Šodien vārdadienu svin Ginta, Gunda, Gunta, rītdien - Agija, Aldonis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Yukon photon jaunums Rt 50

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 18 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 14.02.2020. 12:58

Slēpts
17.10.2018. 11:03
Tieši tā - 3,6 ; 3,7 vai 3,8 V ,kāda tur starpība. Galvenais ka darbojas ilgāku laiku, nevis kā te vienu pārīti nopirku fotobodē par dažiem rubļiem, kur sarakstīti vislabākie parametri, bet pēc pilnas uzlādes, darbojās 5.min. Šīm bačām, ko pirku pie lukturu un kronšteinu puiša, vispār nekādi uzraksti nav. Kur ražotas, cik ietilpība, hrens viņu zin. Piegaismotājs arī nezināmas izcelsmes, bet ar pirkumu, vismaz šobrīd esu ļoti apmierināts. Sēžot uz beidzamajiem ruksīšiem, atnāca divi ješkas, kas ilgi man grauza nervus ar savu uzvedību.. Ik pa brīdim ieslēdzu optiku, ar piegaismotāju un vēroju. Šie nagļakā rij graudus un pi..s Tad parijušu, uz promiešanu gribēja nolikt ''klučus'', tad gan nervi uzsita un .. skaisti abi sagūlās blakus. Pēc 2,5. st. atnāca arī ruksīts. Ieslēdzu piegaismotāju, viss bij skaidri redzams un izvērtējams... Uz jauno piegaismotāju ruksīts nereaģēja. Darbojos visu nakti, piegaismotāja aķīts turēja, bez jebkādām saguršanas pazīmēm. Arī divi mazie pirkstiņi, kas optiku darbina, izturēja visu nakti bez problēmām. Ja slēdz oriģinālo piegaismotāju, tad gan tie pirkstiņi ātri paliek sausi.
Slēpts
17.10.2018. 13:25
nē nu starpība jau ir aķīša ķīmijā, bet tas to lukturi neietekmē.
Slēpts
17.10.2018. 17:34
Cnē nu starpība jau ir aķīša ķīmijā, bet tas to lukturi neietekmē.

lukturi neietekmē,bet kā to ņem? Ja tur netiek ņemts luktura spīdēšanas ilgums no viena komplekta - tad Tev taisnība!
Slēpts
17.10.2018. 22:38
Tieši tā - 3,6 ; 3,7 vai 3,8 V ,kāda tur starpība.

Varbūt nav starpība.
Bet ja raksti ciparus, tad tomēr vajag rakstīt precīzi..
Katrā gadījumā, ja publicēsi pulvera devas- es noteikti tādas nelādēšu :):)
p.s Vispār to ss puisi , jau tu vispirms noliki līdz ar zemi, bet tagad slavē- dīvaini , kuram komentāram ticēt?
Esu saskāries ar to Rīgas puisi, kas reklamējas ss-ā, kā ''lukturi un kronšteini''. Kvalitāte viņa piedāvātajām mantiņām, kronšteiniem, ļoti apšaubāma.
Slēpts
18.10.2018. 08:18
Ivar, kapēc neprecīzi? Es domāju, ka jāliek bačas bilde :D tak pilnīgi reāli cipari bačas nominiālam 3.6v, gan 3.7v, gan 3.8v. Domāju, ka pat drīzāk Armands ir pārskatījies vai kitajozam ir sūdains printers un drīzāk ir 3.6v
Slēpts
18.10.2018. 23:57
Armands to puisi nolika līdz ar zemi par viņa piedāvātajiem, man interesējošajiem optikas KRONŠTEINIEM. Katrā cilvēkā ir gan labas īpašības, gan sliktas. Tā pat arī ar pārdevējiem ir labas preces, gan sliktas. Arī Tu Ivar bieži raksti pamācošus, saturīgus, pamatotus rakstus, bet ir brīži, ka gribas kaut kur pakasīties.. ;)
Slēpts
19.10.2018. 00:20
... un ticiet vai ne, man ir pirktas tādas bačas ar 3,6V , 3,7V ar 3,8V un ilgāk par 10-15.min. neturēja. Tagad nopirku pilnīgi bez ne kādiem cipariem un uzrakstiem, sarkanā krāsā, tādā pat lielumā, tikai smagākas. Kuras ir tās īstās? Cik voltāža, cik ietilpība, hrens viņu zin. Šoreiz sanāk, krietni labāk tur to krunku tās bez jebkādiem uzrakstiem...
Slēpts
19.10.2018. 09:48
Bez uzrakstiem var būt no izjaukta laptopa akumulatora. Tās ir OK, jo vismaz jaunas viņas ir bijušas ļoti kvalitatīvas, atšķirībā no atklātiem pakaļdarinājumiem kas iepakoti spožos papīros.
Slēpts
19.10.2018. 10:25
bet nu nominālu jau jāzin, lai var pareizi uzlādēt, tomēr tām visām arī atšķirās uzlādes beigu spriegumi
Slēpts
19.10.2018. 11:12
Smart lādētājam tas nav tik svarīgi. Viņš uzlādes beigas detektē savādāk.