Šodien vārdadienu svin Ziedonis, rītdien - Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Sabiedriskie ūdeņi?

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 14 lietotāji. Komentāru skaits 3. Pēdējais viedoklis 18.08.2014. 14:10

Raimonds Lilita
Pēdējo reizi manīts 2024-01-04 12:26
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
15.08.2014. 21:35
Par Gauju runājot. Pirms pāris gadiem man arī radās jautājums - drīkst vai nedrīkst medīt Gaujā aiz Murjāņu tilta, ņemot vērā faktu, ka tur vairs nav GNP. Zvanīju VMD medību daļai, Inčukalna mežniecībā. Pirmā tante neko nezināja, tad kāds mežzinis (tā stādījās priekšā)teica, ka "....laikam (!!!) no Murjāņu tilta līdz Tallinas šosejai var medīt!", šodien lasu šo tēmu, kurā atrodu citātu, ka nedrīkst medīt "Gaujā no deltas ar tai piegulošajām pļavām līdz Rīgas – Tallinas ceļa tiltam" ar ko saprotu, ka līdz tam Tallinas šosejas tiltam nu nekādi..... Bet ja mežzinis nezina, tad kam jāzina.... jo ja mani paņemtu aiz krāgas, tad teksts, ka viens mežzinis teica ka var noteikti neko nenozīmētu....
Raimonds Butkāns
Raimonds Butkāns
Pēdējo reizi manīts 2024-01-21 09:55
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Ādaži, Rīga
Medību stāžs: kopš 2013
Aprīkojums: Browning X-Bolt Stainles Stalker 7 Rem. Mag. + Schmidt Bender; MC 21-12
Suņi: 2 kaķi: Nezobs un Princese Histērija - abi medī uz vella paraušanu
18.08.2014. 13:32
Tieši par to es arī runāju - neviens neko nezina (arī VMD).
Uzrakstīju vēl vēstuli kkādam ekspertam no valsts mežiem, nav atbildes.
Jānis Rasa
Pēdējo reizi manīts 2021-03-02 13:28
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: dienvidkurzeme
Medību stāžs: no 1999.gada
Aprīkojums: 308, 12 kal.
18.08.2014. 14:10
Kaut kas ir Civillikuma pielikumos NR 1725. Arī attiecīgajai pašvaldībai ir jāzin savā teritorijā publiskās ūdenstilpnes. VMD parasti konkrēti neko nezin, bet medību pārbaudes laikā zinās ļoti labi:) Varbūt var painteresēties tieši kontolējošās institūcijās (arī valsts policijas), kaut gan šajā portālā ir viņu pārstāvji un varētu sniegt precīzu info. Vēl jau pastāv vietas īpašie noteikumi.
Atceramies, ka medīt drīkst TIKAI ūdensputnus, un nekādus četrkājainos.