.
Tieši tā rīkojas ELKOR- pats esmu redzējis, kā pirms Ziemassvētkiem tiek nomainīta pamatcena, lai var piešķirt SUPER atlaidi.
Un tirgojat Jūs, nevis rītdien iepirktos "dārgos" stobrus, bet tos, kas IR Jums noliktavā.( iepirktus par veco cenu)
Vēlreiz uzsveru- tā ir brīva tirgotāja griba- mana ir to pieņemt - vai nepieņemt..
p.s Ne pirmā reize. Ir nācies nopirkt dārgajā Purnavu muižā , maksājot plaukta cenu , lētāk nekā Hubertā, kurs ir oficiālais preču ievedējs.
p.p.s un tad mūsu medniekveikali brīnās- ka mēs meklējam iespējas savu naudu tērēt ārzemēs:)
Alberts Kviesis
Alberts Kviesis
Pēdējo reizi manīts 2015-07-24 11:53
Lietotāja statuss: Lietotājs
11.05.2015. 14:57
Jobenštraus! Istās, ka te patērētājiem būs darbiņs!
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-22 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
11.05.2015. 14:51
Sveiks, Ivar! Prece maksā tik cik viņa maksā un cenas netiek izdomātas uz labu laimi vai pēc paša patikšanas!
Ieroči plauktos tiek papildināti regulāri un cenas katru gadu mainās, diemžēl ne uz leju!
Ja tekošā gada preces sastāda jau vairāk kā 80% no kopējā apjoma, tad cena tiek pielīdzināta visiem vienāda un tāda arī turas visu gadu. Būtu gana stulbi no tirgotāja puses, tirgot kādu stobru par pagājušā gada cenu un vēl ar -20% atlaidi, bet pēc tam iepirkt pa krietni dārgāku!:)
Ja runājam par HAENEL ieročiem, tad šīgada cena būtiski pacēlusies par 100EUR tikai Varmint modelim, pārējiem par 40EUR, bet Timber LX nav mainījusies. Rodas pretīm jautājums, vai 1190EUR par HAENEL Varmint ir daudz prasīts? Ar -20% atlaidi ir pavisam laba cena 952EUR un vēl lētāk vairs nebūs!
Slēpts
11.05.2015. 09:56
Man šķiet ka visai HAENEL produkcijai cena ir pacelta.
Nesaglabāju screenšotus no piektdienas- bet ar cipariem man galva draudzējas.
Vienkārši skatos daudzos veikalos plintes un šobrīd priekš sevis man ir savs top5- tā kā biju padzirdējis par gaidāmajām atlaidēm, tad šis cenas cieši piefiksēju, jo salīdzināju ar citu brendu plintēm....