Šodien vārdadienu svin Raimonds, Laine, Vilnis, rītdien - Liāna, Lilija, Alta
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Kādas darba grupas būtu nepieciešamas?

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 44 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 09.01.2011. 21:43

Ainars Ābols
Ainars Ābols
Pēdējo reizi manīts 2017-02-08 18:50
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: LV-NL
Medību stāžs: no 1997. gada
Aprīkojums: Ir
Suņi: bigls
Medību trofejas: 11
21.12.2010. 22:14
Neticu kad pie vienas daļas mednieku ,kas atļaujas piemēram pa kārtīgu āboliņu vasarā ar savu visu varošo auto kādus 400m aizbraukt līdz mežmalai pakaļ medījumam ,uzskatiem kad tas ir normāli.No līgumu slēgšanas ar zemes īpašniekiem neizdosies mums izvairīties.Bet piemēram ja ir noteiktas medību platību ārējās robežas un apmedījamo platību nomnieks. Pie īpašnieku maiņas ,jaunajam īpašniekam būtu jāatstāj kādas koordinātes ka mednieku kolektīvi varētu ar viņu sazināties,tas jau būtu solis uz priekšu.Apmedījamās platības zemes īpašnieku reģistrs kurš būtu pieejams tikai medību platību nomātājam.
Jānis Rubulis
Jānis Rubulis
Pēdējo reizi manīts 2021-10-14 19:00
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Saldus - Zvārde
Medību stāžs: no 1986.gada
Aprīkojums: Brownig Bar 30-06,Iž -18 12kalibrs
Suņi: Rīzenšnaucers
21.12.2010. 21:45
Viestur,vai tu pats esi nodarbojies ar līgumu slēgšanu?Kādā sajūsmā tu būtu, ja tev būtu jaizseko līdzi kā mainās īpašnieki zemes gabaliem.Man personīgi vērtīgiem medību gabaliem 6 gadu laikā nomainījās 8 īpašnieki.Pamēģini viņus visus atrast.Pie tam pēdējie īpašnieki ir Dānijas pilsoņi.Nemeklējot šos īpašniekus ir drauds,ka izveidosies platībām pārāvums.Tāpēc es esmu par ārējo robežu noteikšanu pa skaidri saredzamām robežām un nekādus līgumus.
Viesturs Krūmiņš
Pēdējo reizi manīts 2011-03-01 01:36
Lietotāja statuss: Vērotājs
21.12.2010. 20:47
Es arī esmu pret to, ka zemniekiem (zemes apsaimniekotājiem) būtu jātaisa kaut kādi papīri, ja viņi kaut ko negrib. Ja es kaut ko gribu, tad jādara man, nevis jāuzspiež to darīt citam, lai es varētu rīkoties. Pieļauju, ka tam varētu būt liela pretestība, kas izpaudīsies tā, ka to vnk nedarīs, ja zemnieks pats nav mednieks, jo tās nav viņa intereses. Ja to kontrolēs ar sodiem, tad zemnieki medniekus noteikti "mīlēs" vairāk...
Bet, par cik mums te ir nevalstiska organizācija, tad variet sadarboties ar citām,piemēram, zemnieku saeimu un noskaidrot ko viņi par šo jautājumu domā;)
Andrejs Bilinskis
Andrejs Bilinskis
Pēdējo reizi manīts 2013-03-30 16:20
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Madonas novads
Medību stāžs: 20
Aprīkojums: pietiek medībām
Suņi: taksis
21.12.2010. 20:29
Sāpīga problēma ir tas ,ka mednieku uzskata par pārkāpēju tanī gadījumā ,kad viņš pie pieteiktām medībām ,tuvējā karjērā ,kas atrodas medību platībās izdara pārbaudes šāvienu no sava ieroča, kurš pirms medībām noslīdējis vai nokritis zemē. Arī atbraukuša ciemiņa mednieka šaušanas prasmi un viņa ieroci varētu tā pārbaudīt ar pāris šāvieniem pirms medībām.
90 procentu mednieku tā dara un domāju ka to vajadzētu arī atļaut,lai nav stulbi jāatrunājas ka šauju lapsu karjēra galā un tā 10x pēc kārtas:)
Jānis Tulijs
Jānis Tulijs
Pēdējo reizi manīts 2017-11-16 09:09
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Tukums
Medību stāžs: 8
Aprīkojums: Iženīte un Mannlicher,
Suņi: Nav:(
Medību trofejas: 3
21.12.2010. 18:27
Domāju, ka nepietiek vien ar jauniešu izglītošanu... arī lielai daļai vecā kaluma medniekiem būtu jāatgādina tādu lietu kā medību tradīcijas!!! Domāju ka daudzi sen ir aizmirsuši vismaz daļu no tām!
Par jauniešu izglītošanu 100% par! Ja nemaldos, tad Mārkulīči rīkoja vasaras nometni jauniešiem, lūk tādi projekti ir jāorganizē!
Kārlis Šube
Kārlis Šube
Pēdējo reizi manīts 2018-06-15 16:54
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: LV
Medību stāžs: 20
Aprīkojums: Ir
Suņi: Nav
Medību trofejas: 3
21.12.2010. 16:41
noteikti atbalstu jautājumu par jauniešu izglītību un nometnēm aļja Vanagacs vai kā viņu sauca!
Kārlis Šube
Kārlis Šube
Pēdējo reizi manīts 2018-06-15 16:54
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: LV
Medību stāžs: 20
Aprīkojums: Ir
Suņi: Nav
Medību trofejas: 3
21.12.2010. 16:39
skumji skatīties, ka labu tēmu sāk "pielikt" savstarpējie kašķi..., bet latvietis jau nevar otru neēst... Vai Jums nav vienalga kāds kuram ir aprīkojums, utt? Sviesc!
Dainis Dižais
Dainis Dižais
Pēdējo reizi manīts 2019-02-20 22:59
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Bolderāja
Medību stāžs: 1987
Aprīkojums: TOZ34E 12/70,MP153 12/76,Mannliher 30-06
Medību trofejas: 9
21.12.2010. 14:56
Raimond nākamie nav vampīri tie ir...
Dainis Dižais
Andis Bricis
Andis Bricis
Pēdējo reizi manīts 2018-04-26 12:08
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jelgava
Medību stāžs: ir
Aprīkojums: Runga
Suņi: nu jau 2 X Kvaukšķis
21.12.2010. 13:49
piekritīšu Raimondam vairāk vai mazāk apģērbs ir atkarīgs no medīšanas veida.
Raimonds Runts
Biedriba Medniekiem.lv
Raimonds Runts
Pēdējo reizi manīts 2024-03-29 20:31
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežmaliņa
Medību stāžs: 1992
Aprīkojums: Norrmāls...
Suņi: Dvorterjērs
21.12.2010. 13:43
Dzintar, nākošie sarakstā nāk vampīri????? Statistikai, padalies, cik tādu vīru ir Tevis zināmajos medību kolektīvos? Man jau škiet ka, ar pohainu ģimi, gan jau arī pats savu reiz esi izgājis medībās, gan jau ka neesi sveto kārtā, tas pats attiecībā uz bārdas rugājiem un nebuktētām biksēm. Nu fermu ēra beigusies, sūdainu zābaku un mazutainu pufaiku točh vairs nebūs. Par partizāniem nezinu, neņemos spriest - nebiju dzimis tani laikā!
Sarūsējusi plinte nu neticēšu gan, par patronsomu, nu sorri, nav sliktāk kā spicais 3 aptveres kabatās sastūmis. Par lodēm, nu ja iet uz pīlēm, kalab vajag lodes. Zilsarkana jaka arī man ir galerijā, kur labi pastrādāts pie bebriem, neuzskatu, bebru dambju jaukšanu par glances darbu, talab tur arī es piedalos apģērbā kurš piemērotāks izmirkšanai un fiziskam darbam dubļos un ūdenī. Man vienkārši žēl normālu formu tur saplēst. Diemēžēl! Tā tas izskatās no mana skata punkta!
Bet kā grupa, lai ir arī tāda tēla darba grupa, man nav iebildumu, un par jaunatnes iesaisti, es arī esmu par, jo viņiem tas interesē un gribās izzināt. Mēs pat savā pusē iesaistām visas savas ģimenes, nemaz nerunājot par jauno paaudzi un viņu draugiem.