Šodien vārdadienu svin Laura, Jadviga, rītdien - Vēsma, Fanija
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Atšķirība starp strādājošu medību šķirnes suni un strādājošu nešķirnes suni???

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 30 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 19.12.2010. 11:07
Ar medībām saistītās tēmasMedību suņi

Kaspars Krūmiņš
Pēdējo reizi manīts 2022-02-06 12:32
Lietotāja statuss: Lietotājs
06.12.2010. 11:42
Nu luuk skatoties to raidiijumu medniekiem lv par sunnukiem..Man rodas jautaajums kaadeell nevar mediit ar neskkirnes suni kurss varbuut straadaa labaak par dazzu labu diplomeetu suni.....Kaadeell nepietiek ar to ka ir pase mikroccips..Poteets sunnuks tiek-pase ir-straadaat straadaa kaadeell nevar??!!Man ir dziivs piemeers-draugam ir paliels vilks-krustojies velsvinnzin ar ko.Palaid tik vinnu pa asinspeedu-passu vellu atradiis..Dzineejos ar esmu dross-izpogaatu daudzas laikas vienos vaartos-BET REDZ NEDRIIKST....
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
06.12.2010. 12:08
Mani šā raidījuma sakarā interesē kaut kas cits... bet vispirms es gribētu zināt no tiem, kas piedalās LMKA rīkotajās suņu izstādēs- kāda ir izstāžu dalības maksa? ;))
Slēpts
06.12.2010. 12:13
Žanna!
Ja pareizi atceros, tad LMKA izstāžu dalības maksa bija 5.00 Ls
Jevgeņijs Jakovļevs
Jevgeņijs Jakovļevs
Pēdējo reizi manīts 2011-12-15 13:45
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Durbes novads
Medību stāžs: no 2006
Aprīkojums: iž 27m mc21-12 vd-o
Suņi: jagterjers
06.12.2010. 12:47
tā jau ir ka dažs labs strada labak neka cits ar papiriem
Kaspars Krūmiņš
Pēdējo reizi manīts 2022-02-06 12:32
Lietotāja statuss: Lietotājs
06.12.2010. 13:01
Varbuut sseit ir kaads kas tiessi saistiits ar ssiem jautaajumiem un var izklaastiit kaadeell bezsskkirnes sunni kas labi straadaa nedriikst piedaliities (peec likuma)mediibaas...Tas ir mednieku -sunnu tureetaaju intresees vai sso klubu intresees LMKA FCI-kaadi veel tur cittsraksti...Uztaisiita sisteema lai pelniitu noteikta cilveeku dalla...
Agris Čibulis
Agris Čibulis
Pēdējo reizi manīts 2024-04-17 20:46
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jēkabpils raj.,Viesīte
Medību stāžs: 12
Aprīkojums: iž-58MAE 12.kal.,iž-18ME 12.kal.,iž-18MH-308win,toz 78-01 22Lr
Suņi: Latvijas dzinējs, vācu medību terjers
Medību trofejas: 59
06.12.2010. 13:25
Ja to visu palaistu pašplūsmā, ar to es domāju, ja nebūtu nekādas kontroles par suņu ciltsdarbiem, tad notiktu neatgriezenisks process.Tas būtu, ka lecināšanas notiktu kā pagadās un sāktu lecināt pat brāli ar māsu, māti ar dēlu u.t.t. un pēc kāda laika posma sāktu dzimt velns viņu zina kādi suņi, ar kādu raksturu u.t.t.. Tāpēc ir šīs organizācijas kas šo pasākumu kontrolē un lai būtu kas kontrolē, ir arī vajadzīgs finansējums un tādēļ, tā vismaz es domāju, ir arī šāds likuma punkts par šķirnes medību suņiem.
Kaspars Krūmiņš
Pēdējo reizi manīts 2022-02-06 12:32
Lietotāja statuss: Lietotājs
06.12.2010. 13:36
Mjaa nu Agra teiktajam nevar nepiekrist-bet ko tad lai dara tie sunnu saimnieki kam tiessaam ir ssie nesskkirnes sunni vai nav mediibu sskkirnes sunni ko lai vinni dara??Tad turpinaat iet mediibaas nelikumiigi un domaat pasacinnu ko staastiit kad satiksies ar inspektoru...
Raimonds Runts
Biedriba Medniekiem.lv
Raimonds Runts
Pēdējo reizi manīts 2024-03-29 20:31
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežmaliņa
Medību stāžs: 1992
Aprīkojums: Norrmāls...
Suņi: Dvorterjērs
06.12.2010. 13:38
Nu varbut ne pašplūsmā, bet jautājums kā tāds, kalab tik smagus papīrus pie strādājošajiem suņiem vajag???? Ja es gribu škirni turēt un būt topā un ar to lepoties un strādāt pie ciltsdarba, nu okei, plosies pa visiem tiem suņu procesiem un plūc laurus un diplomus un veido n-tos ciltsrakstus, man nav žēl! Bet jau no seniem laikiem, kā kolēģi te ir minējuši, parastais kvekšķis, nu nav tur papiru un viņam arī nebūs, savukārt suņa pasīte un potes visas ir, kalab tādam ir liegts piedalīties medībās???? Ar ko viņš būtu sliktāks??? (Visu cieņu pareizo suņu saimniekiem!) Jo fiziski mežā, visi strādājošie vienādi, gan pakļauti pazušanai, gan meža kuiļa uzbrukumiem, gan cita veida ķibelēm... Par kontroli, tā dīvaini skan, mežā ejošos kontrolē, bet tie kas klaiņo pa miestiem un pilsētām tos pofig neviena (orgkomitēja) nekontrolē, tie i vairoties drīkst i vietojā mēroga krūmus uz savu roku padzīt. Te radās vēl viens jautājums, ja likumīgi notiekošās dzinējmedībās, man mastā uzrodas tāds strādājoš (bez ciltpapiru rakstiem), bet zinu no kuras mājas un, kas saimnieks, cik tad es liels likuma pārkāpējās, ja ļauju šim sunītim pastrādāt???
Andis Anspoks
Andis Anspoks
Pēdējo reizi manīts 2014-02-11 12:32
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mālpils
Medību stāžs: 10
06.12.2010. 13:39
Es uzskatu, ka ir jāturpina medību tradīcijas un medību šķirnes suņu kopšanu! Nevar kopt suņu šķirni, ja nav šķirnes! Tāpēc tiek atbalstīts tas, ka var piedalīties tikai ar šķirnes suņiem! Ja nezināt, arī jāšanas sportā var piedalīties tikai un vienīgi ar zirgu, kurš ir šķirnes zirgs! Un tas ir pareizi! ;)
Andis Anspoks
Andis Anspoks
Pēdējo reizi manīts 2014-02-11 12:32
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mālpils
Medību stāžs: 10
06.12.2010. 13:42
A ja tas kvekšķis mežā aplenc kādu super šķirnes kuci???? vsjo - piši propalo! :D
Bet ja nopietni - ļoti daudzi suņi, kuriem ir papīri - īstenība ir kraņči! Esmu dzirdējis, ka savā laikā nu jau citā saulē medījušais, ir sadevis tik daudz papīru kreisiem suņiem, ka LV, manuprāt, šķirnes medību suņu nemaz vairs nav... Esmu redzējis taksi ar baltu krūti un vēderu - bet tīršķirnes... :(