Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Jaunās ES normas medību suņu vedītājiem.

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 14 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 12.01.2015. 12:15
Ar medībām saistītās tēmasMedību suņi

Jānis Kļaviņš
Pēdējo reizi manīts 2017-06-07 12:06
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Suņi: Bīgli
05.01.2015. 12:56
http://eur-lex.europa.eu pagaidām par to klusē!
Kate Šterna
Kate Šterna
Pēdējo reizi manīts 2018-05-01 17:35
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: klubs "Bārtava"
Atrašanās vieta: Liepāja
Medību stāžs: 2014 :)
Aprīkojums: Iz 54, Steyr Mannlicher 308
Suņi: veimāras putnu suņi ARGAS un Amber Rain Carski Trakt (1. 2. pakāpes diplomi darba pārbaudēs)
Medību trofejas: 7
05.01.2015. 16:29
ne, nu tas, ka jābūt apzīmetam ir pieņemami. var pat kaut ko stilīgu izdomāt. teiksim, vestes ar uzrakstu piķieris :) starp citu, vai piķieris bez kunga var būt? un ja viņs pat arī ir suņu īpašnieks?... bet par nažiem man nav skaidrs. kāpēc tikai 5 cm ar to tak tikai manikīru var taisīt
Edgars Priedeslapa
Edgars Priedeslapa
Pēdējo reizi manīts 2023-09-25 16:09
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
06.01.2015. 10:24
var pat kaut ko stilīgu izdomāt. teiksim, vestes ar uzrakstu piķieris :)

Piķiere! :)
Bruno Putniņš
Bruno Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2023-08-31 22:01
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Inčukalns - Zlēkas
Medību stāžs: sen
Aprīkojums: loks un bultas
06.01.2015. 11:12
Nekas nav vēl pieņemts. Vēl pat īsti nav skaidrs vai būs direktīva, vai regula. Regula piemērojama tieši, bet direktīvu ievieš dalībvalsts, lai sasniegtu ES izvirzītu mērķi. Neizskatās, ka draud viens vai otrs. Šī tēma nav ar lielu naudu saistīta, tāpēc ceru, ka tas ir kāda atsevišķa deputāteļa kārtējais murgs.
5 cm nazītis piķierim būs vajadzīgs, lai desu var nogriezt...kad mastā jāuzkož:)
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
06.01.2015. 13:43
Demokrātija tomēr ir ļoti slikta iekārta - pilnīgi muļķi spriež par jomām, no kurām sapratnes nav tik cik melns aiz naga. Turklāt, ne tikai spriež, bet arī pieņem citiem saistošus lēmumus. Kā likums, muļķīgus lēmumus.
Dzintars Gūtmanis
Dzintars Gūtmanis
Pēdējo reizi manīts 2020-07-31 21:42
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: vairākas
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: kas tos var izskaitīt
Aprīkojums: 6 pusautomāti un vēl šis tas.
Suņi: foksterjers
Medību trofejas: 62
10.01.2015. 00:35
Ar smadzenēm ir apveltīts katrs,bet ne katrs ir ticis skaidrībā ar to pielietošanas instrukciju....
Ilze Krieva
Pēdējo reizi manīts 2015-01-19 22:23
Lietotāja statuss: Vērotājs
12.01.2015. 00:23
Man liekas, ka nazis 5 cm ir sīkums, -ja kāds būtu uzmanīgi izlasījis... dzinējsunim būs jābūt UZPURNIM...
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2023-11-24 10:43
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
12.01.2015. 07:50
Man liekas ka tas ir variants lai iznīdētu dzinējmedības,aizstājot ar medībām uz traucēšanu.Laikam ir palikušas nedaudzas valstis ES kur tas tiek kultivēts!Protams medības ar traucēšanu ir daudz selektīvākas un arī drošākas,jo paliek vairāk laika lēmuma pieņemšanai,bet dzinējmedības ir ar savu specifisko šarmu un maksimalo modrības un spriedzes koncentrāciju.Vajadzētu deklarēt kā nacionālo tradīciju!Par medību suni ar uzpurni,sunim mutīte un zobi ir tas pats kas cilvēkam rokas,tos noteikumu izgudrotājus un protams sekojoši pārbaudītājus vajadzētu ar sasietām rokām ielikt viņu mašīnās pie stūres un mazliet ieķīlēt gāzes pedāli,domāju tas būtu analogs viņu muļķībām.Galu galā uzpurnis medību sunim medībās varētu iet zem panta par cietsirdīgu attieksmi pret dzīvnieku,atņemot viņam iespēju aizsargāties!
Bruno Putniņš
Bruno Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2023-08-31 22:01
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Inčukalns - Zlēkas
Medību stāžs: sen
Aprīkojums: loks un bultas
12.01.2015. 08:40
Nu vispār jau šo murgu pieņemšana ir pašu bāleliņu rokās. Kamēr, siekalu laizdami, mūsu ierēdņi slatās Eiropas gudreļiem mutē, tikmēr viss notiek kā līdz šim. Katrā ziņā dzinējmedības būs vieglāk "apkarot", kā pavasara šnepju medības. Cita starpā zaļie vācieši ātri novāca lāci, kurš nelaimīgā kārtā ieklīda Vācijā - sekas nekādas.
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
12.01.2015. 08:49
Man liekas ka tas ir variants lai iznīdētu dzinējmedības,....

Man tieši tāds pats viedoklis.
Cītīgi sekoju līdzi notikumiem un izmaiņām medību likumdošanā Igaunijā un Lietuvā....veselo saprātu tur neredzu.
Lai saprastu par ko iet runa, pšķirstiet žurnālu "Medības" 2015.g. janvāra Nr.