Mans čoms nomedīja kuilīti kādas 15 minūtes pāri desmitiem, es pusvienpadsmitos. Laiks bija ideāls! Gandrīz bezvējš, putniņi apklusa un tad kā spoks klusi izslīdēja melns traips. Paskatījos ķīķerī- ir vieninieks. Tad sāka riet buks un šis atkal krūmo
Pievienots 2008-05-06 12:20