Šodien vārdadienu svin Daiga, Dinija, rītdien - Karīna, Gaits
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pseido dzīvnieku draugi - jeb kā nomelno medniekus sociālajos tīklos

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 93 lietotāji. Komentāru skaits 422. Pēdējais viedoklis 22.02.2017. 22:19

Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-12 00:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
22.02.2017. 15:22
Šo te vajadzētu parādīt plašākai auditorijai,arī cienījamam Neo. Man jau gan liekas,ka viņš ir diezgan gudrs cilvēks.Par vilkiem un lūšiem, tā ir tikai tāda pirmsvēlēšanu māžošanās.Tikai mans subjektīvais........
Uldis Spārns
Uldis Spārns
Pēdējo reizi manīts 2019-10-14 10:48
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Liepājas raj.
Medību stāžs: No 1993g.
Aprīkojums: Benelli Comfort 12 kal.
Suņi: Latvijas Dzinējs brunčos, vārdā Gunta,
22.02.2017. 22:19
"Likumprojektu grozījumiem Dzīvnieku aizsardzības likumā Zemkopības ministrija sagatavoja, atsaucoties uz daudzu nevalstisko organizāciju aicinājumu un ņemot vērā valstisko un nevalstisko organizāciju priekšlikumus."
*
Mani šokē pats fakts, ka kaut kādas domubiedru grupas, sabiedriskas organizācijas, vienkārši sektas, t.i.,cilvēki ar vienu kopēju diagnozi, var lemt par atsevišķu tautsaimniecības nozaru darbības ierobežošanu, vai pat, pastāvēšanu.
Vai Valsts un tās vara, un tās izdotie likumi, vairs nepastāv?!
Ja kāds ir cietsirdīgi izturējies pret dzīvniekiem, tad tas fakts tiek izmeklēts, un ja vainīgs, - tad sodīts!
Vai fakts ir bijis, vai ir izmeklēts, vai ir sodīts?
Nav!
Sektanti esot bijuši aizkulisēs, tur smirdot un zvēriņi esot būros bez izskriešanās iespējām plašajās ārēs, tos sitot un dresējot.
Pilni Rīgas guļamrajoni ar šādiem dzīvniekiem dzīvokļos, - tas gan ir normāli, ka savvaļas vilku pieradinātiem pēcnācējiem jādzīvo kopā ar savu dabīgo medījumu, bez jebkādām cerībām uz brīvību.
Arī bez tiesībām izvēlēties sev tīkamu partneri dzimtas turpināšanai.
Tas ir cietums, ieslodzījums uz mūžu, bez tiesībām būt apžēlotam, un atlaistam brīvībā.
Tik vien, kā 1 stundas pastaiga, rītā un vakarā. Varbūt...., ja noveicas ar "Radības kroni"
Vai suņu paklausība un komandu izpilde tiek panākta skaitot tiem mantras?
Sektanti, un Marek Viļkin! Vai jums ir kas sakāms?
Sektanti tikai ir "aicinājuši" un devuši "priekšlikumus", - un viss notiek, tiek aizliegts, lai izdabātu pirms vēlēšanām!
Ko turpmāk sektanti man aizliegs?!
Tā, sabiedrības mazākuma, sektantu, vārda brīvība un demokrātija sāk ierobežot manas konsticionālās brīvības,
manas, citādi domājoša indivīda TIESĪBAS, neprasot manu viedokli!