Šodien vārdadienu svin Uvis, Gints, rītdien - Viola, Vizbulīte, Vijolīte
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Nemākam vai negribam fotografēties???

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 39 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 20.01.2019. 21:44

Uģis Gizmo
Uģis Gizmo
Pēdējo reizi manīts 2023-07-18 12:57
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Mežā
Medību stāžs: Pietiekami
Aprīkojums: Ir
Suņi: Patīk
28.10.2014. 13:02
:D jūs esat smieklīgi :D

Atliek tikai piekrist!
Jānis Upmalis
Pēdējo reizi manīts 2023-08-01 12:05
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
28.10.2014. 18:26
Taisnība jau par to smieklīgumu ir. Tomēr piekritīšu tiem, kas saka, ka galvenais ir izglītotība, nevis pieredze. Būs mednieki, kas jau pēc 5 gadiem būs paraugs citiem, bet būs tādi, kas pēc 30 gadu medību stāža (arī intensīvi piedaloties medībās) spēs jebkuru pārliecināt, ka mednieks ir asiņainās biksēs staigājošs nodzēries vecis. Varbūt pārspīlēju, bet man reizēm liekas, ka dažs labs domā tā - man ir plinte, medīju no 1980.gada - tātad esmu MEDNIEKS. Nu, nav man neviens pāri nodarījis (ja kāds tā domā). Es tikai domāju, ka ir klubi, kas neattīstās, neaug, neizkopj tradīcijas. Un, to mēs arī bildēs redzam. Šāds viedoklis šeit jau izskanēja, es tikai papildinu.
Ivars Tkačenko
Ivars Tkačenko
Pēdējo reizi manīts 2023-09-10 15:35
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: MK Līdace
Atrašanās vieta: LV
Medību stāžs: ANNO 2011
Aprīkojums: Gludie stobri un vītnes
Suņi: Roko Latvijas dzinejs
Medību trofejas: 2
31.10.2014. 17:38
Lauri, tieši tā arī biju domājis, man pašam ar pie barotavām ir kameras, bet es tak nelieku bildes portālā! Vispār vajadzētu izveidot galeriju "Bildes pie barotavām" un tad tur var likt cik grib, nevis sadaļā trofejas piebāzt cūču barus, kas vēl nav kļuvuši par trofeju
Uldis Spārns
Uldis Spārns
Pēdējo reizi manīts 2022-12-21 15:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Liepājas raj.
Medību stāžs: No 1993g.
Aprīkojums: Benelli Comfort 12 kal.
Suņi: Latvijas Dzinējs brunčos, vārdā Gunta,
31.10.2014. 19:52
Nu, bet, cilvēciņš uzlicis kameru, pirmie eksperimenti, pirmās redzētās cūkas, savā teritorijā,
un bildē, stāvošas, nevis, žvikt, bars pāri stigai, 5 sekundēs, - kā lai nepriecājas un neparāda to citiem,
- re kādi suķi man ir! Tas nekas ka vēl skrien, nav šauts, un nav izģērbs un nav maisā, bet IR!
Esiet žēlīgi, ar ko tad viņš dalīsies savā priekā un cerībās (domās trofeja pie sienas, kumosiņš čurkst
cepeškrāsnī, ģimene paēdusi, veči sit uz pleca, malacis!)
;-)))
Slēpts
31.10.2014. 20:39
Droši lieciet portālā visas bildes, arī tās, kas ir foto tofejas, piemēram, barotavu novērošanas kameru bildes, norādot, ka tā ir foto trofeja. Drīzumā portālā foto trofejas tiks nodalītas no trofejām un būs daudz citi patīkami jaunumi.
Vilis Ernstsons
Vilis Ernstsons
Pēdējo reizi manīts 2024-04-16 12:36
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
01.11.2014. 08:44
Nodalīt būtu labi.jo medību trofeja tomēr atšķiras no medību produkcijas jau pašā definīcijā. Vai tas popularizēs tā saucamās fotomedības-tad jau manīs.
Slēpts
02.11.2014. 09:04
Takš problēma jau nav tajās barotavu bildēs, tieši otrādi ir interesanti apskatīties, bet tās nogrieztās galvas ar ragiem, foto ar trofejām, kuras jau iekrautas piekabēs, tie gan ir īsti mākslas darbi :D
Jānis Suveizda
Jānis Suveizda
Pēdējo reizi manīts 2024-04-21 21:31
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību stāžs: 23
Aprīkojums: iž-27em
Medību trofejas: 9
05.11.2014. 21:39
Uzskatu,ka labs foto ir tikpat vērtīgs,kā trofeja.Amīši parasti pie trofeju ragiem liek arī bildi rāmī,izskatās labi. Tamdēļ cenšos bildes uzņemt ļoti atbildīgi,ja nav līdz fotoaparāta,nemaz uz medībām neeju.Noteikti ir Jāmācās fotografēt:trīs galvenās lietas manuprāt ir rakurss,kadrējums,apgaismojums,protams arī fons.Tagad jau var fotografēt kurš katrs,bet labas bildes gadās reti.
Uldis Macats
Uldis Macats
Pēdējo reizi manīts 2014-12-15 10:57
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: Priedes
Atrašanās vieta: Pārgaujas novads
Medību stāžs: kopš 1990.gada
Aprīkojums: Savage , Simson
Suņi: krievu-eiropas laika
Medību trofejas: 27
03.12.2014. 10:40
Nu lūk... Pārliecinājos, ka tas nevienam nav vajadzīgs, tāpēc ar jauno gadu web lapu ,,mansbriedis,, klapēšu ciet. Visticamāk, tā paša iemesla dēļ lapu par trofeju apstrādi nemaz nevēršu vaļā. Bet citādi - šaujiet garām!
Oskars Jaudzems
Oskars Jaudzems
Pēdējo reizi manīts 2022-01-11 23:09
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Tur kur labāk:D
Medību stāžs: ir savs laiks
Aprīkojums: CZ 550
Suņi: Laika
Medību trofejas: 2
11.12.2014. 19:52
Sveiki varbūt kādam interesē Igauņu barotava kas kadreiz bija arī šajā portālā pieejama , tad links ir šeit http://www.miske.lt/tiesiogine...