Šodien vārdadienu svin Ineta, Inta, Intra, rītdien - Sindija, Sintija, Elfrīda
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Viens ierocis divās ieroču atļaujās!?

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 11 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 12.05.2008. 12:37

Mārtiņš Ozoliņš
Mārtiņš Ozoliņš
Pēdējo reizi manīts 2011-07-27 18:55
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Kuldīga
Medību stāžs: 12 gadi
Aprīkojums: Dažas plintes ir
Suņi: Divi
08.05.2008. 13:53
Šādu tēmu forumā man neizdevās atrast, bet man tas šobrīd ir kļuvis aktuāli.
Nedēļu atpakaļ noliku eksāmenu uz "vītni". It kā jau vajadzētu iegādāties jaunu, bet mums ģimenē (tēvam) jau viena ir, kuru viņš pielieto ļoti reti. Bet kamēr tā nav manā ieroču atļaujā uz mežu es ar to iet nevaru:( Jautājums: Vai pastāv iespēja, ka viens ierocis, kas glabājas vienā vietā, ir ierakstīts gan tēva, gan manā ieroču atļaujā? Varbūt kādam ir bijusi saskare ar šādu jautājumu. Ja jā, kuros dienestos to varētu precīzi noskaidrot?
Ceru uz Jūsu pieredzi un atsaucību. Paldies.
Jānis Misiņš
Jānis Misiņš
Pēdējo reizi manīts 2020-05-15 15:31
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Riga
Medību stāžs: 12
Aprīkojums: Blaser R93
Suņi: Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 6
08.05.2008. 14:14
Ja ta nav problema. Man ari ir lietosanas atlauja uz teva ierociem. jaiet pie sava ierocu inspektora abiem un jaraksta iesniegumi. Un tev tiek izsniegta lietosanas atlauja. Tu vinu vari parvadat un lietot medibas ari bez teva dalibas medibas vai sautuve. paraktiski tavs ierocis. Vienigais ir tada lieta ka ta atlauja ir deriga lidz bridim kad ieroca ipasniekam ir japagarina sava atlauja.
Ēriks Mākonis
Pēdējo reizi manīts 2015-04-13 22:23
Medību trofejas: 1
08.05.2008. 14:15
Ej tik uz policijas iecirkni un saki, lai raksta iekšā! Bez problēmām, tā var! Man ar ar brāli ir gan bise, gan tūlīt rakstīšu arī karabīni uz abām atļaujām. Doma tāda, ka tad ierocim pa nakti jāglabājas tur, kur tas pierakstīts (ja, protams, medībās neatrodies).
Ilgvars Zihmanis
Ilgvars Zihmanis
Pēdējo reizi manīts 2020-06-02 13:32
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Rīga, Gulbene un pēc vajadzības
Suņi: nav
Medību trofejas: 11
08.05.2008. 14:16
Noteikumos stāv rakstīts:
"54. Valsts policijas iestāde saskaņā ar medību vai sporta šaujamieroča vai lielas enerģijas pneimatiskā ieroča īpašnieka iesniegumu var atļaut attiecīgo ieroci izmantot medībās, sporta sacensībās vai treniņšaušanā arī citai iesniegumā norādītajai fiziskajai personai, kura saņēmusi atbilstošas kategorijas un lietojuma veida ieroča iegādāšanās vai glabāšanas atļauju. Valsts policijas iestāde iesniegumā norādītajai fiziskai personai izsniedz ieroča glabāšanas atļauju, kurā papildus šo noteikumu 51.punktā minētajai informācijai norāda arī fiziskās personas vārdu, uzvārdu un personas kodu, kā arī ieroča īpašnieka ieroča glabāšanas atļaujā norādīto ieroča glabāšanas adresi. Atļaujas derīguma termiņu nosaka ne lielāku par ieroča īpašnieka attiecīgā ieroča glabāšanas atļaujas derīguma termiņu."
"85. Fiziskā persona, kurai šo noteikumu 54.punktā minētajā gadījumā izsniegta citas fiziskās personas īpašumā esošā šaujamieroča vai lielas enerģijas pneimatiskā ieroča glabāšanas atļauja, attiecīgo ieroci un munīciju var izmantot medībās, treniņšaušanā vai sporta sacensībās tikai ar ieroča īpašnieka piekrišanu. Pēc šaujamieroča vai lielas enerģijas pneimatiskā ieroča izmantošanas fiziskā persona nodod ieroci un neizmantoto munīciju tā īpašniekam. Ieroci un munīciju glabā tikai ieroča īpašnieka glabāšanas atļaujā norādītajā ieroča glabāšanas vietā. Ieroča īpašnieks nodrošina, lai persona, kurai izsniegta atļauja šo ieroču izmantošanai, nepiekļūst tiem bez viņa piekrišanas."
Vienvārdsakot, izskatās tā. Tavs tēvs var uzrakstīt iesniegumu, un uz tā pamata tavā atļaujā ieraksta arī ieroča īpašnieka (tēva) datus, viņa ieroča datus un adresi, kur viņš ieroci glabā. šaudīties tu ar viņa piekrišanu vari. Taču man tā vien liekas, ka mazāks čakars būs, ja ieroci pārreģistrēsi uz sava vārda un atļausi tēvam paretam izmantot.
Mārtiņš Ozoliņš
Mārtiņš Ozoliņš
Pēdējo reizi manīts 2011-07-27 18:55
Atrašanās vieta: Kuldīga
Medību stāžs: 12 gadi
Aprīkojums: Dažas plintes ir
Suņi: Divi
08.05.2008. 14:17
Super:) Iepriecinājāt.
Šaujiet garām.....
Ilgvars Zihmanis
Ilgvars Zihmanis
Pēdējo reizi manīts 2020-06-02 13:32
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Rīga, Gulbene un pēc vajadzības
Suņi: nav
Medību trofejas: 11
08.05.2008. 14:19
analoģiski un simetriski :)
Andris Šots
Andris Šots
Pēdējo reizi manīts 2020-05-07 12:27
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Olaine - Jelgava - Saldus rajons
Medību stāžs: no 1998 (93). gada
Medību trofejas: 9
08.05.2008. 15:32
Vot par šitādu "ekstru" gan es nezināju.
Laikam biežāk jāstudē gudrās grāmatas.
Andris Reinbergs
Andris Reinbergs
Pēdējo reizi manīts 2008-06-04 18:52
08.05.2008. 17:06
Tas ir super, arī nebiju iedomājies....
Kaspars Miervaldis
Pēdējo reizi manīts 2012-01-23 10:50
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: Diezgan paliels:)
Aprīkojums: Bīstams
Suņi: Pagaidām nav:(
08.05.2008. 17:43
Ar kādiem dokumentiem man jāiet pie policista, lai dabūtu vītņstobra iegādes atļauja!!! Eksāmens uz vītņstobru ir nokārtots!!!
Man ir vajadzīga mednieku kolektīva vadītāja un divu mednieku raksturojums(no kolektīva)? Un vai man tagad vajag izziņu no policijas par seifu, ja iepriekš esu reģistrējis gludstobra ieroci???
Andris Šots
Andris Šots
Pēdējo reizi manīts 2020-05-07 12:27
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Olaine - Jelgava - Saldus rajons
Medību stāžs: no 1998 (93). gada
Medību trofejas: 9
08.05.2008. 18:04
Pazvani uz sava rajona atļauju daļu un pajautā. Ir dzirdēts, ka katrā rajonā tas viss notiek pa savam.