Šodien vārdadienu svin Didzis, Gaidis, rītdien - Henrijs, Jete, Henriete
Top Image

Forums

Tēmas nosaukums - atkal cūkas

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 15 lietotāji. Komentāru skaits 3. Pēdējais viedoklis 20.02.2011. 16:18

Ruslans
Ruslans
Pēdējo reizi manīts 2023-03-09 16:06
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: 10
Aprīkojums: Toz 34p, Merkel SR 1, Browning 243win, Brownig 12kal
Suņi: Krievu Eiropas laika
17.02.2011. 08:28
It-kā pirms tam regulāri nāca, un barība arī vienmēr ir barotavā, vilku arī šajās platībās nevarētu būt. Hmm japaruna ar blakus kolektīvu, kas viņiem darās.
Arnis
Arnis
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
17.02.2011. 08:18
Ja cūkas ir, tad viņas nāk uz barotavu katru dienu, pat uz tādu, kur ik pa laikam atskan šāvieni un kāds bara loceklis citiem līdzi neaiziet - jo ēst gribas katru dienu, īpaši šādā aukstumā.
Protams, ja cūkas atnāk pāris vakarus un konstatē, ka barības nav, tās var vienkārši aiziet, ja vien nav pārlieku vārgas.
Ja cūkas nenāk regulāri, tad visticamāk, viņu nav, vai arī tuvumā ir cita barotava, piemēram, blakus platībās. Nebūt viņas var, piemēram, tādēļ, ka konkrētajā vietā bijuši vilki. Vai arī tuvējo māju suņi sarīkojuši dzinējmedības un cūkas aiztrenktas.
Ruslans
Ruslans
Pēdējo reizi manīts 2023-03-09 16:06
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: 10
Aprīkojums: Toz 34p, Merkel SR 1, Browning 243win, Brownig 12kal
Suņi: Krievu Eiropas laika
17.02.2011. 07:55
Šajā aukstaja laikā nemitīgi papildinam barību barotavās, bet jau labu laiciņu cūkas nav rādījušās. Vai tas būtu aukstuma dēļ? Bet nu 5-6 dienas neest arī ir kā ir!!! Kā citos kolektīvos?