Šodien vārdadienu svin Irīda, Īrisa, rītdien - Daina, Dainida, Dainis
toptitle
banner

Forums

Tēmas nosaukums - Nesaprotu tos medniekus,kuri šēž tagat uz gaidi,un medī Mežacūkas.

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 21 lietotāji. Komentāru skaits 53. Pēdējais viedoklis 18.05.2009. 14:29
Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Andrejs Bilinskis
Andrejs Bilinskis
Pēdējo reizi manīts 2013-03-30 16:20
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Madonas novads
Medību stāžs: 20
Aprīkojums: pietiek medībām
Suņi: taksis
15.05.2009. 17:21
Tagad jau labi atšaujami pērniķi un teikšu ka ir gana brangi, jo paši barojām līdz pavasarim. Tiem kuriem āda un kauli, tie noteikti pēc kolektīvo medību beigām vairs nebaro:(
Ja tagad atšauj, tad vēlāk mazāki postījumi labībā un arī ziemā pāri palikušajiem tiek vairāk barības un rezultāts ir tikai pozitīvs.
Ziemā trenkājot cūkām tik stress un savā objektā tad grūtāk zvērus noturēt. Ja jau gribi to medaļ kuili, tad ilkņi būs gan ziemā gan vasarā:))))
Renārs Agulis
Renārs Agulis
Pēdējo reizi manīts 2016-05-25 16:21
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: 220º40' austrumu garums un 560º39' ziemeļu platums
Aprīkojums: Nāvējošs
Suņi: Takši Iznīcinātāji
Medību trofejas: 15
15.05.2009. 17:23
Kazaka kgs.... vai nu jums patīk filozōfēt vai nu nav ko darīt! 1.kātr es neesmu nošāvis nevienu sivēnmāti,tikai pagājušā gada rukšus,pat lielu kuili uz grauda neesmu ņemis,jo saudzējām viņus, bet ja viņu (cūku) ir pietiekoši un viņas var sastap vienkārši pastaigājoties pa mežmalām,tad es ar varu palenkt kādu lielāku,jo labībā lielos grūti atšķirt no sivēnmātēm,a tagad kad zāle tikko sākusi augt,var labi atšķirt kas ir kas! Un par to saudzēšanu, vajadzēja domāt jau daudzus gadus atpakaļ,nevis šaut pa labi un kreisi un tgd būt svētajam,ok,nekā persōnīga!;)
Aigar... nerunāju tieši par savu apgaitu (platībām),bet zinu ka ir mednieki kuriem platības beidzās līdz ar mežu un labību lauki ir jau citu apmedījamās platības!taka situācijas ir dažādas! Pat nevajag labību, jo man pašam zāles ganības bija noraktas un līdzinājās ierakumiem!:)
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-09 12:04
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
15.05.2009. 17:25
Andrej :)
Lasot komentu pirmajā brīdī likās nevis pērniķi, bet pērtiķi :)
Piekrītu tev ar to barošanu, pie mums ar čemodančiki ir ar labu speķa kārtu, jo ziemā intesīvi piebarojām, lai mazāk klejotu un tagad vēl mēģinām noturēt, bet diez vai uz ilgu brīdi jo jau sākuši klejot pa laukiem, kartupeļu meklējumos!!!
Juris Kazaks
Juris Kazaks
Pēdējo reizi manīts 2011-03-24 13:54
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 19
15.05.2009. 17:36
Renār,A.Pēc visa tu visu pareizi pateici,bet es neesmu no tiem kas šauj visu ko redzu stobra galā.Bet dara to citi,kolektīvi,nesaudzējot neko.
Un man nava žēl to zvēru,jo nepieder man.Ja ir postijumi lūdzu,priekštam jau ir mednieki.
Juris Kazaks
Juris Kazaks
15.05.2009. 17:38
Edgar.K.Par tiem kartupeļiem ja norok s iestādu vēl,un vēl,un nomediju 1 sivēnu.Bet blakus kolektīvs,piecas sivēnmātes,un mazos arī.ko teiksi par šo.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-09 12:04
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
15.05.2009. 17:42
Nu tad tie ir gaļenieki, kas nefiltrē ko šauj, un beigu beigās sāks dziesmu par to ka pie jums rukši ir, bet pie mums nav, protams izņēmuma gadījumā kad to rukšu ir pa pilnam un tiešām pat sivēnmātes nepieciešams atšaut, jo skaitu pagrūti jau ierobežot tikai atšaujot pērnos. Pāris kolektīvus jau pazīstu kur tāda problēma rodas!
Ja tiem blakus kolektīviem ir problēmas ar rukšu ierobežošanu tad saprotams ka tos nomedī, bet ja otrādi nav problēmu, tad gan nav saprotami viņu gājieni!!!
Juris Kazaks
Juris Kazaks
15.05.2009. 17:46
Vot tur jau ir tā lieta ka leduskapis ir 1 vietā,nevis taupība.Bet par medīšanu cauru gadu tas ir labi jo tagat var atšķirt kura ir Mamma un kura nē.
Renārs Agulis
Renārs Agulis
Pēdējo reizi manīts 2016-05-25 16:21
Atrašanās vieta: 220º40' austrumu garums un 560º39' ziemeļu platums
Aprīkojums: Nāvējošs
Suņi: Takši Iznīcinātāji
Medību trofejas: 15
15.05.2009. 18:14
Kazaka kgs... Pēc jūsu teiktā sanāk ka medība notiek tik un vienīgi ja ir postījumi! Un ja būs daudz cūku tad ar šaušanu vien nepietiks lai apturētu cūku migrāciju pa labību! Jūs teicāt 5cas sivēmātes ar sīkajiem komplektā!nu ja sliktai sivēnmātei ir 5 sivēni tad sanāk ka jūsu kaimiņi karo nevis medī!5x5=25 šāvieni uz gaidi nav maz,vai ne?
Slēpts
15.05.2009. 19:33
Nu es braucu uz gaidi arī tagat,bet ne jau tapēc lai gaļu piekrāmētu ledusskapī.Es eju vienkārši jo man patīk labāk atrasties mežā nekā mājās blenzt TV.Un es arī uz gaidi tagat,ja iznāktu lapsa nelaistu garām.
Tas ka kaimiņu kolektīvs gāž sivēnmātes ar sivēniem-ta mēģiniet normāli parunāt ar tādiem.Iespējams ka pastāv iespēja ka viņi sapratīs to jēgu.
Ivars Vizners
Ivars Vizners
Pēdējo reizi manīts 2019-05-06 10:05
Atrašanās vieta: savā ind.,iecirknī
Medību stāžs: no 1991.g.
Aprīkojums: mp 153 ,IJ-27e,MOSBERG 4*4 ,TOZ 99-04 LUX
Suņi: Foksterjers
Medību trofejas: 11
15.05.2009. 20:28
man liekas ,ka kāds te kļūdas pēc ir ticis par mednieku