Šodien vārdadienu svin Mirta, Ziedīte, rītdien - Marģers, Anastasija
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Medību pārskats .

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 21 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 02.05.2016. 08:20

Slēpts
25.04.2016. 12:51
Kādreiz vienā darbavietā iemācīja pamatot savu lēmumu. Piedevām iestādes jurists no sākuma meta sagatavotos dokumentus atpakaļ:) dzīves skola bija laba:)
Tagad es neredzu iemesla, kāpēc nepaust savu viedokli, kaut vai tas nesakritīs ar kāda pārbaudītāja viedokli.
Un protokols nav tiesas spriedums- tas ir faktu un viedokļu konstatācija konkrētā brīdī un katram ir iespēja paust savu viedokli vēlreiz:) Nu mežā taču sodu neuzlika :):)
un lai cik mēs baidāmies no valsts ierēdņiem- arī tie tomēr likumus zina - un pilnīgākās muļķības protokolā nerakstīs.
p.s vairāk taču nav CP inspektoru kas prasa kāds riepās gaiss - ziemas vai vasaras :):)
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
25.04.2016. 13:10
Nu kaut vai situacija,kad medībās ar dzinējiem, dzīvnieka,pa kuru veikts šāviens, pēdas pārbaude pāriet izsekošanā, un ievelkas diennakts tumšajā laikā.....

Tad likums paredz, ka medības ir jāpārtrauc. Tā tas ir bijis vienmēr. Likuma prasība ir normāla, tas ir paredzēts tikai un vienīgi , drošības dēļ. Cita lieta , vai mēs šo noteikumu punktu ievērojam.....
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
25.04.2016. 13:49
Tad likums paredz, ka medības ir jāpārtrauc. Tā tas ir bijis vienmēr. Likuma prasība ir normāla, tas ir paredzēts tikai un vienīgi , drošības dēļ.

Nu man gribētos redzēt ne tikai to vidi, kurā medī, bet arī uzzināt - vai tu zini, kas ir medību suns?
Gatis  Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2023-10-20 21:07
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 5
25.04.2016. 14:27
Protakols nav tiesas spriedums , bet Tavā CV paliks mūžigi !
Slēpts
25.04.2016. 15:01
Gati B.
Nu nez vai inspektors gribēs formēt protokolu, ja spēsi pamatot , kāpēc Tavuprāt Tu nepārkāp likumu- kādreiz jau vīri ieteica medību likumu un noteikumus izdrukātus turēt mašinā kā špikeri:)
protams , ja ar putām uz lūpām, "da es Tev, da Tu man" tad nekāds dialogs nesanāks, bet ja var argumentēt- tad arī inspektors izlems, vai grib formēt protokolu.
Slēpts
25.04.2016. 16:33
Ka jau teicu- pašam problēmas nav bijušas un nebūs. Saskarsme ar inspektoru arī ir bijusi tikai pozitīva. Tagad tāda gudra diršan*! :)
Aizstāvēt/pamatot savu viedokli tas ir viens... bet ir satikti visādi indivīdi, kuriem pamatojot un izskaidrojot kā ir pareizi- vienalga spītīgi turas pie sava viedokļa, kaut vai apzinās, ka tas ir nepareizs- jā tādi arī ir redzēti. Ja arī protokols ir nepareizs, skraidīt un meklēt taisnību es tiešām negribētu...un varētu pat būt, ka tam nemaz nav laika.
Piemēram, man darbs nav dzīvesvietas tuvumā, diezgan daudz laiks tiek pavadīts esot komandējumā. Jau ieroča iegāde man bija diezgan sarežģīta- principā 1,5 - 2 dienas darbā jāņem brīvas- labi, ka sanāca apvienot ar citām darīšanām. Bet, ja man tagad kāda nezināšanu dēļ jākavē darbs, jābraukā pārsimts km- kurš man kompensēs to??? Sūdzēt kādu tiešā un piedzīt kompensācijas, kas aizņems vairāk laika nekā labuma? :D
Mārtiņš Kītavs
Mārtiņš Kītavs
Pēdējo reizi manīts 2022-10-25 04:15
Lietotāja statuss: Lietotājs
25.04.2016. 16:55
Tad likums paredz, ka medības ir jāpārtrauc. Tā tas ir bijis vienmēr. Likuma prasība ir normāla, tas ir paredzēts tikai un vienīgi , drošības dēļ. Cita lieta , vai mēs šo noteikumu punktu ievērojam.....

Māri Medniek - te tu iebrauci auzās.. Savainotam dzīvniekam viens konkrēts cilvēks saraksta pārskatu, uz savilcēja sašaušanas datumu, 3.pielikumā ieķeksējam ievainots un tad lampu uz stobra, un lodā pa mežu kaut vai visu nakti..
Mednieks drīkst atrasties uz zemes ar pielādētu ieroci un lukturi uz tā diennakts tumšajā laikā, ja tiek izsekots savainots dzīvnieks un attiecīgi pareizi aizpildīti visi dokumenti..
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
Pēdējo reizi manīts 2020-09-03 11:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
25.04.2016. 16:57
"Nekad nesaki nekad!" joks protams,bet kā jau iepriekš kāds minēja operatīvā darbība nekad tā pat vien uz dullo nenotiek.Dārgi, neefektīgi.Tāpēc vai tad tiešām nav vienkāršāk" nelēkt uz ecežām"?Jo ja reiz tie cilvēki( inspektori) ir dzinušies tādu gaisa gabalu, da jeb uz kuru novadu, tukšā viņiem atgriezties nu nekādi negribas. Tīri cilvēcīgi. Operatīvā darba rezultāts ir tieši šie protokoli, krimināl un administratīvās lietas. Tikai tas parāda vai šie cilvēki nopelna savu algu.Preventīvie pasākumi, mūsu zemē, ir tikai sekundāri, diemžēl, cerams ,pagaidām.
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
25.04.2016. 18:12
te tu iebrauci auzās.

Mārtiņ, Tev taisnība - jaunos noteikumos tas ir atrunāts.
Sandis Kļaviņš
Sandis Kļaviņš
Pēdējo reizi manīts 2019-01-21 06:38
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: ir...vietējā
Atrašanās vieta: ziemeļvidzeme
Medību stāžs: kā pirmajā dienā.
Aprīkojums: Gludais, spicais, nazis...
Suņi: nav, bet gribu.
Medību trofejas: 1
26.04.2016. 08:33
Nav ko tur daudz ņemties, ņem un pieaicini kaut vai to pašu raidījumu Bez tabu. Tur uzreiz visu noskaidros un ja nebūsi vainīgs tad tev vēl atvainosies, un pats galvenais -PAR TIEM VAROŅIEM UZZINĀS VISA TAUTA! Lai veicas!