Šodien vārdadienu svin Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds, rītdien - Uvis, Gints
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Sievietes medību kolektīvā


Bruno Putniņš
Bruno Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2023-08-31 22:01
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Inčukalns - Zlēkas
Medību stāžs: sen
Aprīkojums: loks un bultas
02.03.2015. 07:15
Es pie medībmājas stūra pačurāju un vēl gāzes palaižu, bet tas nebūs smuki, ja kaut kur tuvumā ir dāma. Tie ir it kā sīkumi, bet tomēr...
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
02.03.2015. 08:04
Nu man jau liekas, ka katram patiešām ir savs komplekss ;)
Nav tik traki, ja kādu nesmuko vārdiņu palaiž tai pašā anekdotē, jo visiem ir skaidrs, ka visbiežāk jau tieši tur ir tas sāls, un, ja to nesmuko vārdiņu aizvieto ar literāru sinonīmu, jēga it kā paliek, bet smiekli vairs nenāk. Ja tas maķ-peremaķ nav katra vārda galā, tad gan jau ausis nenovītīs.
Par to pačurāšanu, nu es nezinu, manuprāt, var taču trīs soļus krūmos paspert, neviens/neviena tak speciāli nelūrēs, visi/visas pieauguši cilvēki, nevis padsmitgadīgi puikas/skuķi, kas kaut ko nav redzējuši un briesmīgi grib redzēt :D
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
02.03.2015. 08:10
Jā, un visi/visas esam tai vecumā, kad saprotam, ka principā mēs visi/visas čurājam, un tas, ka būtu kauns, ka kāds vecis zin, ka es lienu krūmos, lai pačurātu... nu es nezinu... man bija kauns atzīties, kad man bija 15 gadi.
Jā, un atcerējos par šito tēmu, kā pirmo reizi mūžā braucu uz gaidi, atbraucām laicīgi, sarunāts, ka sēžam līdz melnai tumsai, tātad, ilgi jāsēž. Nodomāju, ka viss ir jāizdara laicīgi, pačurāju zem viškas un kāpu augšā, un pēc tam brīnījos, kapēc cūkas pa krūmiem rukšķ, bet ārā nenāk! :D :D :D
Gatis  Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2023-10-20 21:07
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 5
02.03.2015. 09:58
Nu kā lai saka .Cik esmu sastapies ar sievietēm - medniecēm(īstām)-tās ir tavarišč baba .Neapvainojieties-ja gribat būt sievišķīgas - nēsiet mednieces !Dzinējos ja var un vajag dažreiz aiziet sezonā , bet būt par mednieci - nē !Krievu laikos arī dažas bija traktoristes -ha,ha!
Antons Mikoss
Antons Mikoss
Pēdējo reizi manīts 2022-11-20 11:49
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: mmk Pērkons
Atrašanās vieta: Salaspils, Zaube
Medību stāžs: 19. gadi
Aprīkojums: mazs,liels, gluds
Suņi: Liels taksis, zviedru aļņu suns
Medību trofejas: 3
02.03.2015. 10:16
Dāmas medībās ir normāli. Bet neatkarīgi no dzimuma visus, kuri mastā grib nokārtoties ir jāpadzen no numuriem un uz visu sezonu jātriec dzinējos. Tur tāda ķēzīšanās palīdz izdzīt dzīvnieku. Mednieku līnijā ko tādu darīt ir nolemt neveiksmei medības. Visraksturīgākā cilvēka smaka dzīvnieku brīdinās pa kilometru.
Slēpts
02.03.2015. 11:12
Ja jau vīriešiem medniekiem medībās ieraugot sievieti tāda nesaturēšana uznāk, nu ko...jālieto pamperi, un pa smago ar nebūs nekur jāskriem, un smaķele ar pie paša paliks, un zvēri nebaidīsies...
Forši! No sievietēm nonācām līdz... Eh, vīrieši vīrieši!!!:D:D:D
Jānis Kļaviņš
Pēdējo reizi manīts 2017-06-07 12:06
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Suņi: Bīgli
02.03.2015. 11:24
Anton, nemuldi, ir gadījies nepaspēt aizstaisīt bikšu priekšu, kad dabon mest plinti pie vaiga un šaut. Par sievietēm medībās, absolūti nekādu aizspriedumu!
Laimonis Jukša
Laimonis Jukša
Pēdējo reizi manīts 2021-07-24 16:16
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: ilgs
Aprīkojums: pamatīgs
Suņi: trīs
Medību trofejas: 1
02.03.2015. 11:33
Ei lielo pūšļu īpašnieki , pavērojiet pēc ilgāka ~1.5h masta mednieku stāvvietas .90% savu vārdu sniegā uzrakstījuši aiz garlaicības :))
Slēpts
02.03.2015. 13:14
Nu, Merfija Likumi darbojas arī medībās - cūkas no masta nāk ārā, ka reiz brīdī, kad čurā.. Un par to aromātu ar nav īsti skaidrības - paši noteikt zinat - sēdi kluss, ''nesmako'' utt.. un vienalga cūkas no meža ārā nelien, bet citreiz muldi pa telefonu, pīpē ka dūmi griežas un cūkas kanceli gāž apkārt (tas viss protams nedaudz piepušķojot)!
Guntis Guntis
Pēdējo reizi manīts 2024-01-10 09:39
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Balvi
Medību stāžs: no 2011.g.
Aprīkojums: TOZ34P; MP153; TIKKA T3
02.03.2015. 13:47
Cik nav dzirdēts no večiem par "padirstiem" un "pamīztiem" dzīvniekiem. :)