Šodien vārdadienu svin Minna, Vilhelmīne, rītdien - Hedviga, Helvijs, Eda
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Krievu kombene.

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 48 lietotāji. Komentāru skaits 186. Pēdējais viedoklis 02.05.2015. 23:25

Slēpts
02.04.2015. 19:38
Bet, varbūt, palasi diskusiju tālāk, ne tikai pirmo un pēdējo lapu.

Tici man, šīs diskusijas es izlasu visas. Nenormāli interesanti. Vienīgi reizēm popkorns pietrūkst. Vakarā pat Ugunsgrēku negribas skatīties. :-D
Vēl Rebļu Jānis varētu pievienoties šai diskusijai, par krievu ieročiem Viņam vienmēr ir KVALITATĪVS viedoklis.
Bet turpinam ar putām uzlūpām..........
Māris Matutis
Pēdējo reizi manīts 2018-09-21 20:55
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Kuldīgas novads
Medību stāžs: No 2000.gada
Aprīkojums: IŽ27M
Suņi: Taksis
Medību trofejas: 4
02.04.2015. 19:44
Jēkabpilī esi viņu nomedītu tā pat kā Kurzemē-vai tad Jēkabpils pusē medī savādāk?Briedis jau ir jāieaudzē nedomā,ka mums te viņi ir kā biezs un var ar koku sist! Sāc medīt ar prātu un tad Tev Gizmo nebūs jāžēlojas,ka Kurzemē vien ir briežu dārzs un nevajadzēs Tev dārgu stobru varēsi ar Ižuku medīt! To naudiņu,ko Tu iztērēji dārga stobra iegādei būtu ieguldījis citur piemēram apmeklējis kādu seminaru par staltbriežiem vai arī nopircis cukurbietes un iebēris mežā,lai Tev ir vispirms ko šaut un tad iegādājies to stroķi! Nevajag te nolikt vienus un slavēt citus visiem viņiem ir savi plusi un mīnusi.bet ir tā,ka Ižam par to cenu,ko viņš maksā var tos mīnusus pieciest...
Uģis Gizmo
Uģis Gizmo
Pēdējo reizi manīts 2019-10-10 17:16
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Mežā
Medību stāžs: Pietiekami
Aprīkojums: Ir
Suņi: Patīk
02.04.2015. 20:20
Man arī patīk Tavs uzvārds - Māri Matuti :)
Novēlu Tev visu dzīvi medīt ar IZ 27 un galvenais tikpat veiksmīgi kā līdz šim!
Uģis Gizmo
Uģis Gizmo
Pēdējo reizi manīts 2019-10-10 17:16
Atrašanās vieta: Mežā
Medību stāžs: Pietiekami
Aprīkojums: Ir
Suņi: Patīk
02.04.2015. 21:07
Aizmirsu tikai piebilst tikai vienu lietu - lai medītu pie biešu kravas nevajag dižu prātu un pietiek arī ar IZ 27 ;)
Māris Matutis
Pēdējo reizi manīts 2018-09-21 20:55
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Kuldīgas novads
Medību stāžs: No 2000.gada
Aprīkojums: IŽ27M
Suņi: Taksis
Medību trofejas: 4
02.04.2015. 21:35
Nu redzi Uģi-es nemedīju ne briežus pie biešu kravas ne cūkas pie graudu čupas un tapēc man arī nav jāžēlojas,ka manās platībās kur medīju trūktu dzīvnieku! Kādreiz dzīvē atbrauc uz Kurzemes pusi un pamēģini nomedīt brieža bulli un tad Tu redzēsi cik vajag dižu prātu un cik vajag Tavu kruto kloķi! Paldies par novēlējumu-un es domaju,ka es ar savu IŽ 27M esmu medībās piedzīvojis daudz skaistākus mirkļus un par nomedīto dzīvnieku ir bijis lielāks gandarījums nekā Tev!
Ilgvars Zihmanis
Ilgvars Zihmanis
Pēdējo reizi manīts 2019-10-09 11:12
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Rīga, Gulbene un pēc vajadzības
Suņi: nav
Medību trofejas: 11
02.04.2015. 22:00
Kungi, forums privātiem kašķiem paredz arī tādu iespēju kā privātais mails. Personīgi man, meklējot informāciju, nesagādā nekādu prieku lasīt pāris trīs foruma lappusēs to, kā dažs labs ar savu privāto viedokli atklātā ēterā izplatās pa visu internetu.
Valdis Burvis
Valdis Burvis
Pēdējo reizi manīts 2019-06-16 19:53
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: m/k avots.
Atrašanās vieta: kurzeme
Medību stāžs: 23
Aprīkojums: iz .ij27em.cz550 7*64.MARLIN -22WMR
Suņi: jaktis rasa.
Medību trofejas: 2
02.04.2015. 22:32
Nu droši ka tagad Arnim ir skaidrs ka jālaiž uz Talsiem un jāņem ciet IŽ-94 , jo nu būtu šiem kungiem nepiedienīgi neizrādīt cieņu , bet lai saka kas ko grib -labākie medību piedzīvojumi ir ar gludo ,ja vēl uz briežu bulli un tad vēl izdodas kārtīgu nomedīt tad ir cits smeķis visam medību procesam,par makškerēm ,es karpinieks un zinu ko nozīmē kārtīgs kāts ,tur nu bez dārgiem brenda kātiem to sivēnu nu ļoti grūti pieveikt.
Alvis Šubenieks
Alvis Šubenieks
Pēdējo reizi manīts 2015-06-10 16:28
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Balvi
Medību stāžs: 7 gadi Tibetā
Aprīkojums: Mauser M12(7x64) extreme + Kahles Helia CSX ; IŽ-12 12/70
Medību trofejas: 2
03.04.2015. 00:48
Nu droši ka tagad Arnim ir skaidrs ka jālaiž uz Talsiem un jāņem ciet IŽ-94

Nezin vai, jo Arnis šai tēmā nav postējis jau n-tās dienas, jācer tik, ka nav ĀCM skartais! :((
p.s.-nesen gan postēja, ka negrasās ieguldīt ieročos, jo cūkas sprāgstot nemaņā..
Man gan arī kādā brīdī palika pofig - izdarīju tikai dažus secinājumus priekš sevis - neivestēju naudu jaunos ieročos un tēmekļos, jo sapratu, ka cūku medības drīz būs ekstra nevis parasta lieta...uz gadiem 5-10. Pagaidām secinu, ka esmu pareizi rīkojies.
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2019-10-13 21:04
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
03.04.2015. 06:02
Pareizi Alvi,neinvestē,taupi naudu,tagad jauns spiedziens,jāliek klusinātāji!:D:D Bez tā tagad mednieks neskaities,un medījums tuvumā nerādīsies!!!:D:D
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2019-10-13 21:04
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
03.04.2015. 06:06
Sorry,ne Alvim bet Arnim!:D:D