Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Savage 30-06 vai Cz550 30-06?

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 22 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 20.08.2009. 16:29

Egons Strzdiņš
Egons Strzdiņš
Pēdējo reizi manīts 2022-02-19 11:49
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Rideļi, Sēme
Medību stāžs: 2009
Aprīkojums: TOZ 34ER 12.kal
Medību trofejas: 8
20.08.2009. 16:29
Vai kāds var padalīties pieredzē par Savage Stevens 200 kalibrs 30-06?
Arnis Vilcāns
Arnis Vilcāns
Pēdējo reizi manīts 2012-12-05 20:21
Lietotāja statuss: Lietotājs
25.04.2008. 10:17
Roterdams lecīgs tāpēc, ka piedalās formā ar izdomātu vārdu. Nevēlēšanās atbildēt par saviem vārdiem ir ļoti saprotamas starp nesamierināmiem oponetiem, bet mēs taču esam kolēģi - mednieki. Man tapat kā Šotu Andrim, arī vairums bilžu nepatīk, tāpēc ka laimīgie trofejas guvēji sēz jāteniski uz medījuma, lai gan Medību noteikumi prasa ar cieņu izturēties pret nomedīto dzīvnieku. Ļoti daudz ir izteikti asiņainu bilžu. Kur jūs esat redzējuši kaut vienu makšķernieku ar laimīgu seju uzkāpušu uz savas zivju kaudzes, vai arī laimīgu turam rokās asiņainu izķidātu lielo zivi.
Būtu jauki, ja foruma dalībnieki tomēr pirms ievietošanas galerijā ar kritisku aci novērtētu trofejas foto. Galu galā ja asiņu ir vairak, var ievietot foto melnbaltā izpildījumā.
Ne pūciņas!
Andrejs Bilinskis
Andrejs Bilinskis
Pēdējo reizi manīts 2013-03-30 16:20
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Madonas novads
Medību stāžs: 20
Aprīkojums: pietiek medībām
Suņi: taksis
25.04.2008. 09:54
Savas spīdošās zināšanas varēsi demonstrēt, kad uzrausies, tās jau būs tavas problēmas. Mēs te esam , lai risinātu problēmas un dalītos pieredzē nevis noņemtos ar personīgiem apvainojumiem.Ja gibi zināt tad tad man ir 25 gadi policijā nodienēti un esmu pasniedzis arī kursus jaunajiem medniekiem, tāpēc par tām zināšanām paklusē.Atradi vienu vārdu un rādi savas spožās zināšanas.Tos spīdinātājus esam bariem izķēruši. Neņem personīgi, bet būsim korekti.
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 15:40
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
25.04.2008. 09:30
Sakarsētajām galvām! Abām!
Atgādināsu kāpēc šī ,salīdzinoši neveiksmīgi formulētā, likuma norma tika pieņemta. Tā tika pieņemta lai cīnītos pret ampelmaņiem kuri šāva bukus un cūkas vizinoties pa laukiem ar džipiem, spīdinot ar prožektoriem (nevis ar maziem nožēlojamiem zemstobra lukturīšiem) un šaujot starp visām acīm kas tumsā spīdēja!!!
Lūk tā ! Bet Jus abi te esiet sacēluši veselu vētru ūdensglāzē demonstrējot savas vājās zināšanas...
Andris Šots
Andris Šots
Pēdējo reizi manīts 2022-10-02 15:19
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Olaine - Jelgava - Saldus rajons
Medību stāžs: no 1998 (93). gada
Medību trofejas: 9
25.04.2008. 09:22
Pēdējo reizi atbildu Erasmam Von Roterdamam
Kamēr no rītā vēl vēss laiks, izej arā un atvēsini galvu.
Zintis Lapiņš
Zintis Lapiņš
Pēdējo reizi manīts 2019-01-04 18:51
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Bedre
Medību stāžs: HVZ
Aprīkojums: Pamatīgs
Suņi: Džeris
Medību trofejas: 3
25.04.2008. 08:59
Šot! Kāds sakars lukturim uz stobra ar zaļajiem, slepkavām un mednieku tēlu?
Ja kam ir sakars ar mednieku tēlu tad tikai tevis paceltajai, latvju kalpu saliektajai muguriņai raksturīgajai,diskusijai par likuma viena punkta traktējumu! Zaļie skatoties uz to foto vaidēs par mednīti principā, nevis par lukturi. Pie tam ja kāds mēģinās iestāstīt ka medni var nomedīt izmantojot mākslīgos gaismas avotus tad tādiem nav ko darīt medniekos!!!
Andris Šots
Andris Šots
Pēdējo reizi manīts 2022-10-02 15:19
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Olaine - Jelgava - Saldus rajons
Medību stāžs: no 1998 (93). gada
Medību trofejas: 9
25.04.2008. 08:33
Atbilde Erasmam Von Roterdamam.
1. Medību bildes man glabājas albūmos un manā datorā. Un tās ir tikai priekš manis.
2. Vai kāds domā, ka šo forumu neapmeklē „zaļie”. Pēc šeit redzētā viņiem jau nu neieskaidrosiet, ka mednieki nav slepkavas un asinskāri
badakāši. Un pēc tam kaut 25 stundas dienā varat stāstīt, ka mednieki ir dabas draugi un mīlētāji. Vairs nelīdzēs.
3. Tādā viedā jau tas mednieku tēls sabiedrības acīs tiek veidots. Tikai diemžēl nepareizā virzienā.
Andrejs Bilinskis
Andrejs Bilinskis
Pēdējo reizi manīts 2013-03-30 16:20
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Madonas novads
Medību stāžs: 20
Aprīkojums: pietiek medībām
Suņi: taksis
24.04.2008. 23:42
Par savu taisnību jācīnās vienmēr un es esmu par to, bet ne jau par niansēm likumā bet par problēmām kopumā. Ja padomā tad kāda starpība , vai es to ruksi nošauju ar gaismu, vai bez tās, ja reiz man ir izsniegta nomedīšanas atļauja?Te jau mēs varam klaigāt cik gribam, bet augšā mūs tāpat nedzird. Forumā jau daudz labu ideju un problēmu risinājumu tika pasniegts, bet tas jau nelīdz.Te jau visi vareni, bet kā jāpasaka kas konkrēts un vajadzīgajā vietā tā nekā.
Ivo Grinbergs
Ivo Grinbergs
Pēdējo reizi manīts 2022-12-09 19:52
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava, Rīga
Medību stāžs: kopš 1988
Aprīkojums: Browning BAR .30-06, Fabarm Lion H35 Titan 12 ga, Mannlicher ProHunter .223 Rem
Suņi: taksis
Medību trofejas: 2
24.04.2008. 21:19
Ja bija gaisma un tad šāviens, tad šauts tika pa jenotsuni, kuram varēja arī netrāpīt. A tas ruksis, kas guļ zem krūma tika nošauts pusstundu atpakaļ bez gaismas. Vot i pierādi pretējo!
Zintis Lapiņš
Zintis Lapiņš
Pēdējo reizi manīts 2019-01-04 18:51
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Bedre
Medību stāžs: HVZ
Aprīkojums: Pamatīgs
Suņi: Džeris
Medību trofejas: 3
24.04.2008. 16:18
Eu tas Šots gan ir uzēdies! Tipa izņem utt. Paskatījos pašam nevienas bildes, laikam skauž. Piekrītu medņa medniekam, ka paši ļaujam sev kāpt uz galvas. Šitādas psiholoģijas, ka tik kas nenotiek, dēļ mums šodien nav ne šnepju, ne rubeņu medības. Un drīz nebūs ne vilku, ne lūšu! Jo kā jau kārtīga kalpu tauta mēs visu aizliegsim sev paši vēl pirms Brisele paprasīs! Šot!