vienu jauku vakaru iznāca uzkost divi pērnie kuinēni, kādu brīdi vērojot abu rosīšanos, vienu izvēlējos....un no kādi 38 m tieši sirsniņā trāpījums. Ruksis tā vēl noskrēja kādi 40m un piegūla krūmiņā....
Aizstaigāju uz kārtējo pļaviņu, apskatīt iepriekš manītu āzīti, krita labs ne pārāk vecs riestojoš tēviņš( medaļas cienīgs).
Pabaudīju medības pa draugam.