Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - dziivnieku fotokameras

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 6 lietotāji. Komentāru skaits 6. Pēdējais viedoklis 25.04.2011. 19:59

Kaspars Krūmiņš
Pēdējo reizi manīts 2022-02-06 12:32
Lietotāja statuss: Lietotājs
20.03.2011. 22:54
Sveiki viiri-doma ir iegaadaaties fotokameru-skatiijos freewolf kameras mnu izskataas itkaa taa neko-passam pieredze nav varbuut kaads var padaliities pieredzee kaadu vajadzeetu nemt un kaadu noteikti nevajadzeetu nnemt..Paldies...
Arturs Pencis
Arturs Pencis
Pēdējo reizi manīts 2017-11-28 09:47
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību stāžs: no 1999.gada
Medību trofejas: 32
22.03.2011. 11:16
Kaspar! Es ar tās kameras freewolf nočolēju un secināju, ka tā ar MMS man personīgi nav vajadzīga, jo es varu paciesties un no rīta paskatīties, kas tur ir noticis nakts laikā....
Bet pats tiko (piektdien) dabūju to Acron LTL5210A modeli. Skatījos ka freewolf pārdod par 140Ls LTL-5210, ievērtēju, ka ebayā pa 200 $ (~100Ls) maksā labāks modelis LTL5210A. Atšķirība ir izšīrtspējā LTL5210 ir 5 mpikseļi bet LTL5210A ir 12.
Protams muitas nodoklis un PVN itogo man sanāca viss kopā ~140Ls. Pirmie iespaidi, ļoti labi: maza kompakta kamera ar visām nepieciešamajā funkcijām, kamuflāžas krāsā. Ar Displeju un ļoti labas bildes kvalitāti.
D Cirule
Pēdējo reizi manīts 2013-02-19 21:22
Lietotāja statuss: Lietotājs
22.03.2011. 15:48
krutālās skaitās Reconyx. maksā nežēlīgo piķi 500+ doļļos jau ASV. Paskaiti cik sanāks to atsūtīt un tad vēl atmuitot + pvn. un tad kāds ņems un nozags... Cuddeback arī itkā normālas - daudzi gan bļauj ka cena tomēr ir lielāka nekā to performance. Pašam nav bijušas neviena no šīm.
ļoti labas skaitās Bushnell - labi tur baterijas (dažiem modeļiem ir problēmas, ka fočē vienā laidā bez apstājas - brāķis). Tagad Moultrie jaunās kameras arī izskatās, ka iespārdīs - jāgaida ir atsauksmes....
Par Freewolf neesmu lietas kursā, varbūt pameklē kādas atsauksmes aiz dīķa - noteikti atradīsi līdzīgu modeli un attiecīgi arī atsauksmes.
5 vai 12Mpix man galvenais tomēr būs cena, jo žurnālā tās bildes netaisos publicēt :) Uz doto brīdi ir pašam Stealth Cam (nedārgs modelis), kolēģiem Moultrie (iepriekšējā sērija, virs 250Lvl+/gab).
Ilgvars Zihmanis
Ilgvars Zihmanis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-29 10:32
Lietotāja statuss: Guru
Atrašanās vieta: Rīga, Gulbene un pēc vajadzības
Suņi: nav
Medību trofejas: 11
22.03.2011. 16:20
Leupold nupat prezentēja savu jauno RCX kameru, piestūķēta ar funkcijām un programmēšanas iespējām kā gurķis ar sēklām. Vismaz apraksts izklausījās iespaidīgi. Padārga gan, tāds RCX komplekts aiz dīķa savus 320 zaļos maksā.
Alvis Bronts
Alvis Bronts
Pēdējo reizi manīts 2015-07-29 11:48
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Limbaži
Medību trofejas: 6
23.03.2011. 14:17
Wildgame inovations kameras ir ar WiFi funkciju! Gribas redzēt kas tas par zvēru, kā viņu baro!
Jebkurā gadījumā es domāju ņem pie tiem, kas te varēs nodrošināt garantiju.
Andis Kancāns
Andis Kancāns
Pēdējo reizi manīts 2024-03-22 14:04
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: 06.03.2003
Medību trofejas: 9
25.04.2011. 19:59
Nesen no eBay iegādājos Moultrie kameru D-55IR. Sūtījums nāca no štatiem. Prece ar visu sūtīšanu, muitas nodokli u.t.t. sanāca 75,- Ls ar kapeikām. Uzliku pie barotavas 09.04.11. Kameras iestatījumos tikt skaidrībā nekādu problēmu. Man līdz medību vietai kādi 165 km, tapēc bieži aizbrauk nesanāk - 2x mēnesī. Sezona arī beidzās, tapēc šomēnes vēl retāk. Pirms Lieldienām neizturēju un minu pedāļus līdz barotavai.
Mani māc neliela vilšanās. Ļoti daudz bilžu, kur putni knābā barotavā graudus, bet divi iztrūkumi uz trīs dienām bez nevienas bildes. Nepiefiksēja arī manu kolēģi, kurš bija atvedis barību. Naktī vispār nevienas bildes, izņemot tās, kad tika uzlikta kamera un vakarā tika pasēdēts uz jenotu, un pēc tam speciāli gar kameru nozīmējos.
Vai kādam(ai) ir pieredze ar šīm kamerām? Varbūt tur ir kāds "vihers", ko es neesmu sapratis? Maksimālais attālums līdz barotavai 10 m. It kā visam jābūt štokos! Varbūt tomēr tas ir kameras defekts? Būšu ļoti pateicīgs, ja uzzināšu kādu pieredzi.