Šodien vārdadienu svin Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, rītdien - Tamāra, Dziedra
toptitle
banner

Forums

Tēmas nosaukums - Optika krēslai un tumsai

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 50 lietotāji. Komentāru skaits 164. Pēdējais viedoklis 16.10.2018. 23:09

Ivo Grinbergs
Ivo Grinbergs
Pēdējo reizi manīts 2019-03-19 15:01
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava, Rīga
Medību stāžs: kopš 1988
Aprīkojums: Browning BAR .30-06, Fabarm Lion H35 Titan 12 ga, Mannlicher ProHunter .223 Rem
Suņi: taksis
Medību trofejas: 2
23.03.2018. 20:06
Izrādās daudziem te ir Meoptas, arī man. Nav protams Docter vai Swarowski (Zeiss atpūšās), bet no augšējā budžeta gala cīši lobas. Es gan paņēmu Meostar R1 7x56 gadus 8 atpakaļ. Man gaidei nevajag maināmu palielinājumu un fiksētais ir labāks gaismasspējas ziņā (mazāk lēcu). Esmu vairāk kā apmierināts. Tomēr sēžot tumsā lieku Yukon Photon, ar to cita štelle.
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2019-03-21 22:11
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
23.03.2018. 23:38
Izrādās daudziem te ir Meoptas, arī man. Nav protams Docter vai Swarowski (Zeiss atpūšās), bet no augšējā budžeta gala cīši lobas.

Diemžēl, bet Docter noteikti atpūšas!!! Ja kādam par to māc šaubas, tad var paņemt savu Doster optiku un atbraukt pie mums uz veikalu un salīdzināt.
Brīdinu, vilšanās Docter kvalitātē būs liela! :)
Konstantins Klitko
Pēdējo reizi manīts 2018-08-17 21:38
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Aluksne
Aprīkojums: IZ 26,Haenel Jager
24.03.2018. 08:58
Gati!kura optika butu labaka(cena-kvalitate)Delta titanium vai meostar 2?
Slēpts
24.03.2018. 20:56
Meoptai tik derētu normāls punkta ieslēgšanas kņopis, šis vēl pirmsrevolūcijas variants, un arī paralakses poga noderētu ja jau palielinājumu līdz 15 izstiepuši. Uz maksimālo palielinājumu 15metros bebram ūsas nevar nopētīt, vajag paralaksi piekoriģēt. :)) Mani bik neuzrunā tas deg nedeg deg nedeg, protams gaumes lieta. R1 sērijai lai cik tas dīvaini neliktos esmu saskāries ar dažādas stingrības klikiem, ir kurām klikšķis korekcijas mehanismā izteikts un ir kam tāds galīgi nolaizīts, bet abos gadījumos viss notiek korekti, cik pagriez tik ir.
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2019-03-21 22:11
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
25.03.2018. 11:48
Meoptai tik derētu normāls punkta ieslēgšanas kņopis, šis vēl pirmsrevolūcijas variants, un arī paralakses poga noderētu ja jau palielinājumu līdz 15 izstiepuši. Uz maksimālo palielinājumu 15metros bebram ūsas nevar nopētīt, vajag paralaksi piekoriģēt. :))

Ok, drusku ieņirdzu, bet tad jau 90% visu ražotāju optikām ir pirmsrevolūcijas punkta kņopis! :)
Ar 15 kārtīgu palielinājumu uz 15m bebrus medīt ir tas pats, kas ar lāpstu virtuvē mušas dauzīt! :)))
Valērij, uzraksti kura pēc tavām domām ir tā ideālā gaides Medību (ne sporta) optika, ar izcilu gaismas spēju un palielinājumu, kvalitāti visos parametros, garantiju un adekvātu cenu. Kā saka - Zelta vidusceļš?!
Slēpts
25.03.2018. 12:16
Tā pati meopta vien ir, kahle un swaro nepavelk ar cenu.R2 ar savu ciparu ir teicams tēmēklis. Ja pieliktu digitālu punkta pogu, vai vismaz manai gaumei bez tiem tukšumiem vispār idealniks būtu. Skatoties uz dārgo medību galu vispār liekas cena 1000 ir tikai par nosaukumu.
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2019-03-21 16:39
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
25.03.2018. 12:50
man ir 2 Gata Deltas, 2 bušneli, 1 leica, 1 yukons, viens vecais smith&bender, šauju darbā i ar jaunajiem, un 3 Ķīniešu brīnumi, ja nebūtu kazusu ar muitu ņemtu ķīniešus, nekādas atšķirības, tēvs jau 8 gadi šauj ar ķīnieti, i šauj dahuja, nekādas atšķirības, ja nopērc ķīnieti tur pa 200€ vispār ahujennais, man ir 6-24x56 krēslā labāks par pārējiem, nu Delta lielā ar normāla, darbā benders pa 6k, neteiktu ka baigi pārāks par dārgo ķīnieti, galvenais ņemt ķīnieti ar MRAD
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
25.03.2018. 13:05
zinu ka daudzi pērk šos un uzdod par īstajiem pa daudz lielākām cenām kvalitāte laba, pilnīga kopija
https://www.wish.com/search/ri...
Slēpts
25.03.2018. 13:32
No šitiem gan neviens nevelk, vnk tāpēc ka nevelk. Tici, ja viņi turetu gan Gatim būtu pilni plaukti kā budžeta variants. Var protams megināt salīdzinat, bet kad japiešauj tad izrādas , ka kliki pilnīgi neatbilst. Viss peld un piešaujot vajag kaudzi patronu. Uzradīts 1/4 , bet dabā puešaujot ap 15mm. Nav mēgināts, bet ja aizgrieztu līdz galam ticamība , ka atgriežot atpakaļ būs 0 maza.
Jānis Reblis
Jānis Reblis
25.03.2018. 14:09
nu gadās ka kliki lielāki kā norādīts