Šodien vārdadienu svin Laura, Jadviga, rītdien - Vēsma, Fanija
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Betons un metāls pret trofejām

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 18 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 18.06.2009. 10:04

Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
18.06.2009. 10:04
Vīri ko cepamies!
Ir tāda cilvēku grupa kas tika domā par sevi un savu labklājību, labs piemērs ir milionāru skaits Latvija! Šiem birokrāties ir viss pie vienas vietas galvenais ka maks biezāks kļūst un ir ko pašam paēst un citus radus pabarot!
Viņiem ir pie vienas vietas kam līdz šim piederēja vai nu foto, vai ideja, galvenais to laicīgi nospert un izmantot savām vajadzībām un beigās ja atrodas šo ideju saimnieks teikt ka mēs neko , mēs tā vien!
Ja būt ASV, tad domājams diez vai varētu tik vienkārši rīkoties, jo ir patērētāju tiesības un tiem seko ļoooti lieli sodi, bet tā kā Latvijā lielākoties visi likumi tiek piedzīti max tā lai būtu izdevīgi tikai notiektai cilvēku grupai, bet nevis tautai kopumā. Piemērus varu neminēt, paši zieniet un ne vienu simtu pie tam.
Pašam bija saskaršanās ar tādām lietām, nekādas jēgas, ja laicīgi neastakie, sākas problēmas ne tikai tev bet visai ģimenei.
Viens piemērs ir protams ne mans. Savā laikā viens ietekmīgs birokrāts ,visiem protams pazīstams, sāka iepirk vienā rajonā pie viena ezera ļoti skaitā vietā zemi medību saimniecības attīstībai. Tā kā visiem bija grūti laiki daudzi ar prieku pārdeva jo labu summu maksāja par to. Bet protams parādījās tādi kas nevēlējās pārdot ne tēvu zemi, ne māju kur jau dzīvo ne vienu desmitu gadu! Rezultātā tie kas nepārdeva zemi radi zaudēja darbus, un galvenais nekur vairs neuzņēma, pašu saimnieku slīcināja vairākārt ezerā. Kad jau sāka solīt ka kaut kas var notikt ar mazmeitu, tad tomēr pārdeva.
Tagad pats tas saimnieks pārdot medību platības, jo bija izveidojis briežu dārzu un par to ES saņema prāvu summu. Kā saka ko gribēja to arī sasniedza, un pats galvenais ka neko nevarēja izdarīt pert viņu naudas pietiek, apsardzes ar. Ko grib to un dara!
Baiba V
Pēdējo reizi manīts 2016-04-07 19:23
Lietotāja statuss: Vērotājs
18.06.2009. 08:27
Andri, vari mani izbanot (kaut gan neesmu pārkāpusi nevienu publiska foruma lieošanas nosacījumu), es jau nu neraudāšu. Tas tikai parādīs, kas tu esi par vīrieti...Jo tikai gļēvulis slēpdamies aiz datora, lielās ar savu adminstratora varu...
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-04-10 13:29
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
17.06.2009. 23:30
Baibina es atlausos izteikt pedejo bridinajumu pirms tavas IP nobanosanas. Mana gadijuma daudz profilu ar to pasu IP adresi ir jo mans provaideris Lattelekom dod man dinamisko IP adresi (mainigo, sodien man rit citam). Tava gadijuma (SIA Pronet) acimredzot nodrosina tev pastavigu IP ko bez bailem trapit citam var nobanot....
Ojārs Žvagiņš
Ojārs Žvagiņš
Pēdējo reizi manīts 2023-02-08 20:59
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Latvijas vidus, Daugavas krasts
Medību stāžs: Pirmais medījums septiņdesmitajos.
Aprīkojums: stobri vairāki
Suņi: Četrus draugus esmu pārdzīvojis
Medību trofejas: 21
17.06.2009. 23:28
Cienījamā "advokāte" Baiba V, ja nu reiz uzrunājat mani, tad nepaslinkojat, un apskataties, kur un kad pirmo reizi šis attēls tika ievietots, tur arī ir atsauce un informācija. :)
Acīm redzot jūsu darbības principos viens no baušļiem ir - no zagta zagts nav zagts. :D Nu tā jau laikam ir pieņemts cilvēkiem, kuri par visiem citiem spriež pēc sevis ...
Runa nav par to, ko var vai nevar izdarīt. Priecājos, ka ar šo "džentelmenisko" firmu un viņas bezmaksas kamerām, mūsu mednieku klubam nav nācies saskarties un arī neko no viņiem patapināt nav bijusi vajadzība. Bet esiet laipni aicināta viesos pie mums, varēsiet ne tikai apskatīt konkrēto veco akas grodu uz diviem dēļiem, bet pat iebāzt pirkstu katrā no augšminētajā attēlā redzamajām betona gropēm un nelīdzenumiem, tā teikt, salīdzinošajam eksperimentam dabā. :D
Ar cieņu.
Baiba V
Pēdējo reizi manīts 2016-04-07 19:23
Lietotāja statuss: Vērotājs
17.06.2009. 23:26
ieasku jums jaunu biznesu tirgojiet biļetes uz cirku, skatos klaunu te pietiek :D
Andis Bricis
Andis Bricis
Pēdējo reizi manīts 2018-04-26 12:08
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: ir
Aprīkojums: Runga
Suņi: nu jau 2 X Kvaukšķis
17.06.2009. 23:23
Baiba V. nevajag jaukt forumu ar puplikāciju, forumā cilvēks reāli neparko neatbild, Bet paņemt svešas bildes un uzdod tās par savām un visā rakstā mēs ar amerikāniem bijām, kur bijāt? ne kur, ja jau savu bilžu nav! pieļauju domu ka arī amerikāņi te nav bijuši, tikai reāli reklāmraksts ar cūcisku rīcību un rupjiem autortiesību pārkāpumiem. Un pirms kaut ko raksti par barotavām reāli uztaisi un tad gudri bļauj, reāli lielajā grodā lien ~500 kg kukurūzas, iebēri un uz nedēļu aizmirsi, un sivēni ir paēduši un sivēnmāte uzņēmusi tik ļoti vajadzīgās pavasarī barības vielas, Reāli barotava ar dozatpru, ko reklamē mmd lien iekša 117l graudu, lai nedēļu izvilktu dienā aparāts izkaisa 16.7 l graudu, Vismaz man liekas ka tā nav barotava, bet zvēru pieturētājs, atnāk viens kuilēns un visu salasa, nerunājot ka barotavas apmeklē arī cūku bari kuros ir vairāk nekā 20 mutītes. Tālāk spriediet paši. Tas ir tikai mans viedoklis.
ugis edulis
Pēdējo reizi manīts 2016-04-02 10:56
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
17.06.2009. 23:20
hehe, tas paliek interesanti ? un kāds ir risinājums ?
Baiba V
Pēdējo reizi manīts 2016-04-07 19:23
Lietotāja statuss: Vērotājs
17.06.2009. 23:20
nepūlies Baiba V tiesām lieto to pasu IP pieslēgumu, tāpat kā uzspiežot uz Andris Zariņš
Saistītie vai līdzīgie profili
Saistītie vai līdzīgie profili ir tādi, kuriem ir vienādas IP adreses
Viesturs A
Renārs Agulis
Artis Almanis
Jānis Apse
Edgars Bajinskis
Aldis Behmanis
Gatis Bogdanovs
Jānis Bračka
Romans Budarins
Daniēls Buks- Vaivads
Guntars Dakstiņš
Juris Dīks
Armands Dīriņš
Laikam šis forums ir safabricējis viltus lietotājus, lai paceltu sev reitingu citas domas man prātā nenāk.
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-04-10 13:29
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
17.06.2009. 23:14
Variet nepūlēties un nemeklēt mani, nestrādaju SEA Pitbults

ar Baiba V vienadas IP adreses ir Kristaps Mezulis un Valdis Vilciņš, uzspiezam uz Kristaps Mezulis nonakam pie Roberts Robsvells, uzspiezam uz vina esam pie ugis edulis.....
Luk tada man sanaca vienkarsa aritmetika :))))))))
Baiba V
Pēdējo reizi manīts 2016-04-07 19:23
Lietotāja statuss: Vērotājs
17.06.2009. 22:46
Bez tam uztaisīt šādu "Barotavu" ar diviem dēļiem un vecu akas grodu varu jebkurā bŗidī un pateikt ka tā ir mana foto :D