Šodien vārdadienu svin Laura, Jadviga, rītdien - Vēsma, Fanija
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Visus apsveicu - MK noteikumu grozījumu projekts ir apstiprināts!

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 32 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 26.04.2010. 10:31

Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2023-05-30 10:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
15.12.2009. 19:55
243kal.tagad var pirkt,būs lētāki,un ja vēl paspēj pa svētku atlaidi.Tev taču Arnis ļoti labi iztāstīja kas jādara.
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2023-05-30 10:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
15.12.2009. 20:04
Nezin, vai mana mīļā tēma,par nakts redzamību, arī tika cilāta.Ja rakstīts,ka uz cūku postījumiem drīkst izmantot mākslīgos gaismas avotus,tad man šausmīgi gribētos saprast,ka nakts optika, ar infrasarkano lukturi, arī ir mākslīgais gaismas avots.:):):):):):)
Uģis Grāvelis
Uģis Grāvelis
Pēdējo reizi manīts 2017-11-30 17:28
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Mednieku organizācija: MK Tālava
Atrašanās vieta: medīju ap Skrundu
Medību stāžs: apliecība no 2004
Aprīkojums: Benelli (gludais), Strasser un 2 labi naži
Suņi: vēl nav
Medību trofejas: 28
15.12.2009. 21:46
Par pīlēm nav līdz 30. novembrim, tikai zosis!!!!!!!!!!!!!!!
Uģis Grāvelis
Uģis Grāvelis
Pēdējo reizi manīts 2017-11-30 17:28
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Mednieku organizācija: MK Tālava
Atrašanās vieta: medīju ap Skrundu
Medību stāžs: apliecība no 2004
Aprīkojums: Benelli (gludais), Strasser un 2 labi naži
Suņi: vēl nav
Medību trofejas: 28
15.12.2009. 21:57
Sorry, izšņaucu acis un ieraudzīju, ka ir par pīļukiem ar!!!!!!!!!!!
Man patīk šie grozījumi, viss ir vienkārši un skaidri. Ar gludo - lielos tikai ar lodi, sen jau esmu par un arī mūsu kolektīvā godam piekopjam šo metodi. Nu par to 3000 skaitli.....???? pašam nedraud, kā vīri skatās??? Kaut kāda doma jau tur ir, bet tas vienmēr būs strīdīgs jautājums. Runāja sen, tagad tas ir uz papīra. Šoreiz laikam var teikt, ka tās pārmaiņas nes kaut ko labu! Pat neticās!!!!! Pie mums Banānu republikā, šajos laikos, kaut kādas pārmaiņas uz labu!!!!!!!!! Nu ko, šauj garām!!!!
Jānis Leimans
Jānis Leimans
Pēdējo reizi manīts 2019-12-08 18:56
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: MB Silvans
Atrašanās vieta: Rīgas raj.
Medību stāžs: 5
Aprīkojums: IZH58, Weatherby Vanguard 308, Walther G22
Medību trofejas: 1
15.12.2009. 21:59
1.24. izteikt 50.punktu šādā redakcijā:
"50. Mežacūku, kas vecāka par gadu, alni un staltbriedi atļauts šaut:
50.1. ar vītņstobra medību šaujamieroci, kura šāviņa enerģija stobra galā nav mazāka par 3000 džouliem, un ekspansīvas iedarbības lodi;
50.2. ar 20.–10.kalibra medību šaujamieroci, kas lietojams ar gludstobra munīciju, izmantojot medību lodi.";
Šo noteikumu 1.24.apakšpunkts stājas spēkā 2011.gada 1.janvārī.
Tā ka ar renkām vēl gadu klapēs un jaudas minimums ar vēl nākamgad nav spēkā.
Ints Neilands
Ints Neilands
Pēdējo reizi manīts 2016-01-15 10:40
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 1
15.12.2009. 21:59
Ja medību vadītājs nepilda šo noteikumu 28.punktā noteiktos pienākumus, virsmežzinis, kura uzraugāmajā teritorijā notiek medības, ir tiesīgs anulēt medību vadītāja apliecību.
Diezgan skarbi! Viens bumbulis bus aizmirsis Cepuriti spilgto un vaditajam di***.
Igors Norvaišs
Igors Norvaišs
Pēdējo reizi manīts 2016-06-23 03:18
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: raņķi
Medību stāžs: 1988g.
Medību trofejas: 1
15.12.2009. 22:29
Tas punkts par tām vestēm un elementiem baigi piņķerīgi uzrakstīts-jāsauc palīga valodniecības un sintakses speciālisti. Vai jums kungi liekas tur viss ļoti skaidri???Es tā īsti nesapratu,bet laikam šķiet ka vajag gan vesti gan cepuri kopā,vai pietiek arī ar tiem elementiem bez vestes?Jāzina ko drīkst no mednieka prasīt.par dzinēju vispār migla-ne krāsa ,ne veste ,ne elementi pieminēti.Gribējās jau konkrētāk.Atkal būs visādas interpretācijas.Domāju slikti šis punkts atkal uzrakstīts(28.20).
Juris Kazaks
Juris Kazaks
Pēdējo reizi manīts 2011-03-24 13:54
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 19
16.12.2009. 00:08
Cepure maksā pieci lati,drošības tehnika katru medību sesdienu,ja cilvēks navar nopierkt sev cepuri tad sory,kam vajaga dzīvību.Un varbūt vajaga kādam padomāt par medību ētiku vismaz no cēsu puses
Slēpts
16.12.2009. 07:20
Igor a kas te nesaprotams?
"28.20. neatļaut dzinējmedībās piedalīties medniekam, kam nav oranžas vai dzeltenas luminiscējošas krāsas vestes, cepures vai apģērba elementu – vismaz triju centimetru platas cepures lentes vai lentes ap piedurkņu augšdaļām –, un dzinējam, kam nav apģērba, kas spilgti izceļas uz apkārtnes fona.";"
par dzinēju, jau man liekas ir konkrēti uzrakstīts, ka ar vesti vien būs pa īsu :D
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2023-05-30 10:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
16.12.2009. 08:16
Juri,par drošu,ētisku medīšanu tumsā un par instrumentiem,ar kādiem to drošāk darīt,mums ar Tevi ir atšķirīgi uzskati.Un ne jau tikai Cēsu pusē piekopj drošas medības.Ar nakts optikām medī visā valstī,un daudzi.Vienīgi visi tik klaji "neizgaismojas".Viens nakts optiku īpašnieku viedoklis ir tāds:"Galvenais,ka ir man,pārējiem,nafig vajag".Otrs viedoklis:"Ja nav man, tad lai arī nav citiem".Trešais viedoklis:"Man kādreiz lētāk izdevās dabūt uz Latviju,nu žēl, ka nevarēja palīdzēt citiem." Mana pārlicība,ka atņemot teikšanu vienam vai pāris, manas paaudzes, iesīkstējušiem ierēdņiem,mainīsies arī medību likums par labu medniekam.Par labu medniekiem,kuri regulāri,savu iespēju robežās,brauc uz mežu,nevis medī pa kantori.Jo daži likumi varēja tapt tikai kantoru telpās,nevis medījot.