Bildēts 09.08.08. Pienācu ap 2 m no tiem, lai nobildētu šos jaukos rukšus. Tie bija tie paši, ko bildēju 13.06.08. Nu jau krietni paaugušies pa diviem mēnešiem...
2008 gada jūlija beigās mūsu platībās bija parādījies lācis. Viens mednieks sēdot tornī to pat bija redzējis. Nobildēju lāča pēdas nospiedumu, ko ķepainis atstāja dubļos. Klāt pieliktas salīdzinājumam divas 30-06 kalibra karabīnes patronas. Lieliski
Apkopjot februāra sākumā pērnās ligzdas, tomēr izdevās konstatēt, ka projekts darbojās. redzams pērnais pere'jums, jau aizperēts, bet .... Žēl tikai, ka pīļu mammu kāds bija nozūmējis
olas tik ilgi nostāvējušas (bildēts februāra sākumā), kas liecina, ka arī pretkaitēkļu sistēma - metāla loksnes - darbojās, jo neviens tām klāt nav ticis. Maijā pats baudīju tad nebija, visticamāk otrais perējums