Šodien vārdadienu svin Ginta, Gunda, Gunta, rītdien - Agija, Aldonis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Par šķīvīšiem

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 23 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 17.02.2019. 15:43
Ar medībām saistītās tēmasForuma jautājumi

Pēteris Pētersons
Pēdējo reizi manīts 2018-02-23 18:48
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga,Saldus
Medību stāžs: 1.0
Aprīkojums: IZH 43 EM
Suņi: būs...
19.05.2014. 10:18
labriit...
manupraat lai labaak saprastu bljodu dauziishans principus, vajag pabraukaat pa sacensiibaam, tur var satikt bljodu sishanas specus un ari aprunaaties...paskatiities kur kaa, kaadas trajektorijas, kaadi sitamie instrumenti utt...
sacensiibu kalendaaru var atrast www.sasa.lv... ja Dzintars ir Inchukalnaa, tad man zinaama tuvaakaa, gudraakaa vieta shaushanaa ir Maarkuliichi...attieksme, cenas ir saliidzinoshi labas...tur var cuuku dzenaat, alni dzenaat, ari bljodas dauziit, tikai jaapiesakaas pirms brauc uz turieni...
Edvīns Vaijo
Pēdējo reizi manīts 2014-05-21 16:47
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Medību stāžs: 20
Suņi: KE Laikas
21.05.2014. 16:29
Nezinu..., varbūt banāli, taču man liekas, ka var noderēt! Viens šķīvīšu šāvējs teica-tu taču braucot ar autiņu nesakties uz mašīnas priekšgalu, bet gan uz ceļu! Tāpat arī ar šķīvīšiem, nav jātēmē pa ''muškām'', bet gan jāskatās uz šķīvīti...
Jānis Igaunis
Jānis Igaunis
Pēdējo reizi manīts 2021-04-29 17:30
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību stāžs: 1986
Medību trofejas: 1
21.05.2014. 16:44
jaa, tieshi taa, jaaskataas uz shkjiiviiti, bet tikai tad ja tu esi jau stenda shaaveejs! pirms maacies braukt ar divriteni, jaaiemaacaas staigaat!
Edgars Priedeslapa
Edgars Priedeslapa
Pēdējo reizi manīts 2023-09-25 16:09
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
21.05.2014. 20:24
Dzintars Graudužis
19.05.2014. 07:29
Paldies Intar,šoreiz Tev piekrītu par visiem 100%!Lepnums-nebūs pareizi,vnk cīņā par izdzīvošanu esmu iemanījies atšķirt kuru var klausīties un kurš ir slēpotājs pufaikā(fufližņiks).Piemēram kādu gadu atpakaļ biju iebāzis degunu(bijušajā Parex)šautuvē,pie tā šmigainā un lišķīgā(pret biezajiem) instruktora pat tuvumā negribējās iet.Diemžēl mūsu Inčukalna nopietnie vīri no kuriem varēja mācīties ir jau citos medību laukos,bet kaut ko jau izdomāšu.

Nav taisnība! Bijušajā PAREX tagad "Riga Shooting center" ir ļoti normāli vīri, Ja nepatīk Ivars, runā ar Borisu, ir arī Modris, kas ir vienmēr uz vietas un darbojas ar jauniem medniekiem tikpat cieņpilni kā ar Rīgas "biezajiem"!
Galvenais pats nesadomājies, ka Ivars, Boriss vai Modris grib tikai tavus 7EUR par sēriju un izsmiet Tavu vēlmi iemācīties!
Ja vienam bail, savācieties vairāki vīri un pašiem būs prieks par iegūtajām zināšanā un, pēc jūsu standartiem, arī šautuves večiem būs interesantāk grupā Jūs skolot! Pēc tam varēsit viens otram stāstīt kā ko sapratāt un turpināt izaugsmi! :)
Galvenais šaujiet garām! :)
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2023-11-24 10:43
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
26.05.2014. 17:53
Kungi,psihomotorika ir varena lieta,un daži padomi forumā arī bija noderīgi.Atcerējos stājas un kustības(gadi 5 atpakaļ sava prieka pēc mazliet šāvu bļodiņas).Abi ar puiku viens otru pakomentējot nonācām pie apmēram 95% trāpījumu,jāsaka gan uz aizejošajiem un nemainot virzienu,bet līdz pīlēm ceru apgūt arī pārējo.Jāsaka arī ka Purnavmužas Nobel Dinamit patronas lai arī lētās,strādā ļoti patīkami,nezinu kā viņas vērtē profiņi,bet man patika.
Didzis Raits
Didzis Raits
Pēdējo reizi manīts 2021-04-01 19:10
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 1
30.05.2014. 09:51
Jautājums ārpus tēmas..
Man ir 12. kalibra mossbergs ar vītni, vai šim stobram var piemeklēt skrotis, kurām nebūtu milzīga izkliede? Jo tagad šaujot ar skrotīm 10 m attālumā izkliede jau sasniedz metra diametru..
Andris Stīpnieks
Andris Stīpnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-03-09 15:40
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
30.05.2014. 11:17
Nevar. Tā kā konteiners tiek iegriezts, arī viss tā saturs smuki tiek izkaisīts. Tas ir ložu stobrs.
Didzis Raits
Didzis Raits
Pēdējo reizi manīts 2021-04-01 19:10
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 1
30.05.2014. 11:23
Nevar. Tā kā konteiners tiek iegriezts, arī viss tā saturs smuki tiek izkaisīts. Tas ir ložu stobrs.

Tā jau arī man likās :(
Paldies par atbildi!
Slēpts
30.05.2014. 11:32
Ņem putnu suni un ej rudenī uz mežirbēm :) Tur tāda izkliede pašā laikā!
Didzis Raits
Didzis Raits
Pēdējo reizi manīts 2021-04-01 19:10
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 1
30.05.2014. 12:05
Lai trāpītu sunim...?