Šodien vārdadienu svin Jāzeps, rītdien - Made, Irbe
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - GPS Astro 220 suņu meklēšanas ierīces,kādas atsauksmes

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 13 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 23.09.2012. 21:01

Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
07.12.2009. 16:49
Atsauksmes labas, par to jau forumā tika runāts. Vienīgi neticiet pārdevēju stāstītajam, ka iekārta darbojas - 10 km attālumam. Vienlaidus mežā, kaut cik līdzenā vietā, iekārta darbojas līdz 1.5km. Ar papildus antenu, kas komplektā neietilpst, var "izvilkt" apm 3-4km.
Miks Krūmiņš
Pēdējo reizi manīts 2011-03-27 22:59
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību stāžs: 10
Aprīkojums: ZBK-110
Suņi: Laiki
07.12.2009. 19:38
esmu ļoti apmierināts ar šo ierīci. kopā ir 4 kakla siksnas. ar standarta antenu man lielākais ir bijis ka strādā līdz 2,5 km, bet samērā labi strādā līdz tiem 1,5 km (kā jau iepriekš ir pieminēts)ar auto antenu lielākais ir bijis 8 km, līdz 3,5 km ir stabils signāls. patīk tas, ka ir redzams cik tālu un kurā virzienā ir suns un galvenais ka to visu parāda uz kartes (suns ir pie upītes vai ceļa), vai tas skrien vai stāv uz vietas. zini kur braukt un meklēt suni. bez šīs ierīces es suņu vairāk mežā nelaidīšu. smuki var redzēt kurš suns mežā meklē dzīvniekus un kādi ir viņa manevri(cik plašā ir meklēšana).
Mārtiņš Kreilis
Mārtiņš Kreilis
Pēdējo reizi manīts 2015-06-27 00:54
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Kanāda
Medību stāžs: 5
Aprīkojums: IŽ-27
Suņi: Igauņu dzinējs
Medību trofejas: 1
07.12.2009. 20:07
no redzētā sajūsmā par ierīci neesmu dēļ mazā uztveršanas attāluma, kas strauji samazinās biezā mežā un nepilnīga karte. Savam sunim pasūtiju šādu ierīci http://cgi.ebay.com/ws/eBayISA...
Man nav būtiski redzēt kur suns skrējis, bet gan suņa pašreizējo atrašanās vietu. Kā uztvērēju domāju izmantot telefonu ar iebūvētu GPS un OVI karti. Lielākais pluss ir tas, ka suns būs atrodams jebkur, ja vien būs mobilā pārklājuma zona un protams cena :)
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
07.12.2009. 20:07
Kā jau teicu, suņa uztveršana ir atkarīga no reljefa un šķēršļiem starp suni un saimnieku. Komunikācija notiek ar radio signālu, tādēļ rodas problēmas ar uztveršanu. Tā ir kā teica Miks - stabils signāls ar standarta antenu - 1.5km, bet ar rokas antenu vai automašinas antenu - 3.5 km. Vēlos piebilst - suns ir jāatrod medību dienā, jo suņa raidītāja baterijas jauda ir paredzēta vienai dienai. Aukstā laikā neesmu lietojis, bet man ir aizdomas, ka varētu būt problēmas. Savukārt tiem suņu trakeriem, kas darbojas tikai ar radio signālu, raidītāji darbojas krietni ilgāk. Piemēram ar Contact Pro viens raidītājs man izturēja visu kolektīvo medību sezonu.
Miks Krūmiņš
Pēdējo reizi manīts 2011-03-27 22:59
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību stāžs: 10
Aprīkojums: ZBK-110
Suņi: Laiki
07.12.2009. 20:47
man ir arī tāda tipa ierīce, ko pieminēja Mārtiņš, bet labi darbojas tad GSM pārklājums ir ļoti labs. tas darbojās kādus 5km ap mobīlā telefona torni. tas ir līdzīgi kā ar krutajiem molīliem telefoniem tie ir maziņi (jo mazāks - jo tam ir mazāka baterija un antena) bija telefons Nokia 5110 ar ārējo antenu tam zona uztveršana bija ļoti laba.
cik redzu tad šai kastītei ārējās antenas nav.
un karte nemaz nav tik nepilnīga - to var papildināt ar ļoti daudziem papildus slāņiem - ko es vel neesmu izdarījis.
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2023-05-30 10:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
07.12.2009. 20:49
Māri, kur lai palūr,kas tas par contact pro.Gabarīti,svars,zona,$.Mana laika paliek arvien patstāvīgāka.))))))))
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
07.12.2009. 20:57
Mikam taisnība - uz kartes ir redzami gandrīz visi ceļi, izņemot tikko būvētos. Uz kartes es esmu salicis visus stigu un ceļu krustpunktus - resp. - suņa atrašanās vieta uz kartes ir redzama precīzi. Jāsaka, gan, ka ierīces darbības laikā man ir parādījušās kļūdas - dažreiz suņa atrašanās vieta ir parādīta ar 500 novirzi. Tas notika dienā, kad sniga pirmais sniegs - iespējams, tas traucēja noteikt koordinātes. Iekārta kļūdu ātri vien izlaboja, bet neizpratne bija.
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
07.12.2009. 21:04
Māri - norāde uz web. adresi, kur redzēsi gan krievu, gan angļu valodā. http://www.workingdogs.com/sho... , http://www.wht.ru/shop/catalog...
Tikai nesajauc ar Contact Pro Light - tas ir vājāks, ar zemāku raidīšanas jaudu.
Esmu šeit ielicis sludinājumu, ka pārdodu Contact Pro ar diviem suņu raidītājiem. Man vajadzēja raidītāju 3.sunim, tādēļ nopirku Astro 220, jo Contact siksnas cena ir ..oi, oi... :))
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2024-02-27 20:10
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
07.12.2009. 21:05
Miks Krūmiņš
Pēdējo reizi manīts 2011-03-27 22:59
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību stāžs: 10
Aprīkojums: ZBK-110
Suņi: Laiki
07.12.2009. 21:16
man ir jautājums - kādam ir jābūt minimālajam darbības rādius suņu izsekošanas ierīcēm?
3 km pa taisno līniju manu prāt ir daudz, vai tad kās Latvijā medij 3x3 km lielos mastos. mums te nav tādi plašumi kā krivijā.