Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - karabini lidz 500Ls, aci metu uz remington ar optiku, svaki, bet macins nelauj

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 34 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 24.08.2011. 09:46

Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
24.08.2011. 09:46
Vēl piebildīšu, jā bija gadījumi ka cilvēkam paveicās un iegādājās stobru ar visu optiku un tas kalpo godam jau vairākus gadus, bet cik tādu ir, uz pirkstiem var saskaitīt. Var labi tas ir veiksmīgi iegādāties arī lietotu ieroci ar optiku pa lēto galu, bet ar cik tādu ir kam paviecās, savādāk gadās tā ierocis labs, bet optika nojūdzās, vai kronšteini nojūdzās.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
24.08.2011. 09:29
Kā viens teica var šaut pat ar pus sapuvušu ieroci un veiksmīgi trāpīt. Katrs mēs esam dažādi un katrs domājam pilnīgi savādāk un katrs macāmies no savām un citu kļūdām.
Piemēram es nēesmu tik bagāts lai varētu sākt eksperimentēt. Labāk viena lieta un laba nekā 10 lietas. Es neko nesaku ka nevarēs trāpīt ar lētā (budžeta ieroča) gala ieroci mērķī. Ja cilvēks visu dzīvi ir šāvis ar SKs tad viņš arī lielīs to jo nezina ka ir citi ieroči kas ir daudz precīzāki un darba spējīgāki.
Vēl daudz besī tā ka daudzi vēlas visu un uzreiz, diemžēl dzīvē tā negadās. Es esmu pieradis visu pirkt ar laiku, ja nepietiek tad pakrāt naudiņu un nopirkt labāku mantu. Piemēram kamēr es apgreidoju pilnīgi savu karabīni pagāja trīs gadi, tad ir pirmajā gadā iegādājos karabīni, pēc pus gada iegādājos medību lukturi, vēl pēc kāda pus gada kronšteinus un tikai tad pēc kāda gada iegādājos optiku. Jā var arī iegādāties Jahti Jaht optiku, bet atkal kā paveiksies, vieniem tā kalpo līdz šim citiem pēc 10 šāvieniem nojūdzas, pašam bija iegādāta ar 'Jahti optika priekš masenes, tad ar pēc mēneša tai jumtiņš aizbrauca. Ar lēto galu ir tā kā paveiksies, bet toties labāks uzņēmums,, es nerunāju par brenda uzņēmumiem, tad ir lielāka garantija ka optika nokalpos norādīto laiku.
Jā ja tu iegādājies stobru par 3000 lvl, optiku pā pāris taukškiem tas nenozīmē ka tu šausi precīzi, vienkāši ir lielāka garantija ka ierocis tevi nepievils noteiktā brīdī, ka'arī ir garantija ka ierocis vai optika nokalpos tos 25 gadus. Daudz kas atkarīgs no paša šavēja. Priekš tam domāti treņini, lai pilnveidotu savu šaušanas mākslu.
Man pilns komplekts izmaksāja kopā 1200 lvl citam tiks izmaksās tikai optika vai stobrs. Man pilnīgi pietiek un pagaidām nevajag tiekties iegādāties kādu bleizeru ar Zeis optiku. Vēl ar tām lētajām optikām ir tā ka redzes lauks uz 100m ir šaurāks nekā dārgākām optikām ,bet ir izņēmumi, otrs gaismas caurlaidība, tas ir kā tu redzēsi krēslā, ar lētākā gala optiku jau var teikt neko neredzēsi, toties ar Kahles optiku var teikt pilnīgā tumsā varēsi vēl saskatīt kas par zvēru izgāja. Vēl dārgās optikas arī tiek ieprogrammētas dažādas progas, kā aī dažādas fiškas kuras dažreiz noder dažādās situācijās. Es nesaku ka tagad visiem jāiegādājās brenda optika, bet mēģinu dažiem ieskaidrot ka jo dārgāka optika tad tā vienkāriši tā pat nemaksā. Jā var par saprātīgu naudas summu iegādāties pat ļoti labu optiku, bet atkal jāmeklē info, jālasa par izvēlēto optiku, kādi plusi kādi mīnusi, kur var saremontēt pēc garantijas. Es pats iegādājos Burris Euro Dimond un esmu pilnībā apmierināts ar to. Tā tikai nedaudz ir zemākā klasē nekā tā optika no Kahles saimes kuru es vēlējos iegādāties ,toties cena stapībā bija pāri 600 latiem.
Kā saka kas meklē tas atrod.
Bet vēl ir otrs teiciens skopais maksā divas eizes. Varat darīt kā sirds vēlas, bet ja vēlaites lai optika, karabīne un citas lietas kalpotu gadu desmitus, nevis pāris sezonas tad pakrāt naudiņu un iegādāties kauc cik normālu ieroci, protams ne pa 100 latiem un 200 latiem ar visu optiku.
Viens paziņa ar saka priekš kam man vajag daŗgu optiku, nu beigās tas jau pāris gados nomainīja 5 optiku un uz to visu izsvieda pāri 600 latiem. Es par tādu naudu nopirktu vienu bet labu optiku nevis 5 optkias, kas čakarē smadzenes, kā arī pieviļ pasā'nepiemērotākā brīdī.
Marts Māsēns
Marts Māsēns
Pēdējo reizi manīts 2012-05-13 20:35
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: no 2007
Aprīkojums: ir
Suņi: ir
Medību trofejas: 1
23.08.2011. 23:50
Kungi tās taču ir medības.... arī ar aprīkojumu 3000 LVL + var aizraut garām aci nemirkšķinot.... Un tad jautāt Ceisam... Kā tad tā?
Edgars MMK
Edgars MMK
Pēdējo reizi manīts 2024-02-08 18:48
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 10
Aprīkojums: IŽ27E Winchester SXR3006
Suņi: Latvijas dzinējs.
Medību trofejas: 7
23.08.2011. 23:22
Vajadzētu likumu! :)
Ja nav karabīne+optika Ps. Paēdušias neēdušo nesapratīs!
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2023-05-30 10:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
23.08.2011. 20:48
Mārcim cepums!
Uģis Gizmo
Uģis Gizmo
Pēdējo reizi manīts 2023-07-18 12:57
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Mežā
Medību stāžs: Pietiekami
Aprīkojums: Ir
Suņi: Patīk
23.08.2011. 20:40
Nu re Mārci šeit es ar Tevi esmu pilnīgi vienisprātis - protams ka treniņš ir svarīgākais šajā visā pasākumā, bet tie pāris un vēl daži, kā jau teicu, nieki/sīkumi/sauc kā gribi var izšķirt daudzko it īpaši sportā un Tev to vajadzētu zināt...
Saproti ne vienmēr obligāti ir jāiziet skola - lētaisgals un tad uz augšu, bet var arī tā uzreiz jau ar kko feināku/modernāku/labāku arī dārgāku da vienalga kā to apsauc...
Saproti man dažreiz ir žēl to jauno vai vienkārši mednieku kuri pirmo reizi pērk karabīni un nopērk kko - es arī tā sāku kamēr nonācu pie daudzām atziņām, kas man tagad liek neskatīties uz daudzu lēto ražotāju precēm pat virsū - Tas tā!!!
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
Pēdējo reizi manīts 2020-09-03 11:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
23.08.2011. 20:23
Jā Uģi , tieši šo paša kļūdu dēļ. Te korekciju aizmirsu paņemt, te rociņa notrīcēja. Bet ,ja nav nekāda šaujamā, tad arī trenēties nav ar ko. Un muļķis ir tas ,kurš domā ,ka blāzeri ar swaro vajag tikai pagriezt mērķa virzienā un viss būs štokos.Ja gribās šaut ir jāpērk ierocis un jāšauj ,nevis visu mūžu jākrāj nauda tikai tāpēc ,ka daži " viedi vīri" uzskata, ka trāpīgi var šaut tikai ar augstākās raudzes ieročiem. Ir tāds jēdziens kā pašpietiekamība. Un ja tagad pašpietiekamība pavelk līdz Ls 500, tad pēc dažiem gadiem viņa varbūt pacelsies līdz LS 3000. Savukārt ,ja tagad viņu nobremzē pavisam, tad iespējams mums ir zudis viens labs šāvējs. Tādas lūk ir manas domas.
Guntis Veits
Guntis Veits
Pēdējo reizi manīts 2024-01-25 15:42
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Grobiņa
Medību stāžs: Kopš 2009
23.08.2011. 19:52
Vispār jau foruma būtība ir informācijas apmaiņa. Katram ir tiesības uz savu viedokli, katrs domā, ka tas or pareizākais.
Visus viedokļus apkopojot var tikt pie kopsaucēja.
Uģis Gizmo
Uģis Gizmo
Pēdējo reizi manīts 2023-07-18 12:57
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Mežā
Medību stāžs: Pietiekami
Aprīkojums: Ir
Suņi: Patīk
23.08.2011. 19:35
Mārci ja vienu gadu Tev paveicās tikt MMD kausos 2 vietā tad nevajag te locīt pirkstus - nākamgad būsi atpakaļ 44 :D Nekāda naida vienkārši nesaprotu ko var lekt ģīmī par parastu komentāru un dažiem reāliem piemēriem...
Pasaki kurš no piemēriem bija neprecīzs??? Varbūt tieši šo dažu iemeslu dēļ VS disciplīnā arī jau kuro gadu nespēj savākt vairāk par 60 ar kapeikām punktu!
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
Pēdējo reizi manīts 2020-09-03 11:00
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
23.08.2011. 18:56
Uģim G. Pa lielam jātiek galā ar savām kļūdām un tad... Visi zvēri būs tavējie un sacīkšu anālēs vienmēr būsi augšgalā.