Šodien vārdadienu svin Vēsma, Fanija, rītdien - Mirta, Ziedīte
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Savage arms axis komplektā ar Bushnell optiku

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 74 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 05.02.2016. 20:51

Slēpts
05.02.2016. 20:51
Nu ka tur palika ar tiem sevidza komplekta kronsteiniem? Tiesām krīt nost? Te nevajag iejaukt ebay kinas kronsteinus. Domaju, ka taja komplekta ir gana labi kronsteini atbilstosi optikai un nekas nekur nestaigā, ja ir pareizi un labi pielikts.
Jānis Bolmanis
Jānis Bolmanis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-17 15:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: Neliels
Aprīkojums: ИЖ - 27E, Tikka T3, Savage 25
Medību trofejas: 3
04.02.2016. 22:40
Bet Ģirts taču ir vienīgais, kas šajā forumā sasniedzis "Guru" statusu! Nu kā tādam cilvēkam neticēsi! :)))
Jāatzīst, ka arī es piekrītu, ka normālam ierocim vajag normālus kronšteinus. 30-06 nav švaks kalibrs. Priekš 22LR es arī droši vien nopirktu Ķīnas rinķus par 5Eur un bēdu nezinātu. Bet šim tomēr atsitiens ir samērā normāls un tas, cik labi tie kronšteini uztaisīti (cik % no kronšteina virsmas saskaras ar optikas virsmu, cik precīzs ir iekšējais diametrs, vai pievelkot skrūves optika nofiksējas tik daudz, lai pie šāviena nekustētos utt. utjp.), ir no svara.
Mārtiņš Kītavs
Mārtiņš Kītavs
Pēdējo reizi manīts 2022-10-25 04:15
Lietotāja statuss: Lietotājs
04.02.2016. 20:55
Tu, Ģirt, esi galvenais tēmu piedirsējs, Tev ir viedoklis par visu un vienmēr pareizākais..
Neņemat, veči, viņu par pilnu, lai tin to savu optiku uz plintes kaut ar drāti..
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-29 17:44
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
04.02.2016. 19:59
Uz kurieni tad tie kronsteini ar optiku var aiziet? Es parasti ieroci nedauzu pret zemi.

Šāviens taču dauza, kāpēc tad nobirst lētās optikas? Arī švaka materiāla kronšteins pēc pāris šāvieniem var luftes veidot.
Slēpts
04.02.2016. 19:54
Uz kurieni tad tie kronsteini ar optiku var aiziet? Es parasti ieroci nedauzu pret zemi. Optika ar kronšteiniem kustās tikai uz priekšu un tā kustība ir jau ierobezota uzstadot optiku, tas ir kronšteins pret atduri.
Skrūves vajag pievilkt, tad nost nekritīs :)
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-29 17:44
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
04.02.2016. 19:17
jā,ūdeni esi nolējis labi :D bla bla bla un nekas konkrēti netika pateikts.

Nopērc kronšteinus 100 gab pa 10 $ un mēģini kvalitatīvi pamedīt, ik pēc 10 šāvieniem pievelc skrūves un pēc 50 liec jaunus kronšteinus. Tajos komplektos diezvai tie kronšteini ir tik lēti bet Viesturs gribēja teikt tikai to, ka neuzticas to kronšteinu kvalitātei un spējai ilgi turēt optiku vienā vietā t.i. precīzi tajā vietā, kur optika atradās mirklī, kad ierocis tika piešauts.
Slēpts
04.02.2016. 17:15
Kā mežā sauc, tā atskan :D
Slēpts
04.02.2016. 11:48
Man liekas diezgan izsmeļošas atbildes, gan uz jautājumu- kas ir normāli, gan uz jautājumu ko kronšteini maisa medīšanai :D
Slēpts
04.02.2016. 08:32
jā,ūdeni esi nolējis labi :D bla bla bla un nekas konkrēti netika pateikts.
Slēpts
03.02.2016. 16:23
Ja optiskā tēmekļa svarīgākā, nevis viena no pašsaprotajām funkcijām ir nekrist nost un nekustēties, tad jā- viņa ir normāla, bet par otro vēl var strīdēties.
Kronšteini medībām nemaisa. Gluži otrādi- viņi palīdz, noturot tēmekli vienādā pozīcijā attiecībā pret stobru, lai mednieks medību laikā varētu izdarīt tieši tādu šāvienu kā iepriekš pa mērķi. Vai arī vairāku viens otram sekojošu šāvienu trāpījumi būtiski neatšķirtos un būtu prognozējami.
Šajā gadījumā šie kronšteini ir švaks palīgs. Mēdz teikt, ka ķēde ir tik stipra, cik tās vājākais posms. Šeit divi ir pavāji.
Normāls- tāds, kas atbilst vispārpieņemtiem, regulāriem, stabiliem uzskatiem, noteikumiem, principiem, standartiem.
Ceru, ka esmu atbildējis.