Šodien vārdadienu svin Sindija, Sintija, Elfrīda, rītdien - Margots, Igors, Ingvars
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - !!! ĀFRIKAS CŪKU MĒRIS

Mihail Farbtuhs
Pēdējo reizi manīts 2020-03-24 23:42
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Riga
Medību stāžs: 4+ gadi dzinejs un mednieks kops 2010
Aprīkojums: Blaser 93, IZH-27
06.10.2014. 13:52
1k = 1 000
10k = 10 000
un t.t.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2020-04-16 18:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
06.10.2014. 16:46
Veselais saprāts it kā liktu ziņot. Bet, saprotot to paketi, kas tādai vienai ziņošanai nāktu līdzi...nope, savi 50% neziņos. Jo pierādīt, ka kāds kaut ko redzēja, nevar. Nu garām ejot bija galvu pagriezis uz citu pusi...kaut kā tā.
PS.Žanna - "tie paši" pat 1% nesavāca :) protams, ir vēl ko mēzt tur...
Vilnis Lielups
Pēdējo reizi manīts 2019-08-20 07:00
06.10.2014. 16:52
bija info ka tika atrasta cūka kaut kur nezin kur lauka vidū un nezin kapēc tai bj iekšas saslušas
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2020-04-16 18:08
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
06.10.2014. 17:07
Ja es ko tādu redzētu, sauktu Valsts policiju un žurnālistus. Nevis pa kaktiem izplatītu sazvērestības teorijas. Reizēm es nesaprotu, kādu atbildi daži sniegtu uz jautājumu - "Stulbs vai izliecies?"
Youtube video
Vilnis Lielups
Pēdējo reizi manīts 2019-08-20 07:00
06.10.2014. 17:28
es kopš dzimšanas tāds! un pa kaktiem neko neizplatu! tikai to dzirdēju pa ausu galam ka esot bijis tāds gadijums!!!
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2020-04-06 16:48
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
06.10.2014. 23:59
Andri un Aivar!
Tas labi ka jums viss ir labi.
Es pēdejos gadus it īpaši strādajot nekādu perspektīvu neredzu šeit Latvijā, jo reali izsisties kaut kur ir ļoti grūti ,var teikt pat nereāli. Tāpēc pēdejos divus gadus ir izdevīgāk parukāt kādus 3-4 mēnesus un mierīgi dzīvot Latvijā nebēdajot ka nauda aptrūksies, jo ko šeit kur es strādāju nopelnu daudz vairāk nekā stradajot Latvijā ar 2 augstākām izglītībam. Kur es agrāk strādāju darbs nebija peļams bet tas ka darba devēji nav ieinteresēti maksāt normālas algas tad sorry lai paši rukā, bet es nopelnīšu naudu cita vietā un veidā!!! Sorry ka ne pa tēmu. Jo visu laiku ir bijis tā ka paēdis nepaēdušu nesapratīs.
Bet ja pa tēmai tad mūsu pusē cik ir dzirdēts vispār no rukšiem ne miņas. Var būt tā ka galus ir atstiepuši bet sakarā ar to ka nav dzinējmedību respektīvi nav aktivitātes mežos un krūmos kamēr vēl lapas ir, tikmēr diez vai arī sanāks uzzināt par kritušajiem rukšiem, ja tikai kāds neuzrausies uz kāda nosrpāguša indivīda.
Palasot Baltkrievu mednieku forumus tad tur tukšu gandrīz kā jau nav, kas netika nomedīts tas nosrpāga. Tāpēc kolēģi medamies kamēr ir ko medīt no rukšu dzimtas. Ne pūku ne spalvu!!!
P.S. Māri. Pagājušajā sezonā tika uzskaitīts pāri 60 rukšiem, tas ir reālie skaitļi ko paši uzskaitījām tas ir dzīvus redzējām, bet kādi dati ir kaut kādā sistēmā tā ir cita lieta, un limits iedotais ir lielāks nekā tevis nosauktais!!!
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2020-05-31 11:17
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
07.10.2014. 00:25
"1k = 1 000"
Nu un kas tur smieklīgs, par izdzīvošanu ar štuku? :O
Man lielai daļai paziņu pat 100 eiri uz cilvēku ģimenē nesanāk mēnesī, man pat brīžam neērti paliek, ka man vairāk!
Slēpts
07.10.2014. 07:08
Tu pateici, ka tas ir, lai izdzīvotu, man rādās, ka pie izdzīvošanas arī ieskaitīts autp, krīts un braucieni uz Ēģipti :D
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2020-05-31 11:17
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
07.10.2014. 08:09
Ģirt, runa bija par vidējo latviešu ģimeni ar 2 bērniem, kur štuka ir visi ienākumi! Ēģiptei tur točno nesanāk :(
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2020-04-06 16:48
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
07.10.2014. 20:46
Cūku mēris turpina izplatīties, un tas nav jaukākais :(
ĀCM apstiprinājies 9 atrastajām beigtajām meža cūkām Ziemeļvidzemē: 6 Burtnieku novada Rencēnu pagastā un 3 Strenču novada Jērcēnu pagastā.
Arī Latgalē ĀCM apstiprināts 2 atrastajām beigtajām meža cūkām: vienai Ludzas novada Cirmas pagasta un vienai Daugavpils novada Līksnas pagastā.
ĀCM apstiprinājies arī vienai nomedītajai meža cūkai Dagdas novada Asūnes pagastā.
Līksnas pagastā un Asūnes pagastā ĀCM meža cūkām konstatēts pirmo reizi.