Šodien vārdadienu svin Vēsma, Fanija, rītdien - Mirta, Ziedīte
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Kas ir šautuve.

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 14 lietotāji. Komentāru skaits 5. Pēdējais viedoklis 06.10.2010. 23:11
Ar medībām saistītās tēmasŠautuves

Jānis Krams
Pēdējo reizi manīts 2023-12-08 15:13
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
18.03.2010. 19:55
Tieši to Aivar es mēģinu izklāstīt. Manuprāt vienkārši kādam ir vieglāk lasīt Aizliegts un viss. Manas domas arī ir tādas ka to drīkst darīt un tas nav nekāds pārkāpums.
......
Pareizās būs prokurora domas.
Varbūt šinī valstiņā beidzot nevarētu kaut ko arī sakārto civilizēti un pēc būtības, bez ņirgāšanās par cilvēku?
Kāpēc visu laiku jālaipo, jāshēmo, jātaisa fisādi daiļslidošanas finti, lai kaut ko izdarītu?
Kāpēc es varu nopirkt šķīvīsu metamo ierīci, šķīvīšus, bet nevaru tos lietot?
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
23.03.2010. 19:29
Interesants jautājums, kuru pamēģināšu no juridiskā viedokļa papētīt - vai "nedzīvs mērķis" medībās ir apšaudāms likumīgi - interpretējot normatīvos aktus ne tikai gramatiski. Nu, ja mans secinājums būs, ka ir likumīgi, tad apņemos bezmaksas aizstāvēt un visās procesuālajās darbībās pārstāvēt pirmo, kuru par tādām darbībām sodīs, ja vajadzēs, līdz pat Senātam :))
PS. Kad savu savārstījumu būšu pabeidzis, ielikšu šeit vai pie rakstiem, atkarībā no apjoma :) nu, ja kāds to izdara ātrāk, protams, visu cieņu...man tas paņems apmēram nedēļu, jo pašreiz centīgi ņemos ap diplomdarbu...
Mārtiņš Ābols
Mārtiņš Ābols
Pēdējo reizi manīts 2010-10-26 14:05
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: -
Aprīkojums: Loks
Suņi: -
06.10.2010. 13:43
Man sencis pirms šaušanas pa mērķi savā pļavā piesakās mežsargam , lai lieki netracinātu likumsargus. Nekādu domstarpību pagaidām nav bijis. Cik nu tas ir pareizi no mūsu likuma viedokļa neņemos spriest.
Raitis Freimanis
Raitis Freimanis
Pēdējo reizi manīts 2014-05-24 20:41
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Starp Skrundu un Zemgali
Medību stāžs: Kopš šī gadsimta 1. gada
Aprīkojums: 2stobrene bez vītnes, 1stobrene bez vītnes un 1 stobrs ar vītni, saujiņa patronu. Nazīt's arī ir.
Suņi: Nav
Kārlis Ozols
Kārlis Ozols
Pēdējo reizi manīts 2014-12-07 23:55
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: 11 gadi
Aprīkojums: Browning Gold Fusion
06.10.2010. 23:11
Andrej Bilinski, varbūt vari minēt kādu konkrētu gadījumu par ko Tu te cepies? Mūsu kolektīvā arī ir karjera, kur pie pieteiktām medībām tiek piešauta optika, pārbaudīta jauniepirktā munīcija utt, un līdz šim problēmu nav bijis! Varbūt jāsāk uzmanīties?