Šodien vārdadienu svin Laura, Jadviga, rītdien - Vēsma, Fanija
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - MP-155 vītņotais 12.k. gludstobrs

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 18 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 05.04.2015. 14:12

Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 12:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
09.02.2014. 19:40
Tu jau redzi ka tur ir pa 4 stobru veidiem, bet nekas par tiem nav uzrakstīts.
Andis Liepiņlauskis
Andis Liepiņlauskis
Pēdējo reizi manīts 2023-12-28 13:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: oksalis.lv
Atrašanās vieta: Austrumlatgales virsmežniecība
Medību stāžs: 3 gadiņi
Aprīkojums: mazs, mazs nazītis...
Suņi: Taksis - Lara
09.02.2014. 19:44
4 dažādi stobru garumi...
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 12:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
09.02.2014. 20:03
un kā zini kas ir kas, bet par to paradoxsa stobra pagarinājumu labas atsauksmes.
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2014-06-29 17:00
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Zemgale
Medību stāžs: par to lai vēsturnieki spriež
Aprīkojums: labāk Jums nezināt
Suņi: Greisa-vāciete,kas pat stirnas nedzenā,bet dzērājus neieredz .Moča rāmi kož uz pusēm .
09.02.2014. 20:09
A varbūt jāpamēģina ? A ka izmaš lapā točna nekā prātīga nav - tas točna .
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 12:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
09.02.2014. 20:19
Ja es sadomātu pirkt ņemtu vai nu Saiga12 ,kas pašlaik amerekanciem iet topa augšgalā, tāpēc cena paliek arvien augstāka.
Vai nu MP, galvenais lai uzticama, poh... tos dārgos bineļļus un pārējos štruntus, neesmu vēl nevienu tādu redzējis kas būtu no daudz labāks par MP, lielākā daļa ir pat daudz sliktāki.
Ja esi svētdienas mednieks tad jā var pirkt, atnāc uz masta izņem no futlāra, beidz dzīt atkal liec futlārī, futlārī,futlārī,futlārī,futlārī,futlārī, un tad - Tīri,Tīri,Tīri,Tīri,Tīri,Tīri,
Vārdu sakot jeb Karoče:
Gribi staigāt ar pirkstiem gaisā- pērc beneļļus, msbergus, beretas
Gribi medīt- MP būs 20x vairāk kā pietiekami
Andis Liepiņlauskis
Andis Liepiņlauskis
Pēdējo reizi manīts 2023-12-28 13:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: oksalis.lv
Atrašanās vieta: Austrumlatgales virsmežniecība
Medību stāžs: 3 gadiņi
Aprīkojums: mazs, mazs nazītis...
Suņi: Taksis - Lara
09.02.2014. 20:34
5dien biju ar draugu līdz sutuvei šķīvīšus pašaut.. Draugam 153`ais - pašāvu - nepatika. Šauj, neķērš, pēc pārregulēšanas uz vieglajām patronām, bet nu smags un neērts rokās viņš. Neesmu es par dārgajiem tikai tāpēc ka ir brends, bet nu.... Kaut vai to pašu ATA Arms paņemot rokā viņš ir daudz parīkamāks un cenas atšķirība ir tikai 60 Ls. Domāju ka tas pats stāsts ir ar Mosbergu.
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2014-06-29 17:00
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Zemgale
Medību stāžs: par to lai vēsturnieki spriež
Aprīkojums: labāk Jums nezināt
Suņi: Greisa-vāciete,kas pat stirnas nedzenā,bet dzērājus neieredz .Moča rāmi kož uz pusēm .
09.02.2014. 20:47
Man patīk tava pasaules uztvere .Tā saskan ar manējo .Nejau brendi medī , bet mednieks .Es uzskatu (vel jo vairāk esmu pārliecināts) ka var pieradināt jebkuru krievinieku ,( kau ar līku stobru)ha,ha .Es nedzenos pēc brendiem .Es palielīšos- krievos ,pat ar AKM .bez optikas 500m gāzu siluetus nost .Man jau MP ir ,tikai gribētos pamēgināt piemontēt to vītņstobru .Tad tas būtu elles aparāts .Tikai nepārproti es nēsmu galinieks to jau raksturo mans uzvārds .
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2014-06-29 17:00
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Zemgale
Medību stāžs: par to lai vēsturnieki spriež
Aprīkojums: labāk Jums nezināt
Suņi: Greisa-vāciete,kas pat stirnas nedzenā,bet dzērājus neieredz .Moča rāmi kož uz pusēm .
09.02.2014. 20:54
Iepriekšejais citāts bija domāts Jānim .
Andi par 153 es tev piekritīšu .155 ir vieglāks un labāk nobalansēts .Vienigais kas man bija jādara , jāsaīsina laidni , kaut es esmu diezgan liels cilvēks ha,ha.
Andis Liepiņlauskis
Andis Liepiņlauskis
Pēdējo reizi manīts 2023-12-28 13:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: oksalis.lv
Atrašanās vieta: Austrumlatgales virsmežniecība
Medību stāžs: 3 gadiņi
Aprīkojums: mazs, mazs nazītis...
Suņi: Taksis - Lara
09.02.2014. 21:48
Veikalā paturēju rokās 155`o.. vienīgo atšķirību, ko pamanīju ir izfrēzētā bezdelīgaste, kas ir ļoti noderīga, jo ar lodēm tas ierocis nešauj ar atklāto..
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2014-06-29 17:00
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Zemgale
Medību stāžs: par to lai vēsturnieki spriež
Aprīkojums: labāk Jums nezināt
Suņi: Greisa-vāciete,kas pat stirnas nedzenā,bet dzērājus neieredz .Moča rāmi kož uz pusēm .
09.02.2014. 22:04
Ja nemaldos 155 ir pa 0.3 kg vieglāks ,stobra izmērs savādāgs ,laikam viss gāzes meh.savādāks, laidnes slīpumu pret stobru arī var regulēt un šistas cits .Novērsti ir 153 daži trūkumi .