21.06.11. aizbraucu uz kviešu lauku, kurā pēc saimnieka teiktā bija sākušies postījumi, ticēju tam maz, bet aizbraucu lai pārbaudītu, un ejot ap lauku viss apstiprinājās.Arī pats vaininieks mazliet pēc deviņiem parādījās kad vēl nebiju apgājis visu l
Pievienots 2011-06-30 21:40