Šodien vārdadienu svin Vēsma, Fanija, rītdien - Mirta, Ziedīte
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - iestašanās biedrībā medniekiem.lv


Slēpts
19.03.2015. 20:54
man jau liekas, ka vienreiz jau Arnis izskaidroja, kapēc nevar un nebūs vairāk par trijām
Igors Petro
Igors Petro
Pēdējo reizi manīts 2015-04-15 06:39
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
20.03.2015. 13:39
Es palaidu garām!Lai vēlreiz paskaidro!
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
20.03.2015. 22:52
Tāpēc, ka ir tāda "sugu un biotopu" direktīva, kur šis ir atrunāts attiecībā uz zvēriem, izņemot 5 sugas (lapasas, jenotsuņi, meža cūkas, Amerikas ūdeles un ondatras) Diemžēl dažs sarkanvaidzis un ko tik aktīvi demagoģēja, ka nācās ļoti viltīgas manipulācijas veikt, lai saglabātu ješkas un lapsas. Ondatras un ūdeles redziet, neviens nešaušot, bet visi klapēšot bebrus - tieši tik demagoģiski argumenti izskanēja no pašiem medniekiem (to pārstāvjiem), kuriem svarīgāk, savukārt bija ielobēt lokus - godīgi, man prieks, ka nesanāca, kaut pašam nostāja loku jautājumā neitrāla.
Jautājums - vai tagad, ar pārksatu ieviešanu, šāds gājiens ir šausmīgi vienkāršs? Vai risks attaisnojas? Bet demagoģija labi nostrādāja...un atzīt savu kļūdu - kur nu, šitas viss ir aizmirsts jau sen. Tā teikt,jārullē tālāk :D
Attiecībā uz putniem - tur ir "putnu" direktīva.
Stājoties ES-ā Latvija varēja izsist izņēmumus teorētiski...bet tas vilciens sen jau tutū...
Igors Petro
Igors Petro
Pēdējo reizi manīts 2015-04-15 06:39
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
21.03.2015. 13:53
Arni,vai teorētiski ir iespējams izvirzīt likumu - pīļu medībās izmantot vairāk par divām patronām? Es neticu, ka vilciens ir aizgājis ļoti tālu! Atbildi,lūdzu, īsi un skaidri!
Ja var kaut pamēģināt tādu likumu pieņemt,tad kas ir jādara? Ja nevar,tad medīsim kā ir! Nav tik daudz pīļu medību fanu, lai iznīcināt visas pīles!
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
21.03.2015. 14:18
Igor - nevar,tad ir jāgroza "Putnu direktīva" vai arī jāizstājas no ES ;)
Direktīvu neviens negroza, jo mednieku/ornitologu starpā ir vienošanās, kas ir idiotiska pēc būtības, bet vienlaikus šajā idiotiskajā laikmetā vajadzīga, proti neviena no pusēm direktīvu neaiztiek. A kas tad vēl, ja ne mednieki un/vai ornitologi varētu būt interešu grupa, kas direktīvai ķertos klāt? Takš ne jau pilsētas pamuļķi, kas dabu redz pa TV vai, labākajā gadījumā pa auto logu...
Taču, ja direktīvai pieķersies, es domāju, ka mēs, mednieki, dabūsim tikai sliktāku rezultātu - tā kā labāk lai ir tā, kā ir...
Paskaties visus tos vājprātīgos "pret kažokādām", "svaigēdājus" un citus...sapratnes par lietām ne tik, cik melns aiz naga, bet bļauj vareni...kaut vai tos bļāvējus, ka tulīt Latvijā nebūs mežu - bļauj jau savus 20-it garus gadus...meži kā ir tā, bet bļāvēji tik bļauj...
Igors Petro
Igors Petro
Pēdējo reizi manīts 2015-04-15 06:39
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
21.03.2015. 16:42
Man patīk variants izstāties no ES,tad atkal varēsim slokas medīt)))
Uldis Spārns
Uldis Spārns
Pēdējo reizi manīts 2022-12-21 15:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Liepājas raj.
Medību stāžs: No 1993g.
Aprīkojums: Benelli Comfort 12 kal.
Suņi: Latvijas Dzinējs brunčos, vārdā Gunta,
21.03.2015. 17:44
"Man patīk variants izstāties no ES,tad atkal varēsim slokas medīt)))"
un saviem bērniem un mazbērniem mācīt krievu valodu,
nu bet slokas, pilns pusautomāta magazīns - tas visu atsver, ir tā vērts!
Un uz Sibīriju lāčus medīt! Super! Bet jābrauc ar visu ģimeni, lopu vagonā!
Slēpts
21.03.2015. 20:16
kurš tad neļauj slokas medīt?
Viens te kautko dziedāja par veikalu un medibam, bet pats par visu vari grib piebāzt pusautomātu pilnu :D
Igors Petro
Igors Petro
Pēdējo reizi manīts 2015-04-15 06:39
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
21.03.2015. 20:16
un saviem bērniem un mazbērniem mācīt krievu valodu,
nu bet slokas, pilns pusautomāta magazīns - tas visu atsver, ir tā vērts!
Un uz Sibīriju lāčus medīt! Super! Bet jābrauc ar visu ģimeni, lopu vagonā!

Давай не будем разговаривать про Евросоюз! А на щёт моих детей и внуков они- по-любому будут знать Русский язык, потому что это мой родной язык!
Andris Stīpnieks
Andris Stīpnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-03-09 15:40
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
23.03.2015. 09:08
Nu, laikos, kad ar 5 patronām vēl varēja izpausties, bija vīriņi, kas divatā pa pīli varēja izšaut 10 patronas. :) Parēķiniet, kādā attālumā un augstumā būs pēdējais šāviens. Ja putns krita, tad bieži dzīvs un tādā attālumā, ka neviens viņam pēc tam pat pakaļ negāja. Tas bija viens no iemesliem, kāpēc izbeidzās medības Kaņierī. Nav runa par saprātīgiem variantiem, kur bars izkārtojies nāk virsū, praksē dominēja tieši šis scenārijs. Ja grib izšauties, varbūt tomēr šautuve ir labāks variants.