Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - dzinēji- cilveki

Ar medībām saistītās tēmasDarījumi

Aivars Lamba
Aivars Lamba
Pēdējo reizi manīts 2015-04-06 20:54
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Ziemeļvidzeme.
Medību stāžs: 1989
Aprīkojums: ir
Suņi: ir
27.08.2010. 15:01
Dāvi,nemet plinti krūmos,ir arī normāli veči kolektīvos,ar kuriem var runāt un sarunāt.Protams pēc šitādiem uzbraucieniem šķērmi ap dūšu sametās,bet nepadodies!Diemžēl esam pārāk tālu,es Jūs noteikti paņemtu,kaut vai tikai tāpēc,lai pēc šīs tizlās sarakstes Jums nerodās alerģija pret medniekiem.
Raimond... labi,šauj garām!
Uģis Gizmo
Uģis Gizmo
Pēdējo reizi manīts 2023-07-18 12:57
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Mežā
Medību stāžs: Pietiekami
Aprīkojums: Ir
Suņi: Patīk
27.08.2010. 15:16
Aivar vienkārši vēlreiz izlasi ko puika raksta...
" jaunieši grib pamēģināt būt par dzinējiem kādam mednieku kolektivam medībās, abiem 15 gadi, pieredze mums ir minimāla, bet ir interese par medībām, gribam kautko iemacities! ja interese rakstiet uz e-pastu ---> montecarlo20@inbox.lv vai zvaniet 28481794! gaidīsim piedāvajumus"
Kādus vēl piedāvājumus? Sanāk tā, ka kolektīvi ir idiņi - piedāvājums jāizsaka viņam... Man drīzāk šķebija dažu jauno teksti, kas atnāk un saka - izsaki man piedāvājumu, dod man vietu medīt, es tulīt es te tagad... Man nav nekas pret jauniem medniekiem, bet cieņai un pareizai attieksmei jau jābūt pašā sākumā... Un ja šajā "tizlajā" sarakstē vairāki mednieki ir devuši savu vērtējumu un ieteikumus, kas jādara un šiem vēl nepielec - tad par ko var būt runa... Lai apdomā un mēģina vēl...
Es tikai gribēju pateikt ka katram ir jāzin sava vieta...
Te jau pirms kāda laika viens žēlojās, ka šo neliek uz pārejām, bet izrādās ka viņš tik gadu medī... Nu bet... khe khemmm...
P.S. Cerams aivar, ka nebija uz WC jāskrien ;)
Raimonds Runts
Biedriba Medniekiem.lv
Raimonds Runts
Pēdējo reizi manīts 2022-05-31 00:57
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežmaliņa
Medību stāžs: 1992
Aprīkojums: Norrmāls...
Suņi: Dvorterjērs
27.08.2010. 15:27
Aivar, kčortu! Bet sarakste nebīja tizla, izglitojoša! Arī medību lietās viss sākas no sīkumiem, no attieksmes un piejaas lietām! Un daudz atkarīgs no pirmā iespaida par personību, kura vēlās sevi parādīt citiem, iekļaujoties viņu vidū.
Aivars Lamba
Aivars Lamba
Pēdējo reizi manīts 2015-04-06 20:54
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Ziemeļvidzeme.
Medību stāžs: 1989
Aprīkojums: ir
Suņi: ir
27.08.2010. 16:25
Raimond,kāda personība ir 15 gados?Ja bērnudārza audzinātājām būtu šāda attieksme pret bērniem,vai tādu iestādi kāds gribētu apmeklēt?
Tomēr vajag šķirot tekstus attiecībā pret vecumu!
Rolands Miķelsons
Rolands Miķelsons
Pēdējo reizi manīts 2021-01-21 16:26
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Liepāja
Medību stāžs: Kopš 2009.gada
Aprīkojums: IZH-27 EM 1C, Tikka T3 Hunter 308 WIN
Suņi: Bavārietis Tero Posendorff
Medību trofejas: 16
27.08.2010. 16:33
Lasu un brīnos! Latvietis latvietim draugs! :D
Raimonds Runts
Biedriba Medniekiem.lv
Raimonds Runts
Pēdējo reizi manīts 2022-05-31 00:57
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežmaliņa
Medību stāžs: 1992
Aprīkojums: Norrmāls...
Suņi: Dvorterjērs
27.08.2010. 17:00
Nu nu nu nu bērnu dārzs te vispār nevietā pieminēts. Jūs kolektīvā audzināt bērnus un tā no malas pieņemat un izaudzināt, šaubos???? Kaut kā ne pa tēmatu. Labi, varbūt ko ne tā pateicu, bet nu nedomaju ka īpaši sakšu piekāpties, vai mainīt savu viedokli. Ja, vēl pie tā visa, talab jau arī neesmu bērna dārza audzinātājs, nepatīk tāda attieksme.
Vienalaga vecs krapāns vai zaļš gurķis, bet nostāja tāda, še ku reku es esmu, un tagad man vajag, jo es tā domāju un esmu izlēmis, nu sorry! Nesanāk!
Un ja par tekstu škirošanu, nu atvaino, kas man te bija jāškiro, sapratu visu, kas bija uzrakstīts... Aivar kad tad cilvēks sāks veidoties - 15 vēl nē, bet sevi saslavēja zēni labi, es jau neapstrīdu, bet - labi man apnika.
Šaujat garām, un lai puikām veicas!
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2023-11-24 10:43
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
27.08.2010. 17:48
Raimondam taisnība kaut kas te neiet kopā,teksti līdzīgi kā tai vāverei kura gribēja dabūt audzināšanā vilku(forums,kādu pusgadu atpakaļ),izskatās pēc administratora stiķa,nu lai uzturētu uguntiņu!:)))
dainars petrutis
dainars petrutis
Pēdējo reizi manīts 2011-12-16 15:50
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
27.08.2010. 18:10
smiekli nak! dzintar kada sakara?
Mārtiņš Robežnieks
Mārtiņš Robežnieks
Pēdējo reizi manīts 2013-03-19 20:41
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību stāžs: Pietiekami liels!
Aprīkojums: Pāris vītnes un gludais
Medību trofejas: 2
27.08.2010. 19:03
nu puiši,saprotiet ta4u,puikas tak noteikti nezina kas un kā ir ar medībām,varbuut vinji taa domaa ka medniekiem dzinēji ir vajadzīgi kā ēst!
bet tāpēc vajag no saakuma paskaidrot ka taa nav,ka pasiem vajag meklēt kolektīvu!
nevajag jau uzreiz brukt virsū ar visādien pārmetumiem!!
Piedodiet ka kādu aizskāru,bet taadas tikai manas domas!!!
Aivars Lamba
Aivars Lamba
Pēdējo reizi manīts 2015-04-06 20:54
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Ziemeļvidzeme.
Medību stāžs: 1989
Aprīkojums: ir
Suņi: ir
27.08.2010. 19:39
Klasisks piemērs teicienam: "Jesļi nedohodit čerez golovu,daidzjot čerez ž.pu".Puikas sasniegs 18 gadus,dabūs mednieka apliecību,vecāki nopirks zemes-meža gabalu kādam reģistrētam medību iecirknim(varbūt Raimondam) pašā viducī,noreģistrēs savu iecirkni,un piepildīs savus sapņus svilpodami,bet mēs joprojām cepsimies - nu kā tā var?