Šodien vārdadienu svin Līksma, Bārbala, rītdien - Rūsiņš, Sandris, Alīna
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - lietota gludstobra bise

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 10 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 30.03.2018. 14:27

Mārtiņš Taube
Mārtiņš Taube
Pēdējo reizi manīts 2022-09-15 22:21
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Valmiera
Medību stāžs: 10.12.2010.
Aprīkojums: Ir
Suņi: Latvijas dzinējs - Tere
Medību trofejas: 49
09.01.2011. 15:03
Kādām lietām būtu jāpievērš uzmanība pirms iegādāties lietotu gludstobra bisi? To kā pārbauda vai laide ir vajadzīgajā garumā jau zinu.
Rihards Rozenbergs
Rihards Rozenbergs
Pēdējo reizi manīts 2023-11-21 15:13
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: 7
Aprīkojums: IZ 27EM, sauer 202
Suņi: Krievu-Eiropas laika
Medību trofejas: 2
09.01.2011. 17:59
cik precīzi piešauta, kur iet abi stobri.
Mārtiņš Taube
Mārtiņš Taube
Pēdējo reizi manīts 2022-09-15 22:21
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Valmiera
Medību stāžs: 10.12.2010.
Aprīkojums: Ir
Suņi: Latvijas dzinējs - Tere
Medību trofejas: 49
09.01.2011. 22:01
a to tā var redzēt? vairāk interesēja tādas lietas ko vizuāli var novērtēt.
Romuls Meds
Pēdējo reizi manīts 2011-12-04 14:57
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: ir
Aprīkojums: pieticigs
Suņi: 2
09.01.2011. 22:13
nu tu dod, protams, ka to tā nevar redzēt, to var redzēt izšaujot šautuvē.
paskaties vai nekas neļurkājas, koka daļās vai nav plaisu, paskaties kas darās stobros, vai nav rūsas lielas bedres un tādā garā, bet nu pirms pirkt lietotu bisi obligāti būtu visupirms aizbraukt uz šautuvi un izšaut.
Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2024-03-14 00:16
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz, ,blaser R8
Suņi: viens boksers
09.01.2011. 22:38
...lai saprastu un novērtētu ieroča stāvokli ir vajadzīgas specifiskas zināšanas un pieredze ieroču lauciņā.protams,pamatīgas prolēmas-ļurkāšanos,plaisas laidē,bedres stobros,kārtīgu rūsu jau pamanīs gandrīz jebkurš ,bet smalkās un slēptās nianses sapratīs tikai speciālists. tāpēc iesaku vērsties pie kāda zinoša civēka un pašizglītība šajā lauciņā gan jau atnāks ar gadiem.,:). pa ceļam starp Valmieru un Jelgavu var iebraukt Purnavu Muižā un palūgt vērtējumu ierocim Andrejam. Mārkulīču šautuvē Vilnis varētu novērtēt.Talsu Ieročos Aigars Ralle. Vari atbraukt pie mums ciemos uz Zvārdes šautuvi,pateiksim visu ko domājam par to lietoto plinti.,:).
Ģirts Baķis
Ģirts Baķis
Pēdējo reizi manīts 2018-10-03 17:06
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile
Medību stāžs: 16
Suņi: Aspalvainais taksis
Medību trofejas: 4
10.01.2011. 13:51
Šo lietu var sadalīt divās daļās 1. Emocionālā - patīk, nepatīk, tas kā labs uzvalks vai nu sēz uz auguma vai nesēž. Paņemot rokās kāroto ieroci Tu noteikti sajūtīsi "Dvēseles radniecību", Tā ir tāda emocionālā stīga,ko grūti aprakstīt. 2. Tehniskā - kad acs ir uzlikta itkā TAVAM ierocim, tad seko tas par ko runā Aivars Bundzens, ko vel var ieteikt, ja ir sarežģīti visur izbraukāt paņem līdzi kādu tavuprāt godprātīgu mednieku ar pieredzi un es domāju, ka viņš +/- spēs noteikt ieroča stāvokli. Vēlu Tev sava ieroča meklējumos.
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
Pēdējo reizi manīts 2020-09-03 11:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
10.01.2011. 17:25
Visu cieņu Aivaram ,bet lietota bise jau nav mūža ieguldījums( Ja nu vienīgi Reihsfīrera H.Himlera H&H un tml ).Pašam visas bises ir iegādātas lietotas un visas bijušas labas.Bise nav automašīna ,var veikalā apskatīt no visām pusēm.Ja pašam patīk un šautuvē uzrāda atzīstamus trāpījumus pērc .Pēc kādiem 6 šāvieniem tā bise tev pati pateiks ko viņa ir vērta.Pats visas bises esmu pircis Brīvības un Lāčplēša ielas pagrabā.Izvēle milzīga un šautuve ar viņiem ir.
P.S.Vispār tā veco plinšu pirkšana ir baigi interesanta. Kad šautuvē sajutīsi ,ka tā ir īstā, būs tāda baigi jocīga sajūta. Itkā tajā vecajā dzelzī būtu atgriezusies dzīvība.Pērkot jaunu ieroci tādas sajūtas nav. Vismaz man.
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2023-11-24 10:43
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
10.01.2011. 18:28
Mārci,it kā velk uz ekzotēriku,bet taisnība Tev ir par visiem 100.Tā ir plintes dvēsele kas runā ar Tevi,pazīstama būšana.
Arnolds Karzons
Arnolds Karzons
Pēdējo reizi manīts 2024-04-16 20:01
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
10.01.2011. 21:31
Dzintar, to K burtu varēji izlaist,tas tā pa jokam,bet man ir pilns skapis ar lietotām plintēm un lai cik arī sliktā stāvoklī tās nebūtu bijušas iegādes brīdī,mazliet naudas, mazliet paša darba un viss notiek,man ir pat 53.g. Browning pusautomāts,darbojas,šauj,pat šāviņš trāpa,kur esmu gribējis. Tas par gludajiem,pret vītnēm gan esmu nesaudzīgs,ja kas neiet kā vajag -diskvalifikācija bez pensijas izmaksas. Pie kā paliku ,noslēpums. Mārtiņ ! Pirmā plinte paliks PIRMĀ ,un tā droši ka nebūs pēdējā,bet pirms pārdevējam saki jā,nu tā uzmet aci tai plintei,iepleco un būs gana,pie skaidrības bez 100 šāvieniem netiksi,ja esi iesācējs,es pie kāda sestā ieroča sapratu, kas ir ierocis un ko es no tā gribu,bet tagad es šauju tur , kur vajag,lai medījums paliktu uz vietas,(man ļoti nepatīk vilkt alni ārā no purva 2 km) . Lai veicas !
Henrijs Freibergs
Pēdējo reizi manīts 2023-11-15 13:07
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
28.03.2018. 23:01
Pats visas bises esmu pircis Brīvības un Lāčplēša ielas pagrabā.Izvēle milzīga un šautuve ar viņiem ir.

Kurš veikals tas ir?