Piektdienas vakarā veicu grāvju apskati, vai nav jau bebru kustība sākusies. Manīju ka kāds stumda ledus gabalus, bet tā arī ārā neizlīda, pienāca tumsa. Nu tad nu skaidrs ka kustās bebri. Sestdienā jau ar pārliecību kur jāstāv devos gaidīt. Nepagāja
Pievienots 2010-03-24 08:03