Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - "zelta hlami" SS-ā

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 126 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 07.03.2024. 10:27
Ar medībām saistītās tēmasMedību veikali

Aldis Stabulnieks
Pēdējo reizi manīts 2022-09-20 21:58
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību trofejas: 1
12.12.2016. 09:41
Vispār meklēju gludo līdz 800 eur kas nav Krievijā un Turcijā ražots un kombinēts spicais varētu būt kā bonuss kolektīvajām. Šis uzradās kā variants, tikai sāpe no Jūrmalas 250 km braukt skatīties.Paldies par viedokli.
Slēpts
12.12.2016. 10:19
Nu, tām divām trubām, kas saucas bise, jau maz ko var nodarīt. Kā iet ar lodi var pārbaudīt, kā ar skrotīm - nu tas jau katram individuāli. Ar vītni gan nav tik viegli, iespēja ko nojāt krietni lielāka.
Salvis Vētra
Salvis Vētra
Pēdējo reizi manīts 2024-03-21 08:27
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: Kaut kur zemgalē
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: No 1997.gada
Aprīkojums: Iztikt var.
Suņi: Diemžēl nav.
Medību trofejas: 2
12.12.2016. 10:19
Neizsausi, neuzzināsi! Labs vai slikts.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
12.12.2016. 10:42
Piekrītu tev Salvi ka kamēr neizšausi tikmēr neuzzināsi.
Bet vēl ir ļoti daudz sīkumi ko ir jāņem vērā. Protams nez kā ar šo gadījumu bet pērkot jaunās krievu bises ir jāskatās vai stobri ir salodēti kārtīgi, vai katrs stobrs neskatītos uz savu pusi, ka nav ovālu riņku iekšā stobrā skatoties. vai kaut kur nav kaut kas atlodējies. Otrs jāskatās kā bise gulstās plecā un vai aiztaisītām acīm uzmetot tevis iedomātajā desmitniekā tu varēsi uzreiz veikt šāvienu, protams virtuāli. Jo kamēr es savu bisi Iz 27m davedu līdz kārtībai pāris gadus nočakarējos, jo pienācās nolaists zemāk laidni, sataisīt to īsāku, uzliku sarkano optisko škiedru punktu un tēmekli kā uz vītnotiem un tad tikai sāku normāli ar to šaut, tagad nevajag ieliekot plecā ķert ne tikai tēmēšanas punktu bet arī pašu zvēru. Kā saka viena lieta labs stobrs otra lieta vai iet pie sirds kad to paņemsi rokās.
Tā pat man bija ar karabīnes iegādi, piemērīju vairākas karabīnes sākot ar krievu tigru līdz kahlerim un brauningam. Tomēr paliku pie CZ, labi krita plecā patika aizslēga staigāšana un vispār uzreiz šis te ierocis no visiem piedāvatajiem likās viss simpātiskais uz doto brīdi.
Aldis Stabulnieks
Pēdējo reizi manīts 2022-09-20 21:58
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību trofejas: 1
12.12.2016. 11:51
Man ar gludajiem cita problēma, kuru neņem, visiem līdz 5cm laidne jāpagarina.
Slēpts
12.12.2016. 16:17
Edgar, plecā gulšanās ir pats pēdējais ko skatīties, tā lieta ir labojama un nevar būt par šķērsli sev tīkama ieroča iegādei
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 12:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
12.12.2016. 17:21
Mana saiga nava :) man saiga Hunter :)
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
12.12.2016. 17:53
Saprotams ka visu var izlabot, tas ir tikai laika un arī resursu jautājums, jo dārgāks storbrs jo lielāki izdevumi pielabošanai. Nu bet ja tu paņēmi zaueru tad protams kāda var būt runa par sīkajiem izdevumiem. Labi ne pa tēmai aizgāju. Man tomēr kad skatījos vītņoto gan ne visai iepatikās veikalā piedāvatie stobri. Izņemot CZ. Luks varianta laidni. No vienas puses kā jau teici visu var pielabot, bet no otras puses priekš kam čakarēties ja tev blakus pa rokai ir tas stobrs kas tev ne tikai patīk bet arī labi krīt plecā. Un pirkt stobru lai pēc tam kādu laiku čakarēties un mēgināt to daves da ručki tas man gan ne visai iepriecina. Esmu pieradis ka stobram jābūt vienam veselam ar šāveju un tad arī šaušana būs patīkama un medīdas nenočakarētas. Kā jau minēju par savu Iž stobru. Mūs mācīja kas šāvām izvēlēties sev stobru tā kad to ieliek plecā ar aiztaisītam acīm un atverot acis tu tēmētuvismaz 10 rajonā, bet nevis nezi kur un vēl jāpielabo lai tēmēsana būtu patīkama un arī 100% realizējama.
Jānis Vesets
Jānis Vesets
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 10:38
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Rendas, Kabiles meži, izcirtumi un purvi
Aprīkojums: Titan 6 .30-06, Finn Classic 12.cal.
Medību trofejas: 4
23.12.2016. 16:10
Iespējams, ka komplekta cena adekvāta, bet mani sajūsmināja navorots, ka ierocis piešauts LICENZĒTĀ šautuvē. Tā kā nav nekāda lētā bodīte, šeit viss pa nopietnam :D
Jānis Vesets
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 12:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
01.01.2017. 11:32
https://www.ss.lv/msg/lv/trans...
galīgi ne v temu, bet baigi gribas zināt kas ir suns ar pastiprinātāju?