Pirmo reizi savā dzive uzstadiju lamatas ka redzams ir sekmigi lai gan, ieprieks biju lamatas nolicis zem bišu vagonina bet pat tad vēl viena trāpījās, taka 2 dienu laika 2 gb. labs sakums jeb iesācēja veiksme:D
Maneklis bija medus šunas un veikala
Pievienots 2013-03-21 22:27