Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Atbalstāma iniciatīva - dzīvnieki cirkā

Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
02.05.2017. 22:44
Manuprāt mums kā racionāli domājošiem cilvēkiem vajadzētu atbalstīt šo iniciatīvu: https://manabalss.lv/i/1021
Stāsts ir par dzīvnieku būšanu cirkā - cirks kā tradicionāla vērtība, lielā mērā dažu pamuļķu acīs ir tāpat kā medīšana - atavisms. Tā kā, atbalstot šo, mēs lielā mērā netieši pasakām savu vārdu tiem, kuru būtību pilsēta ir tik ļoti atsvešinājusi no dabiskās izcelsmes pirmsākumiem, ka viņi drīzāk būtu uzskatāmi par biorobotiem-patērētājiem, nevis cilvēkiem-dzīvām būtnēm!
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 15:40
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
03.05.2017. 20:30
Piedod, bet kategoriski nepiekrītu! Pirmkārt cirks nu nav ne kultūra ne vērtība, tad jau mēs varam vēl pacīnīties par frīkšovu un gladiatoru cīņu atjaunošanu. Otrkārt visādu lumpenu izpriecām pilnīgi pietiks ar domestificētajām sugām. Mans viedoklis ir tāds- īsts mednieks būs pret savvaļas dzīvniekiem cirkā! Šajā jautājumā es esmu gatavs piketēt Saeimu kopā ar biedrību Dzīvnieku brīvība
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
03.05.2017. 20:48
Paaudzes nebrive dzimusie dzivnieki tocna ir tie, ko var apzimet ka "savvalas" :D
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 15:40
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
03.05.2017. 21:13
Tas ir jautājums Tev pašam, vai Tu atbalsti tādas prakses turpināšanu? Ja Tev liekas ka tīģera vieta ir arēnā, lai tur izklaidētu nopuņķojošos lumpenu pēcnācējus,- OK, bet mana pārliecība ir - tīģera vieta ir džungļos! P.S. Un papildus ievērtē arī pašu parakstu vācēju kompašku! Ceru Tev patiks.... :D
Slēpts
03.05.2017. 21:45
Pēdējā raidījumā "1pret1" kāds D. Īvāns izteicās par šo jautājumu. Atzinu sev, ka ļoti piekrītu viņa viedoklim. Kā arī jāatzīst, ka aiz tumsonīgas un aklas cīņas par atsevišķu dzīvnieku (kaut kādām iedomātajām pēc savas līdzības un saprašanas) tiesībām, tiek vienkārši bradāti cilvēki. Kuri tur ir ieguldījuši tiešām daudz. Bet to, ka cilvēkus aiz tā visa var "mest zem tanka" labi atceramies no lūšu mammas skandāla.
Slēpts
03.05.2017. 21:47
Klaipēdā ir delfinārijs. Nu un?
Pēteris Siksna
Pēdējo reizi manīts 2024-03-20 23:16
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
03.05.2017. 23:26
Pirmkārt cirks nu nav ne kultūra ne vērtība
Nu , nu . Visu cieņu Tev Andri , bet Tu jau šauj pāri strīpai . Par to kultūru var diskutēt . Vai šlāgeris ir kultūra , vai tikai klasika ir kultūra . Varbūt Tu esi ar zilajām asinīm un šūpuļdziesmas vietā klausījies klasisko mūziku , bet mēs izaugām ar vienkāršāku kultūras formu . Viena no tām bija cirks . Nav vērtība , galīgi garām . Vai esi redzējis , kā bērniem priekā spīd acis un kāda ir sajūsma redzot šos dzīvniekus . Viņi kļūst krietni labestīgāki . Es nerunāju par dažādiem degradantiem , kuri spīdzina dzīvniekus , dzirda ar alkoholu untt. , šādi gadījumi ir jāizvērtē atsevišķi . Es runāju par normālu cirku . Protams , visiem nekad neinteresēs cirks , tāpat kā visiem neinteresēs augstā māksla .Tie kas tur bļaustās , tās masas , viņi pat īsti nezina par ko bļaustās. Būs cits harizmāts kas pavilks sev līdzi un viņi dziedās citu dziesmu . Forumā ir tēma par pusautomātisko ieroču aizliegšanu , cik no šī projekta atbalstītājiem ir profesionāļi , vai īsti saprot par ko runā ? Kas skaļāk bļauj to uzklausa , kas maksā , vai sola , tam seko. Lūk tāda, kungi ,ir mūsu demokrātiskā realitāte .
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
04.05.2017. 06:59
Mans viedoklis ir tāds- īsts mednieks būs pret savvaļas dzīvniekiem cirkā! Šajā jautājumā es esmu gatavs piketēt Saeimu kopā ar biedrību Dzīvnieku brīvība

Tad jau drīz jāgaida ,Tevi ar tām mamzelēm, ciemos, ar piketu, pie mana cūku dārza.....
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 15:40
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
04.05.2017. 07:42
Cienījamie oponenti, gribētu Jums atgādināt , ka akmens laikmets beidzās nejau tāpēc, ka beidzās akmeņi! Jautājums , sevišķi strauju pārmaiņu laikos, vienmēr ir kur mēs vēlamies dzīvot, pagātnē, vai nākotnē? Un es neticu, ka medniekam ir jāved savi bērni uz cirku !!! , lai iepazīstinātu ar dzīvniekiem, vai tad nemācēsiet iepazīstināt savus bērnus ar dabu dzīvajā?
Un Aigar, es nesapratu kāpēc man būtu jāpiketē Tavs cūku aploks?
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
04.05.2017. 07:56
Cirks, cūku darzi, suņu izmantošana u.c. - tas vis ir saistīts.