Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Krievu kombene.

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 47 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 02.05.2015. 23:25

Jānis Upmalis
Pēdējo reizi manīts 2023-08-01 12:05
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
31.03.2015. 22:37
Uzrakstīju pagaru tekstu, bet izmeta mani laukā. Rakstīšu īsāk un kodolīgāk - man pašm bija ižene - pēc 3 tūkstošiem šāvienu visa izļurkājās un ar lodi no šķūņa laukā trāpīt varēja. Rūsēja arī - rūsu, protams, notīrīt varēja un vizuāli tas ieroci nebojāja. Ja medī katru dienu (kā Rebļa kungs), tad nerūsē. Tagad man ir cits ierocis (dārgāks) - pēc aptuveni 60 tūkstošiem šāvienu ir trīs daļās pārlūzusi viena kaujas atspere (ir rezerves, bet pagaidām nemainu - nevajag) un salūzusi viena neliela atsperīte. Brīvkustības nav un lodes iet precīzi. Ja nav ieroča un budžets ir tāds, kāds ir - ar krievu ieroci arī var veiksmīgi medīt (pašam pirmais ierocis atnāca par velti - labi, ka vecāki palīdzēja ar naudiņu, lai varētu piereģistrēt). Es negribu noniecināt krievu ieročus, bet neiesaku pirkt, ja tev jau ir labāki. Varbūt esmu pārāk skops?!
Andris Bērziņš
Andris Bērziņš
Pēdējo reizi manīts 2016-09-12 12:55
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: No 2003. gada
Aprīkojums: Browning Bar Longtrac 30-06, Leupold, Fabarm XLR 12kal., Red Dot
Medību trofejas: 4
01.04.2015. 09:25
krievu ieroči ir visizturīgakie un uzticamākie

Arī krievu automašīnas ir visuzticamākās, tikai nez kādēļ pārsvarā izvēlas braukt ar vecu Audi nevis jaunu VAZ. Arī krievu pufaika ir izturīgs apģērbs, bet puse Latvijas medībās iet ar Jahti-šmahti. Un Tā varam turpināt. Protams Latgalē ir sava īpaša mentalitāte un daudzviet gaisa virmo nostaļģija pēc CēCēCēPē.
Igors Petro
Igors Petro
Pēdējo reizi manīts 2015-04-15 06:39
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
01.04.2015. 10:23
Es nesaku par automašīnam,nesaku par fufaikām! Es tev varu pateikt, ka no paaudzes paaudzē šauj ar krievu ieročiem tūkstošiem zvēru, un iženes, kurām pa pus gadsimta, strādā nevainojami,bet, ko tu vari pateikt par savu fabarm? Neko, tāpēc, ka tu to gadu lieto un tikai divas reizes izšāvi!Bet raksti, ka krievu irocis ir slikts, tikai tāpēc, ka tas ražots Krievijā.
P.S. - tas ir mans viedoklis
Gatis  Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2023-10-20 21:07
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 5
01.04.2015. 10:27
Te ir baigā rusafobija vai bizness un tikai bizness .Katrs pelna naudiņu kā māk .
Gunārs Ābelītis
Gunārs Ābelītis
Pēdējo reizi manīts 2024-01-29 14:23
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
01.04.2015. 10:37
Es nesaku par automašīnam,nesaku par fufaikām! Es tev varu pateikt, ka no paaudzes paaudzē šauj ar krievu ieročiem tūkstošiem zvēru, un iženes, kurām pa pus gadsimta, strādā nevainojami

Šis apgalvojums ir korekts tikai attiecībā uz vecajiem ieročiem! Jaunās iženes ir sūdīgas, bet jaunos tozikus pavisam vairāk neražo! Paskaties Igor ss.lv, cik "mazlietotas" iženes tirgojas.... Jautājums kāpēc tirgojas?
Igors Petro
Igors Petro
Pēdējo reizi manīts 2015-04-15 06:39
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
01.04.2015. 11:06
Gunār,protams, jaunie iži ar veciem blakus nestāv,bet par savu naudu tie nav slikti,pārdod tos tāpēc, ka ,piemēram, iž 27 pārdots tautā 1,5 miljoni, un cilvēki pārdod tos dažādu iemeslu dēļ.
Andris Bērziņš
Andris Bērziņš
Pēdējo reizi manīts 2016-09-12 12:55
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: No 2003. gada
Aprīkojums: Browning Bar Longtrac 30-06, Leupold, Fabarm XLR 12kal., Red Dot
Medību trofejas: 4
01.04.2015. 11:20
bet, ko tu vari pateikt par savu fabarm?

Fabarm ieročus ražoja vēl tajā laikā, kad cariskā krievija praktiski visus šaujamieročus iepirka ārzemēs. Un Fabarm vismaz negrab un neizskatās kā no pagales tēsts!
tāpēc, ka tu to gadu lieto un tikai divas reizes izšāvi!

Lietoju gan es ilgāk un izšāvis esmu reizes 500 vairāk!
Es tev varu pateikt, ka no paaudzes paaudzē šauj

Pa 65 gadiem kopš ražo Ižikus nežēlīgi daudz paaudzes nomainījušās:) Protams, ka mums nav ar ko salīdzināt, jo padomijas laikos nekādu citu ieroču nebija. Būtu interesanti paskatīties, kāds pēc 50 gadiem būs Tavs 2010 gada ražotais Iž un mans 2010 gada Fabarms.
Aivijs Lagzdiņš
Aivijs Lagzdiņš
Pēdējo reizi manīts 2017-03-31 20:27
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Tukuma raj.
Medību stāžs: no 1997 gada
Aprīkojums: esmu nobruņojies priekš visām dzīves situācijām
Suņi: viena nekaunīga taxene
Medību trofejas: 20
01.04.2015. 11:38
Es negribētu piekrist apgalvojumam, ka krievu ražotais ierocis baigi rūsētu. Man joprojām ir TOZ "pagalīte", par kuru es nesūdzos rūsēšanas jautājumos. Tie ārzemnieku izgudrojumi ir mazāk imūni pret rūsu, tie ķer to klāt ātri! Bet ja runājam par tēmu, tad U.Spārna komentārs ir kā āmurs naglai uz galvas!
Igors Petro
Igors Petro
Pēdējo reizi manīts 2015-04-15 06:39
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
01.04.2015. 11:53
Ir TOZ BM 1952.g, vari atbraukt paskatīsies, ka ierocis, kuram 63 gadi, izskatās labāk par tavu fabarm 2010 gada.Par 65 gadiem tu, protams, pajokoji. Tozam ja 3 gadsimti!
Slēpts
01.04.2015. 12:47
Sekoju Gunāra loģikai uz iegaju SS.lv... Sapratu, ka pati sūdīgākā mašīna pasaulē ir VW (to meģina pārdot, tatad - tikt vaļā no grabažas, 4569 sludinajumos) tālāk seko BMW un AUDI, un pati krutākā mašīna ir IŽ (moskvičš), jo to praktiski nepārdod - tikai 6 sludinajumi (neies jau labu mantu laist no rokām ārā)!!! :D
Tālākās ''loģiskās'' atziņas - ''jebkurš kombinētais principā ir bezjedzīgs un s**s'' - bet, ja cilvēks ļoti to grib, tad kāpēc pirkt dārgo un maksāt vairāk?? Vienalga taču ''kombinētais ir m**ls''!
Apbrīnojami ir tie eiropas ieroču meistari, kuri lielākoties pēc pasūtijuma gatavo tikai kombinetā tipa ieročus (drillingus) vai štucerus (arī s*ds - jēga no tadas pagales, ja nevari šaut kārtām?!?) un vēl stūlbaki noteikti ir viņu klienti, kuri par tiem bezjedzīgajiem lūžņiem maksā naudu (turklāt lielu!) :D
Un vēl - jebkurš tirgotājs Jums pateiks - s*ds (brāķis) gadās visiem, arī Blasseriem, Zeisiem un Swarowskiem... tikai samierinaties ar ''s*du'' kurš pirkts par 3000 EUR ir stipri grūtāk, nekā tad, ja tas pirkts par 600 EUR.... Un neviens ar to nelielās... viņi, tāpat ka IZH, paradās SSā, kur, starp citu, uz šo brīdi ir aptuveni 20 IZHi un 5 Blasseri - attiecība 4/1.... interesanti kāda ir īpašnieku attiecība kopumā? Mums kolektīvā 30 biedri, nezinu neinu kam būtu Blasseris... bet kāds IZH vai TOZ, domāju, ka ir katram... ko darīt - bomžu kolektīvs laikam....