Otrajā mastā dzenam nelielu puduri, stāvu flangā. Dzinēji man garām pagājuši kādus metrus 100, kad mastā suns sāk kaut ko "smagi" dzīt. Atskan dzinēju bļāvieni, ka bullis iet atpakaļ. Stāvu un jūtu, ka bullis "laužas" uz manu pusi
Pievienots 2014-11-06 08:51